5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Adoption
Date
  • 98 Переглядів
Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

2084_3.jpg (14.79 Kb)


Давайте розглянемо 5 причин, через які ваш чоловік залишається на зв'язку зі своєю колишньою.

Він цінує її дружбу

Іноді ваш партнер може підтримувати зв'язок із колишніми, тому що цінує їхню дружбу. Закінчення романтичних відносин не обов'язково означає, що зв'язок має зникнути повністю.

Він може цінувати дружні стосунки та їхню спільну історію, тому для нього важливо підтримувати контакт.

Він не залишив минуле у минулому

Інша причина може полягати в тому, що він ще не повністю перейшов до нового етапу після розриву. Емоції можуть зберігатися навіть після розлучення, і підтримка зв'язку з колишньою може бути способом впоратися з втратою або заповнити порожнечу після розлучення.

Це не обов'язково означає, що він хоче повернутися у відносини, а скоріше те, що він все ще намагається розібратися зі своїми почуттями.

Невирішені питання

Іноді люди підтримують зв'язок із колишніми, щоб здобути ясність щодо розриву. Ваш партнер може мати невирішені питання або невирішені почуття, в яких він намагається розібратися, підтримуючи спілкування з колишньою. Це прагнення до завершення може завадити йому повністю відпустити минуле та рухатися вперед.

Він є батьком

Якщо у вашого чоловіка спільні діти з колишньою партнеркою, підтримка контакту має важливе значення для ефективного спільного виховання. Їм слід обговорювати батьківські рішення та інші питання, пов'язані з благополуччям їхніх дітей. У цій ситуації збереження поважних та дружніх відносин із колишньою має важливе значення для виховання дітей.

Запасний варіант

Інша причина може полягати в тому, що ваш партнер може розглядати підтримку зв'язку зі своєю колишньою як запасний варіант на випадок, якщо він захоче спробувати відновити романтичні стосунки в майбутньому. Тому важливо відкрито обговорювати свої наміри та межі, щоб забезпечити прозорість у будь-яких нових відносинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, розлучення, спілкується з колишньою


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає,

6 ознак ідеальних батьків

Сімейні справи | 11:49, 17.07.2024

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає, і ви вже не впевнені, чи ви дотримуєтеся обіцянки. З'ясовуємо, які якості притаманні ідеальним батьк

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Суворе виховання зменшує мозок підлітків

Виховання | 06:20, 17.07.2024

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: