Чому новонароджений здригається під час сну?

Adoption
Date
  • 343 Переглядів
Немовлята під час сну сіпаються, булькають, перестають дихати, махають руками і кричать уві сні. Вся ця поведінка нормальна і посмикування, швидше за все, є результатом циклу REM або рефлексу Моро.

5010_ced_kak_priuchit_rebenka_spat_depositphotos_23361850.jpg (26.77 Kb)

Цикл REM
Фаза швидкого сну (rapid eye movement, фаза швидкого руху очей, фаза парадоксального сну) характеризується активним рухом очей та мозковою активністю, яка майже однаково висока порівняно з періодом неспання.

Немовлятам сняться сни так само, як і дорослим і у них спостерігається швидкий рух очей під час циклу сновидінь.

Під час циклу REM обличчя вашого новонародженого буде сіпатися. Він також, ймовірно, буде дихати нерівномірно, скиглити і смикати руками і ногами. Не хвилюйтеся, у немовлят буде менше швидкого сну, коли вони стають старшими.

Коли дитина дорослішає, кількість швидкого сну зменшується, і її сон загалом стає спокійнішим. До трьох років діти проводять одну третину або менше загального часу сну у швидкому сні.

Рефлекс Моро
Рефлекс Моро є ще однією причиною посмикування або екстремальних рухів у сні новонародженого.

Немовлята народжуються з набором рефлексів, але рефлекс Моро є найбільш тривожним для нових батьків. Коли дитина злякана або відчуває, що падає, вона розмахує руками в сторони, різко зрвається і, можливо, кричить.

Як і багато інших рефлексів, Moрo, ймовірно, є вбудованим механізмом виживання, призначеним для захисту вразливих новонароджених; у цьому випадку це, швидше за все, примітивна спроба відновити втрату рівноваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: немовля, дитина, сон, цикл сну


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

Ігри для когнітивного розвитку в ранньому дитинстві

Дитина | 08:30, 27.06.2022

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Чому дитина постійно плаче і вередує

Дитина | 08:00, 27.06.2022

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малю

Чому в дитини часто болять коліна?

Дитина | 07:00, 27.06.2022

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

З якого віку дітям можна давати жуйку?

Дитина | 05:00, 27.06.2022

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому рост

Факти про підліткову невпевненість

Дитина | 01:30, 27.06.2022

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому росте дитина. Батьки можуть допомогти, усвідомлюючи та приймаючи емоційні потрясіння, які переживають ба

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів.

Чи розвиває гарний характер участь у командних видах спорту?

Дитина | 00:30, 27.06.2022

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів. Кожен з цих предметів дає можливість навчитися наполегливості, відданості та дисципліни, але, можли

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і вс

Чому в дитини не росте волосся?

Дитина | 23:00, 26.06.2022

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і все ще мають дуже тонке волосся, з яким вони з’явилися у світ, батьки часто хвилюються. У більшості ви

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: