Розвиток дошкільняти: що повинна знати дитина до шести років

Adoption
Date
  • 1339 Переглядів
Якраз є час, щоб "підтягнути" розвиток малюка до школи! Повідомляє сайт Наша мама.
8768_mm04.jpg (51.97 Kb)

Шестилітки, яких у літературі частіше всього називають дошкільнятами, вже активно готуються до шкільного життя, а разом з ними й батьки, яких особливо хвилює питання: чи достатньо розвинута дитина як на свій вік?

1. Мислення шестирічки часто нестандартне, але завжди живе і образне. Звичайно, багато знань малюка залежать від того, як з дитиною займалися, але шестирічка повинен самостійно орієнтуватися в просторі, знати мінімальні відомості про географію країни, вміти визначати час, знаходити відмінності на нескладних малюнках.

2. Логіка до цього віку досить розвинена, і іноді доводиться тільки дивуватися реплікам вчорашнього малюка. Він викладає свої думки точно і ясно, стежить за ходом власних міркувань. Любить всілякі логічні ребуси та загадки, сам із задоволенням придумує цікаві задачки.

3. Математичні знання: для вступу в перший клас шестирічний малюк повинен вміти рахувати до 10, впізнавати цифри, писати їх і знати прості геометричні фігури.

4. Образне мислення. Дитина в 6 років починає мислити творчо, малюк вже працює не за зразком, в його голові виникають власні образи. Так створюються фантастичні тварини з пластиліну і паперові замки, намальовані картини і мозаїчні візерунки. З конструктора або безлічі кубиків він споруджує будівлі і вежі не за схемою, а по своїй уяві.

5. Знання про навколишній світ. Малюк знає оточуючих його тварин, здатен розрізняти деякі дерева, квіти та вказати на них при проханні, знає пори року та назви місяців.

6. Увага та пам'ять. Всі психічні процеси у 6 років розвинені практично повністю, з кожним роком вони будуть тільки вдосконалюватися. Дитина вже здатна концентрувати увагу на одному занятті до 20 хвилин за умови, що воно їй цікаво. В основному ж для продовження потрібно п'ятихвилинна перерва, за яку дошкільник відпочиває і відволікається, після чого завершує розпочату справу.

На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дошкільнята, розвиток, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Стрес - це реакція людини на складні ситуації в школі, на роботі, у взаєминах з друзями, родиною тощо. У дошкільнят стрес може виникати з різних причи

Причини стресу у дошкільнят

Дошкільнята | 14:00, 12.04.2019

Стрес - це реакція людини на складні ситуації в школі, на роботі, у взаєминах з друзями, родиною тощо. У дошкільнят стрес може виникати з різних причин. Розглянемо найпоширеніші з них.

Найкраще за порадою звернутися до досвідченого вихователя, тому що їй не один раз вже доводилося справлятися з такими періодами. Є схема, по якій в ос

Як полегшити дитині період адаптації до садочка

Сімейні справи | 14:00, 09.04.2019

Найкраще за порадою звернутися до досвідченого вихователя, тому що їй не один раз вже доводилося справлятися з такими періодами. Є схема, по якій в основному у всіх дітей відбувається звикання до дитячого садка.

Ранковий час на вагу золото. З цим твердженням погодяться всі ті, хто збирає свою дитину в дитячий садок.

Як швидко зібрати малюка в дитячий сад

Сімейні справи | 14:00, 04.04.2019

Ранковий час на вагу золото. З цим твердженням погодяться всі ті, хто збирає свою дитину в дитячий садок.

Ваш малюк вже настільки підріс, що пора віддавати його в дитячий садок? Це може стати для нього справжнім психологічним шоком - перехід зі звичної дом

Як дізнатися, чи готова дитина до садка?

Дитина | 15:30, 20.03.2019

Ваш малюк вже настільки підріс, що пора віддавати його в дитячий садок? Це може стати для нього справжнім психологічним шоком - перехід зі звичної домашньої обстановки, де мама завжди поруч в нові умови, де багато чого доведеться робити самому.

Якщо ви впевнені, що ваша дитина готова до навчання, то їй, насамперед, потрібно знати знати години і розрізняти час.

Основні принципи навчити дитину визначати час за годинником

Дитина | 15:30, 21.02.2019

Якщо ви впевнені, що ваша дитина готова до навчання, то їй, насамперед, потрібно знати знати години і розрізняти час.

Зі скількох років варто давати малюка в дитячий садок - читайте далі.

Оптимальний вік, коли малюка можна давати в дитсадок

Дошкільнята | 12:30, 25.12.2018

Зі скількох років варто давати малюка в дитячий садок - читайте далі.

Для багатьох батьків дитячий сад перетворюється на низку постійних лікарняних. У матеріалі наведені захворювання, які дитина може принести з дитячого

Захворювання, які легко підчепити в дитсадку

Дошкільнята | 09:30, 25.10.2018

Для багатьох батьків дитячий сад перетворюється на низку постійних лікарняних. У матеріалі наведені захворювання, які дитина може принести з дитячого садка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: