4 прийоми мами, яку дитина слухає без криків і покарань

Adoption
Date
  • 256 Переглядів
Спроба «виховувати за своїм шаблоном» часто йде врозріз з природними етапами психологічного розвитку вашої дитини. Можливо, ви вже настільки втомилися контролювати поведінку дитини, що здалися і відмовилися від суворого розкладу і схем винагороди. Можливо, вважаєте, що такі способи є марними і несумісними з розвитком вашої дитини або просто вирішили, що це занадто довго і складно. Ця стаття допоможе вам переглянути підхід до виховання вашої дитини, в залежності від її віку і не тільки.

8038_5.jpg (26.54 Kb)

Ось кілька способів дисциплінувати дитину без шкоди для її самооцінки:

Зосередьтеся на її почуттях
Коли дитина пустує, замість того, щоб змушувати її поводитися добре, спробуйте сфокусуватися на її почуттях.

Ключові фрази, які варто використовувати: «Ти виглядаєш так, ніби тобі нелегко», «Я допоможу тобі», «Ми розберемося з цим». Не підвищуйте голос: чим більше дитина засмучена, тим більше вам потрібно зберігати спокій, але при цьому випромінювати впевненість і участь.

Говоріть коротко і по суті
Замість того щоб лаяти дитину, коли вона дуріє або перезбуджена, спокійним і турботливим тоном зробіть коротке нагадування, що їй потрібно зробити в цей момент. Відкладіть бесіду для більш спокійного часу.

Зберігайте твердість і доброту
Використовуйте підхід «Ні / Я знаю». Наприклад: «Ні, не можна стригти кішку. Я знаю, ти незадоволений цим».

Не долучайтесь до істерики дитини

Не намагайтеся щось пояснити дитині, яка знаходиться в стані істерики. Тримайте дистанцію і продовжуйте балаканину ні про що, поки вона сам не буде налаштована нормально поговорити.

Підсумуйте. Як тільки все вщухне і запанує спокій, ви прийдете в стан згоди (навіть якщо пройде тиждень), нагадайте їй про інцидент. Запевніть в тому, що завжди будете поряд, щоб убезпечити її та непомітно залучайте до співпраці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, поради мамам, виховання, покарання


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Для затримки місячних існує багато причин. І далеко не завжди вона пов'язана з вагітністю. Це може бути гормональний збій, стреси, або результат перен

Причини затримки місячних при негативному тесті на вагітність

Мама | 06:20, 23.06.2024

Для затримки місячних існує багато причин. І далеко не завжди вона пов'язана з вагітністю. Це може бути гормональний збій, стреси, або результат перенесення вірусних інфекцій. Давайте дізнаватися більш детально.

Потрібно бути дуже сміливою людиною.

Україна має рекорд. Найбільша висота акробатичного номера

Мама | 23:00, 22.06.2024

Потрібно бути дуже сміливою людиною.

Здуття живота є частим симптомом наближення дня Х. І жінки вже звикли до цього неприємного відчуття. Однак в окремих випадках цей симптом буває дуже н

5 способів позбутися здуття живота перед місячними

Мама | 14:50, 22.06.2024

Здуття живота є частим симптомом наближення дня Х. І жінки вже звикли до цього неприємного відчуття. Однак в окремих випадках цей симптом буває дуже неприємним і навіть болючим. Що тоді з цим робити? Розповідаємо.

З цією проблемою стикається кожна друга мама. І часто новопечені батьки не знають, як зарадити цій проблеми. Самі по собі тріщини - це дуже болючий мо

Чому з'являються тріщини на сосках під час годування грудьми?

Післяпологовий період | 01:20, 22.06.2024

З цією проблемою стикається кожна друга мама. І часто новопечені батьки не знають, як зарадити цій проблеми. Самі по собі тріщини - це дуже болючий момент, а якщо не правильно доглядати і обробляти їх, може піти зараження і тоді все стане ще гірше.


Дай Боже нам взагалі дожити до таких років.

Україна має рекорд. Найповажніший вік учасниці марафонського забігу

Мама | 23:00, 20.06.2024

Дай Боже нам взагалі дожити до таких років.


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: