Невидима жіноча хвороба

Adoption
Date
  • 5329 Переглядів
У сучасних мегаполісах жінки тримають такий же напружений ритм життя, як і чоловіки. Тому не дивно, що такий тендітний організм, постійно піддається атакам з боку вірусів, бактерій, не в силах впоратися з ними і росте число жіночих хвороб.

Українські лікарі подають приголомшливу статистику: понад 75% заміжніх жінок в Україні страждають від різних гінекологічних захворювань. Чому так відбувається і що з цим робити?

Цю тему підтримала та погодилась прокоментувати Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна, лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, асистент кафедри акушерства та гінекології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, директор Медичного закладу "ДВ".

Марто Володимирівно, яка одна з найбільших загроз у сфері гінекології постає перед дівчатами та жінками сьогодні, та чим це викликано?

На жаль, на сьогоднішній день - вірус папіломи людини (ВПЛ) - одне з найбільш розповсюджених гінекологічних захворювань. Наявність ВПЛ при ракових захворюваннях шийки матки більше 95%. Вважається, що від моменту інфікування до появи передракових змін проходить 5-10 років.

Щодня 6 жінок помирають від раку шийки матки.

Зараження папіломавірусом відбувається при безпосередньому контакті шкірних покривів і слизових оболонок, переважно при статевому контакті, або від матері до плода, що викликає розростання папілом на гортані плода. Інфікування ВПЛ може бути причиною спонтанних викиднів. Не виключена можливість контактної передачі папіломавірусу через руки і медичні інструменти.

Це, як я розумію, "бомба уповільненої дії" для організму жінки. Яким чином виявити цю проблему?

Діагностувати папіломавірусне ураження необхідно в повному об’ємі, а саме провести:
1) розширену кольпоскопію – дослідження шийки матки за допомогою апарату, який має спеціальну оптику для ідентифікації процесу, а також використання певних проб за допомогою хімічних рідин (проби з розчином люголю та оцтовою кислотою);
2) цитологічне дослідження;
3) ДНК типування і проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЦР);
4) патанатомічне дослідження кондилом;
5) прицільну біопсію з місця ураження.

Наш Медичний центр "ДВ" пропонує весь необхідний комплекс заходів для діагностики папіломавірусу людини.

Список містить достатньо заходів, щоб жінка на 100% впевнилась у поставленому діагнозі. Схеми лікування папілома вірусної інфекції визначає лікар-гінеколог в залежності від одержаних результатів обстеження.

До лікування процесів на шийці матки ми підходимо виважено і надаємо перевагу лікуванню причини, а не наслідку захворювання.

Дуже часто наявність ВПЛ супроводжується ураженнями шийки матки, в якій розвиваються як запальні зміни, так і зміни в будові клітини, тобто патологічні зміни, які виявляються при цитологічному обстеженні. Така ситуація вимагає не лише противірусного лікування, але й безпосереднього впливу на ділянку вірусного ураження шийки матки.

В залежності від важкості процесу ми проводимо кріодиструкцію (замороження ділянки ураження за допомогою рідкого азоту) чи конізацію (висічення ділянки тканини).

Таке знайоме слово, як ерозія шийки матки і папіломавірус людини на сьогоднішній день є взаємодоповнюючими. Сама ерозія шийки матки як процес виникає внаслідок відторгнення тканини із-за гострого запального чи ракового процесу, хімічних чи променевих впливів, травматичних ушкоджень.В даному випадку папіломавірус провокує ерозивні зміни на фоні специфічного вірусного запалення. Рання діагностика ерозії матки дає можливість успішного лікування, а саме лікування ерозії шийки матки - це завжди 100% успіху при якісній діагностиці і вчасному зверненні.

Через 3-4 місяці після проведених лікувальних заходів необхідно оцінити одержаний результат, тобто провести повторні обстеження. А в подальшому регулярно, не рідше ніж один раз на 6 місяців, відвідувати гінеколога.

ДВ Львів

Медичний заклад "ДВ"
м. Львів, вул. Дорошенка, 65
dv.lviv.ua
тел.: 261-03-27
тел.: 261-03-26
моб.: 097-44-52-176
Гінеколог моб. 067-752-93-49
Уролог моб. 097-332-33-68

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: гінеколог, гінелог львів, медичний центр, медичний заклад


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як полегшити стан дитини?

Що провокує нервово-артритичний діатез у малюка

Хвороби | 18:00, 07.03.2020

Як полегшити стан дитини?

Рідкісна та небезпечна хвороба

Перші симптоми золотухи у дитини

Хвороби | 17:00, 07.03.2020

Рідкісна та небезпечна хвороба


Які причини викликають спрагу?

Чому дитина п'є багато води вночі

Дитина | 13:00, 06.03.2020

Які причини викликають спрагу?

П'ять причин того, що дитина постійно хворіє

Хвороби | 12:00, 25.02.2020

Чи є якісь загальні фактори?


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: