Невидима жіноча хвороба

Adoption
Date
  • 4956 Переглядів
У сучасних мегаполісах жінки тримають такий же напружений ритм життя, як і чоловіки. Тому не дивно, що такий тендітний організм, постійно піддається атакам з боку вірусів, бактерій, не в силах впоратися з ними і росте число жіночих хвороб.


Українські лікарі подають приголомшливу статистику: понад 75% заміжніх жінок в Україні страждають від різних гінекологічних захворювань. Чому так відбувається і що з цим робити?

Цю тему підтримала та погодилась прокоментувати Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна, лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, асистент кафедри акушерства та гінекології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, директор Медичного закладу "ДВ".

Марто Володимирівно, яка одна з найбільших загроз у сфері гінекології постає перед дівчатами та жінками сьогодні, та чим це викликано?

На жаль, на сьогоднішній день - вірус папіломи людини (ВПЛ) - одне з найбільш розповсюджених гінекологічних захворювань. Наявність ВПЛ при ракових захворюваннях шийки матки більше 95%. Вважається, що від моменту інфікування до появи передракових змін проходить 5-10 років.

Щодня 6 жінок помирають від раку шийки матки.

Зараження папіломавірусом відбувається при безпосередньому контакті шкірних покривів і слизових оболонок, переважно при статевому контакті, або від матері до плода, що викликає розростання папілом на гортані плода. Інфікування ВПЛ може бути причиною спонтанних викиднів. Не виключена можливість контактної передачі папіломавірусу через руки і медичні інструменти.

Це, як я розумію, "бомба уповільненої дії" для організму жінки. Яким чином виявити цю проблему?

Діагностувати папіломавірусне ураження необхідно в повному об’ємі, а саме провести:
1) розширену кольпоскопію – дослідження шийки матки за допомогою апарату, який має спеціальну оптику для ідентифікації процесу, а також використання певних проб за допомогою хімічних рідин (проби з розчином люголю та оцтовою кислотою);
2) цитологічне дослідження;
3) ДНК типування і проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЦР);
4) патанатомічне дослідження кондилом;
5) прицільну біопсію з місця ураження.

Наш Медичний центр "ДВ" пропонує весь необхідний комплекс заходів для діагностики папіломавірусу людини.

Список містить достатньо заходів, щоб жінка на 100% впевнилась у поставленому діагнозі. Схеми лікування папілома вірусної інфекції визначає лікар-гінеколог в залежності від одержаних результатів обстеження.

До лікування процесів на шийці матки ми підходимо виважено і надаємо перевагу лікуванню причини, а не наслідку захворювання.

Дуже часто наявність ВПЛ супроводжується ураженнями шийки матки, в якій розвиваються як запальні зміни, так і зміни в будові клітини, тобто патологічні зміни, які виявляються при цитологічному обстеженні. Така ситуація вимагає не лише противірусного лікування, але й безпосереднього впливу на ділянку вірусного ураження шийки матки.

В залежності від важкості процесу ми проводимо кріодиструкцію (замороження ділянки ураження за допомогою рідкого азоту) чи конізацію (висічення ділянки тканини).

Таке знайоме слово, як ерозія шийки матки і папіломавірус людини на сьогоднішній день є взаємодоповнюючими. Сама ерозія шийки матки як процес виникає внаслідок відторгнення тканини із-за гострого запального чи ракового процесу, хімічних чи променевих впливів, травматичних ушкоджень.В даному випадку папіломавірус провокує ерозивні зміни на фоні специфічного вірусного запалення. Рання діагностика ерозії матки дає можливість успішного лікування, а саме лікування ерозії шийки матки - це завжди 100% успіху при якісній діагностиці і вчасному зверненні.

Через 3-4 місяці після проведених лікувальних заходів необхідно оцінити одержаний результат, тобто провести повторні обстеження. А в подальшому регулярно, не рідше ніж один раз на 6 місяців, відвідувати гінеколога.

ДВ Львів

Медичний заклад "ДВ"
м. Львів, вул. Дорошенка, 65
dv.lviv.ua
тел.: 261-03-27
тел.: 261-03-26
моб.: 097-44-52-176
Гінеколог моб. 067-752-93-49
Уролог моб. 097-332-33-68

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: гінеколог, гінелог львів, медичний центр, медичний заклад


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи безпечно лікуватися звичними ліками?

Що робити вагітній при харчовому отруєнні

Хвороби | 12:30, 18.08.2019

Чи безпечно лікуватися звичними ліками?

Як зрозуміти, що ваш організм потім може здатися?

Здоров'я вагітної жінки може розповісти про майбутні хвороби

Я вагітна | 22:30, 15.08.2019

Як зрозуміти, що ваш організм потім може здатися?

Збираєтесь з малюком на відпочинок? Не забудьте про ліки!

Що має бути в аптечці для подорожі з дітьми

Дитина | 07:40, 16.06.2019

Збираєтесь з малюком на відпочинок? Не забудьте про ліки!

Відомо: раціон, багатий жирними і солодкими продуктами, підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і діабету.

До передчасної смерті можуть призвести продукти харчування

Харчування | 07:00, 08.06.2019

Відомо: раціон, багатий жирними і солодкими продуктами, підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і діабету.

Що може призвести до плоскостопості в дитини - читайте далі.

Основні причини дитячої плоскостопості

Дитина | 15:30, 07.06.2019

Що може призвести до плоскостопості в дитини - читайте далі.

Найнебезпечніші напої для нашого здоров'я, від яких краще відмовитися назавжди!

Топ-5 напоїв, які надзвичайно шкідливі

Харчування | 23:00, 06.06.2019

Найнебезпечніші напої для нашого здоров'я, від яких краще відмовитися назавжди!

Меланома - одна з агресивних форм раку: врятувати людину можна, якщо діагноз поставлений на ранній стадії. На 74 % ризик виникнення цього захворювання

Чому деяким людям не можна засмагати

Хвороби | 08:00, 04.06.2019

Меланома - одна з агресивних форм раку: врятувати людину можна, якщо діагноз поставлений на ранній стадії. На 74 % ризик виникнення цього захворювання збільшує засмага.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: