Чому діти вчителів мають кращу успішність в школі?

Adoption
Date
  • 119 Переглядів
Діти і вчителі, які пов'язані кровною спорідненістю, знаходяться на очах у всієї школи. Усі учні і вчителі знають про це. Навіть у великій школі приховувати довго не вийде.

8998_3.jpg (34.32 Kb)

Бути сином чи донькою вчителя вельми сумнівне задоволення, в першу чергу, для самої дитини — вона повинна відповідати своєму статусу "учительська дитина".

Вона завжди перебуває під наглядом мами, з мамою, біля мами. Але в школі її контролюють не тільки батьки, але й інші вчителі.

Про всі витівки стає відомо моментально. Благо, «добрих» людей в особі колег по роботі вистачає.

Діти вчителів — категорія особлива. До них завжди були, є і залишаються підвищені увага і вимоги. Чи правда, що вони навчаються краще за інших? Частково так. Але чому?

Мама-педагог може пред'являти завищені вимоги до свого чада і занадто упереджено ставитися до процесу навчання, пристрасно бажаючи бачити в ньому все більше відмінника, ніж дитину.

Причини такого ставлення можуть бути різні — навіть банальний страх перед зіпсованим двійкою іміджем професіонала.

Вчительські діти практично всі виходять зі школи з «покращеними» атестатами — це факт. Так, вони можуть добре вчитися самі. Але є й інше пояснення цьому феномену.

Якщо щось не виходить, їм підуть на зустріч в більшості випадків — пробачать, поставлять бал вище, будуть лояльніші.

Отже, з одного боку, вчителі бувають більш суворі до робіт своїх дітей, з іншого — у них є можливість «натягнути» їм оцінку. Це відбувається тільки з-за того, що їм соромно перед іншими за свою дитину, а так хоча б формально можна бути «не гірше інших».

Така подвійність сильно впливає на емоційний стан педагога-батька, що призводить до порушення дитячо-батьківських відносин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти вчителів


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сучасним діткам дають набагато більше солодощів, ніж їхнім батькам чи дідусям і бабусям, тож логічно припустити, що саме через це пуються зуби. Тачи т

Чому в сучасних дітей так швидко псуються зуби?

Дитина | 00:30, 25.05.2024

Сучасним діткам дають набагато більше солодощів, ніж їхнім батькам чи дідусям і бабусям, тож логічно припустити, що саме через це пуються зуби. Тачи так це насправді?

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже

Газові плити збільшують ризик розвитку астми у дітей

Дитина | 10:30, 24.05.2024

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже десятки років. Так, про газові плити.

Вже кілька місяців медики з цілого світу стурбовані тим, що препарат для лікування цукрового діабету (Оземпік) жінки вживають, щоб схуднути. Небезпека

Шокуюча статистика: 9% підлітків вдаються до препаратів для схуднення

Дитина | 09:30, 24.05.2024

Вже кілька місяців медики з цілого світу стурбовані тим, що препарат для лікування цукрового діабету (Оземпік) жінки вживають, щоб схуднути. Небезпека в тому, що почавши приймати його, доведеться це робити все життя! Окрім того, він має серйозні небе

Ніхто не сперечається, що дітям потрібно давати усе найкраще. І якщо дорослим іноді хочеться скуштувати

Енергетичні напої збільшують ризик психічних розладів у дітей

Дитина | 08:30, 24.05.2024

Ніхто не сперечається, що дітям потрібно давати усе найкраще. І якщо дорослим іноді хочеться скуштувати "хімії" (хот-доги, газована вода), то дітям дозволяти це варто вкрай рідко. Особливо коли мова про енергетики.

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей в

Майже половина українських дітей страждає від ПТСР - нове дослідження

Хвороби | 06:20, 24.05.2024

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей від болю та хвилювань. Та це неможливо здійснити так, щоб дитина не відчувала стрес зовсім.

Діти обожнюють солодощі. А хто їх не любить? Проте, виявилося, що вживання цукру може негативно вплинути на розвиток дитини, зокрема, розумових здібно

Вживання цукру в дитинстві може негативно вплинути на розвиток мозку

Дитяче харчування | 00:30, 24.05.2024

Діти обожнюють солодощі. А хто їх не любить? Проте, виявилося, що вживання цукру може негативно вплинути на розвиток дитини, зокрема, розумових здібностей.

Це може звучати дивно і комусь у це складно повірити, та діти можуть мислити логічно, навіть якщо ще не розмовляють. У цьому переконані вчені з Іспані

Діти вміють мислити логічно, навіть якщо ще не розмовляють

Дитина | 14:50, 23.05.2024

Це може звучати дивно і комусь у це складно повірити, та діти можуть мислити логічно, навіть якщо ще не розмовляють. У цьому переконані вчені з Іспанії та США.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: