Невидима жіноча хвороба

Adoption
Date
  • 7232 Переглядів
У сучасних мегаполісах жінки тримають такий же напружений ритм життя, як і чоловіки. Тому не дивно, що такий тендітний організм, постійно піддається атакам з боку вірусів, бактерій, не в силах впоратися з ними і росте число жіночих хвороб.


Українські лікарі подають приголомшливу статистику: понад 75% заміжніх жінок в Україні страждають від різних гінекологічних захворювань. Чому так відбувається і що з цим робити?

Цю тему підтримала та погодилась прокоментувати Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна, лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, асистент кафедри акушерства та гінекології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, директор Медичного закладу "ДВ".

Марто Володимирівно, яка одна з найбільших загроз у сфері гінекології постає перед дівчатами та жінками сьогодні, та чим це викликано?

На жаль, на сьогоднішній день - вірус папіломи людини (ВПЛ) - одне з найбільш розповсюджених гінекологічних захворювань. Наявність ВПЛ при ракових захворюваннях шийки матки більше 95%. Вважається, що від моменту інфікування до появи передракових змін проходить 5-10 років.

Щодня 6 жінок помирають від раку шийки матки.

Зараження папіломавірусом відбувається при безпосередньому контакті шкірних покривів і слизових оболонок, переважно при статевому контакті, або від матері до плода, що викликає розростання папілом на гортані плода. Інфікування ВПЛ може бути причиною спонтанних викиднів. Не виключена можливість контактної передачі папіломавірусу через руки і медичні інструменти.

Це, як я розумію, "бомба уповільненої дії" для організму жінки. Яким чином виявити цю проблему?

Діагностувати папіломавірусне ураження необхідно в повному об’ємі, а саме провести:
1) розширену кольпоскопію – дослідження шийки матки за допомогою апарату, який має спеціальну оптику для ідентифікації процесу, а також використання певних проб за допомогою хімічних рідин (проби з розчином люголю та оцтовою кислотою);
2) цитологічне дослідження;
3) ДНК типування і проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЦР);
4) патанатомічне дослідження кондилом;
5) прицільну біопсію з місця ураження.

Наш Медичний центр "ДВ" пропонує весь необхідний комплекс заходів для діагностики папіломавірусу людини.

Список містить достатньо заходів, щоб жінка на 100% впевнилась у поставленому діагнозі. Схеми лікування папілома вірусної інфекції визначає лікар-гінеколог в залежності від одержаних результатів обстеження.

До лікування процесів на шийці матки ми підходимо виважено і надаємо перевагу лікуванню причини, а не наслідку захворювання.

Дуже часто наявність ВПЛ супроводжується ураженнями шийки матки, в якій розвиваються як запальні зміни, так і зміни в будові клітини, тобто патологічні зміни, які виявляються при цитологічному обстеженні. Така ситуація вимагає не лише противірусного лікування, але й безпосереднього впливу на ділянку вірусного ураження шийки матки.

В залежності від важкості процесу ми проводимо кріодиструкцію (замороження ділянки ураження за допомогою рідкого азоту) чи конізацію (висічення ділянки тканини).

Таке знайоме слово, як ерозія шийки матки і папіломавірус людини на сьогоднішній день є взаємодоповнюючими. Сама ерозія шийки матки як процес виникає внаслідок відторгнення тканини із-за гострого запального чи ракового процесу, хімічних чи променевих впливів, травматичних ушкоджень.В даному випадку папіломавірус провокує ерозивні зміни на фоні специфічного вірусного запалення. Рання діагностика ерозії матки дає можливість успішного лікування, а саме лікування ерозії шийки матки - це завжди 100% успіху при якісній діагностиці і вчасному зверненні.

Через 3-4 місяці після проведених лікувальних заходів необхідно оцінити одержаний результат, тобто провести повторні обстеження. А в подальшому регулярно, не рідше ніж один раз на 6 місяців, відвідувати гінеколога.

ДВ Львів

Медичний заклад "ДВ"
м. Львів, вул. Дорошенка, 65
dv.lviv.ua
тел.: 261-03-27
тел.: 261-03-26
моб.: 097-44-52-176
Гінеколог моб. 067-752-93-49
Уролог моб. 097-332-33-68

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: гінеколог, гінелог львів, медичний центр, медичний заклад


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Перші зубки дитини чекають всі батьки, але іноді їх зростання затримується. А які причини такої затримки, і що робити для вирішення проблеми?

Прорізування молочних зубів у малюків: коли варто хвилюватися?

Дитина | 00:30, 02.03.2024

Перші зубки дитини чекають всі батьки, але іноді їх зростання затримується. А які причини такої затримки, і що робити для вирішення проблеми?

Ця хвороба не так небезпечна для дітей, як для їхніх батьків.

Рак товстої кишки. Чому батькам варто бути обережними

Хвороби | 17:00, 01.03.2024

Ця хвороба не так небезпечна для дітей, як для їхніх батьків.

Головне - не варто панікувати.

Що робити, коли в хлопчика діагностували фімоз

Хвороби | 20:00, 29.02.2024

Головне - не варто панікувати.

Американським ученим вдалося довести, що вплив собак на психіку дітей істотно знижує ризики розвитку у них шизофренії в дорослому віці. А ось із котам

Раннє спілкування дитини з собакою нівелює у неї ризики захворіти на шизофренію

Дитина | 00:30, 29.02.2024

Американським ученим вдалося довести, що вплив собак на психіку дітей істотно знижує ризики розвитку у них шизофренії в дорослому віці. А ось із котами, стверджують експерти, справи йдуть трохи інакше.

Із нею потрібно серйозно боротися.

Чому геморой - це не смішна, а серйозна хвороба

Хвороби | 21:00, 28.02.2024

Із нею потрібно серйозно боротися.

Чимало жінок навіть не знають, що мають таку проблему.

Рак молочних залоз. Як виявити хворобу на ранній стадії

Хвороби | 20:00, 27.02.2024

Чимало жінок навіть не знають, що мають таку проблему.

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперакти

Медики розповіли, як правильно потрібно обробляти рани дитині

Дитина | 07:40, 26.02.2024

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперактивної поведінки свого чада: розбиті коліна, синці, подряпини і садини. Багато хто впевнений, що всі ц

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: