Чи можна дітям їсти їжу, запечену з медом?

Adoption
Date
  • 395 Переглядів
Хоча зараз більшість батьків знають, що немовлятам не можна їсти сирий мед, рішення щодо їжі, запеченої з медом, є більш складним. Сирий мед, у тому числі пастеризований, може бути заражений спорами ботулізму. Спори ботулізму не можуть рости та процвітати в кишечнику дітей старшого віку та дорослих, але можуть у немовлят, оскільки їхня травна система ще не зріла. Екстремальна температура вбиває ці спори - зазвичай 120 градусів.

0305_mify-pro-med.jpg (43.3 Kb)


Педіатри рекомендують батькам уникати будь-яких джерел меду для дітей віком до 12 місяців. Однак мед вважається безпечним для дітей старше 12 місяців. Ризик ботулізму найвищий у немовлят віком до 6 місяців, але він може виникнути у немовлят від 6 місяців до 1 року. Уникнення потенційного контакту зі спорами ботулізму в сирому меді або домашній випічці з медом може усунути цей ризик для вашої дитини.

Продукти комерційного приготування
Комерційно приготовлені продукти, такі як пластівці, печиво та дитяче харчування, що містить мед, безпечні для вашої дитини. Мед був нагрітий достатньо, щоб знищити потенційні спори ботулізму. Більшість цих продуктів харчування містять різноманітні інгредієнти та призначені для дітей старшого віку.

Випічка вдома
Якщо ви готуєте власну їжу для дитини, зокрема печиво, крекери чи хліб, вам слід уникати меду, якщо йому менше 1 року. Температура домашнього приготування їжі на плиті чи духовці не обов’язково знищить спори ботулізму. Вибирайте концентрат фруктового соку або фруктове пюре, якщо ви хочете використовувати рідкий підсолоджувач для випічки для вашої дитини. Кленовий сироп також є варіантом, якщо ваш педіатр погодиться.

Батьки повинні знати про ознаки та симптоми дитячого ботулізму. Хоча мед є найімовірнішим винуватцем дитячого ботулізму, кукурудзяний сироп, пил і бруд також можуть містити спори ботулізму. Запор є першим симптомом, пов'язаним з ботулізмом у немовлят, але млявість, зниження апетиту, слабкість і дихальна недостатність можуть бути наступними. При належній медичній допомозі більшість немовлят одужує; однак дитячий ботулізм зазвичай призводить до місячного перебування у відділенні інтенсивної терапії, а потім додаткових двох тижнів госпіталізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мед, спори, ботулізм, вагітність, дитина, пологи, дієта, ботулізм у немовлят, місяці


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: