Коли діти вчаться читати?

Adoption
Date
  • 2004 Переглядів
Багато дітей починають проявляти інтерес до читання у віці від 3 до 5 років. Ваша дитина може вдавати, що читає свої улюблені книжки своїм іграшкам, або вимагати, щоб їй дозволили тримати книгу, поки ви читаєте.

9950_rebjonok-s-knigami-44423666.jpg (37.39 Kb)9950_rebjonok-s-knigami-44423666.jpg (37.39 Kb)


Інші діти мають базові навички читання до 5 років. Вони можуть читати прості речення, складені з основних слів. Рідше 5-річні діти можуть вимовляти незнайомі слова, але деякі діти можуть це робити.

До 7 років більшість дітей набули навичок читання. Вони навчилися розпізнавати певні візуальні слова і дізналися достатньо про звуки, які позначають букви, щоб мати можливість розпізнавати нові слова. У цьому віці діти зазвичай можуть читати книжки з картинками та дуже прості книги з розділами з короткими реченнями, хоча досвідчені читачі можуть зрозуміти більш складні книги до 7 років.

Ваша дитина повинна досягти багатьох етапів на шляху до навчання читанню повних речень і визначення нових друкованих слів.

Навчання грамоті дитина починає з дитинства, коли починає проявляти інтерес до книжок та оповідань. Ці навички розвиваються далі в дитинстві. До 3 років більшість дітей матимуть улюблені книжки і вони можуть робити вигляд, що читають їх або можуть закінчувати ваші речення, коли ви їх читаєте. Малюки також повинні почати розуміти, що недруковані слова співвідносяться з друкованими і що слова складаються з окремих букв, які мають унікальні звуки.

Між 3 і 5 роками більшість дітей навчаться читати алфавіт і почнуть писати літери. Вони повинні вміти розпізнавати власні надруковані імена, а також можуть розпізнавати інші імена та прості слова. Діти дошкільного віку також повинні розуміти звуки, які видають різні букви, особливо загальні приголосні, такі як С і T.

До кінця дитячого садка навички письма дітей повинні прогресувати до такої міри, що вони зможуть друкувати власні імена та деякі інші літери та цифри. Вони повинні вміти слідкувати за простою історією та переказувати її, коли це просять. Ті, хто ще не вміє читати речення, повинні наблизитися до досягнення цього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коли діти вчаться читати, діти читають, читання, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, читати, повинні читати, навички, розпізнавати, книжки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Так, ви все правильно прочитали, а ми все вірно написали: як підготуватися БАТЬКАМ до початку навчання свого чада? Адже цей період не лише дитині, а й

Як батькам підготуватися до школи: дитина йде в перший клас

Сімейні справи | 09:30, 18.04.2024

Так, ви все правильно прочитали, а ми все вірно написали: як підготуватися БАТЬКАМ до початку навчання свого чада? Адже цей період не лише дитині, а й мамі з татом дається важко.

Психологи вважають, що кризовий період - це час, коли дитина змінює свої пріоритети і відбувається скачок розвитку. Проте, усе не так легко дається, я

Як батькам пережити кризові періоди у дитини?

Сімейні справи | 07:40, 18.04.2024

Психологи вважають, що кризовий період - це час, коли дитина змінює свої пріоритети і відбувається скачок розвитку. Проте, усе не так легко дається, як виглядає на перший погляд. Особливо для батьків.

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під со

Як одягати малюка в спеку і коли краще гуляти?

Дитина | 09:30, 15.04.2024

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під сонцем. Особливо важлива наступна інофрмація для батьків.

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на

Скоро літо: як уникнути утоплення дитини?

Дитина | 06:20, 15.04.2024

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на воді. Статистика показує, що 47% дітей у віці 10−17 років, які потонули, вміли плавати.

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: