Чи викликають цукерки болі в животі дитини?

Adoption
Date
  • 451 Переглядів
Існує багато причин, які можуть викликати розлад шлунку в дитини, і, на жаль, цукерки є однією з них. Цукерки містять інгредієнти, які можуть змусити тіло виробляти більше газів. Це також може сприяти болям у шлунку просто тому, що часто дітям дуже легко переїсти солодке.

4642_5_zapytan_do_dytyachogo_endokrinologa.jpg (22.73 Kb)

Цукерки та здуття
Цукерки в основному виготовляються з цукру, типу вуглеводів. Вуглеводи можуть змусити тіло виробляти гази як природну частину процесу травлення. Якщо цей газ накопичується у шлунково-кишковому тракті, це може викликати біль у шлунку чи животі. Звичайні продукти з високим вмістом вуглеводів, які, як відомо, викликають гази, включають брокколі, печені боби, газовані напої, жувальну гумку, яблука та цукерки.

Цукерки без цукру
Для діабетиків або тих, хто хоче уникнути калорій, але при цьому насолоджуватися солодощами, продукти без цукру, на жаль, також можуть викликати біль у шлунку. Багато цукерок без цукру містять сорбітол, підсолоджувач, який природним чином міститься в деяких фруктах. Їжа, яка містить сорбітол, може спричинити утворення газів і викликати біль у животі або розлад шлунку.

Надмірне захоплення
Якщо дитина любить солодке, це може призвести до зловживання улюбленими цукерками. Надмірне захоплення або надмірне вживання їжі саме по собі може призвести до розладу шлунку або болю в животі. Якщо з'їсти занадто багато чогось за один раз, це може спричинити біль у животі, втому та високий рівень цукру в крові та інсуліну. Переїдання солодких продуктів, таких як цукерки, може посилити підвищений рівень цукру в крові та інсуліну, а в довгостроковій перспективі сприяти збільшенню ваги, карієсу та ожирінню.

Тривалий біль у шлунку
Хоча цукерки зазвичай можуть викликати розлад шлунка в дитини, біль, який триває більше 24-48 годин, може бути не лише результатом неправильного споживання їжі. Якщо виключення цукерок з раціон удитини або використання безрецептурних допоміжних засобів не полегшує біль у шлунку, вам слід проконсультуватися з педіатром вашої дитини, оскільки розлад може бути спричинений широким спектром медичних проблем, починаючи від виразки та закінчуючи захворюваннями травного тракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, шлунку, животі, викликати, цукерки, можуть, розлад, надмірне, споживання, цукор, вуглеводів, біль


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: