Ознаки молочниці у чоловіків

Adoption
Date
  • 3281 Переглядів
Прийнято, що молочниця - це суто жіноче захворювання. Про те, як розвивається дане захворювання в чоловічому організмі, знає мало хто, і дарма.

4070_399x600_1_617920f4a7f2c08b508aae5ce7acb7fd466x700_0xd42ee437_6756058891437759160.jpeg (61.41 Kb)

Молочниця у чоловіків починає розвиватися лише коли всі фактори сприяюць цьому процесу: сильна концентрація збудників в сечостатевій системі, ослаблений імунітет і наявність якого-небудь захворювання (цукровий діабет, ГРВІ, застуда). Молочниця з'являється у хлопців, як правило, по закінченню терміну інкубаційного періоду (10-20 днів), тоді ж і з'являються перші її ознаки: білуваті нитяні виділення з уретри, що створюють неприємні відчуття при сечовипусканні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта для любителів смачно поїсти

Якщо ж вчасно не звернутися до уролога і намагатися позбутися такого симптому самостійно, можна дати молочниці грунтовно «осісти» на внутрішніх органах статевої системи. При перетіканні грибкового захворювання в хронічну форму, лікування може супроводжуватися деякими труднощами. Дійсно, розвиток молочниці у жінок визначити набагато легше, так як при гострій формі кандидозу у них проявляються більш виражені симптоми.

Прояв гострої молочниці у чоловіків може бути зумовлений різними факторами. Найбільш часто молочницю провокує ураження внутрішніх органів у разі системного тривалого проходження антибіотикотерапії, неправильної інтимної гігієни та ендокринних порушень в організмі.

Прийом антибіотиків нерідко стає причиною виникнення молочниці у чоловіків і жінок. Вся справа в тому, що антибактеріальні препарати знищують всі бактерії в організмі. Тому їх застосування не тільки «проводить» лікування, а й руйнує нормальний мікробіологічний фон, створюючи дисбаланс мікрофлори. Зрештою, організм стає «беззахисним» перед шкідливими грибами і починається розвиток молочниці у чоловіків.

Прояв молочниці може спостерігатися у представників сильної статі, які надмірно використовують лужне мило з метою ведення інтимної гігієни.
Воно згубно впливає на мікробіологічне середовище на поверхні головки статевого члена, тому його регулярне використання створює місцевий дисбаланс мікрофлори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловіче здоров'я, молочниця, ознаки, симптоми


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Хтось колись пожартував, що немає здорових людей, є недообстежені. Що ж, це сумна правда. У більшості жінок є свої

Ерозія, кіста, порушення менструального циклу - найчастіші проблеми жіночого здоров'я

Хвороби | 08:30, 21.04.2024

Хтось колись пожартував, що немає здорових людей, є недообстежені. Що ж, це сумна правда. У більшості жінок є свої "хворобливі" місця. І часто вони не дають нам комфортно жити своє життя. Так, сьогодні говоримо про збій менструального циклу, ерозію і

За статистикою, від енурезу страждають до 33% дітей у віці до 10 років. Ця проблема має багато причин і розбиратися з нею потрібно як через фізичне, т

Як допомогти дитині при енурезі?

Хвороби | 00:30, 21.04.2024

За статистикою, від енурезу страждають до 33% дітей у віці до 10 років. Ця проблема має багато причин і розбиратися з нею потрібно як через фізичне, так і через психологічне здоров'я. І батьки тут відіграють важливу роль. А точніше - їхня реакція на

Діагноз

Прості методу захистити себе і рідних від раку

Хвороби | 11:20, 20.04.2024

Діагноз "рак" - це велике потрясіння як для самого хворого, так і для його близьких. Проте, це не вирок. Сучасна медицина має багато методів для боротьби з недугою. А якщо ви здорові, але боїтеся захворіти, у нас є кілька порад.

Ви дуже любите кішок, але маєте на них алергію? Або ж ваш малюк мріє про кошеня, але хтось в сім'ї - алергік? Вчені знайшли вирішення проблеми.

Стало відомо, як дітям і дорослим перемогти алергію на кішок

Алергія | 10:30, 20.04.2024

Ви дуже любите кішок, але маєте на них алергію? Або ж ваш малюк мріє про кошеня, але хтось в сім'ї - алергік? Вчені знайшли вирішення проблеми.

Ви прокинулись, а почуваєтесь так, наче вже пройшов увесь робочий день і ви зовсім не маєте сил? Давайте разом дізнаватися, у чому причина.

Чому ви почуваєтеся втомленими, навіть якщо спите достатньо?

Здоров'я | 09:30, 20.04.2024

Ви прокинулись, а почуваєтесь так, наче вже пройшов увесь робочий день і ви зовсім не маєте сил? Давайте разом дізнаватися, у чому причина.

Кажуть, що око сіпається від нервів. Медики застерігають, що посмикування ока може бути сигналом про хворобу мозку. Хоча у більшості випадків воно не

Симптомом якої хвороби може бути посмикування ока?

Хвороби | 08:30, 20.04.2024

Кажуть, що око сіпається від нервів. Медики застерігають, що посмикування ока може бути сигналом про хворобу мозку. Хоча у більшості випадків воно не має зв'язку із серйозними недугами.

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприй

Медики знайшли негативний вплив парацетамолу на дітей і дорослих

Хвороби | 07:40, 20.04.2024

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприйняття.

Коментарі до новини

 Коментує: Дід Мороз  | 27.01.2016 - 00:25
Дупу тре мити, гоміки

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: