Чому чоловікам подобається дружба з жінкою

Adoption
Date
  • 2001 Переглядів
0038_x_ccdfa9f8.jpg (35.18 Kb)

Дружба. І нічого, крім дружби.


Знаєте, чому він бачить у вас - ідеальну подругу? "Наша мама" має для вас кілька "причин":

1. Ви щира з ним. І в випадку невдало підібраного гардеробу, і в випадку, коли треба оцінити дівчину, з якою він домовився про побачення. В таких справах він завжди може розраховувати на ваш тверезий розсуд.

2. Дякуючи вам, може домовитись про побачення. Адже у вас багато привабливих подруг, чи не так? Ніколи не відомо, може під час якоїсь з зустрічей між кимось з них і ним проскочить іскра.

3. Завжди може розраховувати на вашу пораду з приводу почуттів. Якщо він закохається, то трактує вас як гуру з питань почуттів, до якого завжди можна звернутись по мудру пораду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
А життя, насправді, класна штука (Фото)


4. Може подивитись романтичну комедію без почуття сорому. Бо жоден хлопець з власної волі не запропонує такий фільм, але дивитись же любить.

5. Він завжди може побути вашим лицарем, коли вам буде це потрібно. Ви розійшлись з хлопцем, посварились з мамою, подругою, але йому завжди можете поплакатись.

6. Не мусить бути з вами 24/7. Знає, що, коли він пізно повернеться додому,то ви не будете йому дорікати. І він не зобов’язаний ходити з вами по магазинах, адже ви не його дівчина.

7. Може бути самим собою. Кожна потенціальна дівчина означає вдавання когось сильнішого, мудрішого і так далі. А в вашому товаристві може показати свої слабкості, адже ви нікому не розкажете.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловік, жінка, довіра, психологія, дружба, любов, стосунки, відносини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Розлучення негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я чоловіків

Сімейні справи | 11:20, 24.05.2024

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Як тільки ми, жінки, бачимо на голоі перші волосинки, хочеться одразу їх висмикнути.Та чи можна це робити? І якщо так, чи врятує це від появи нової си

Чи можна висмикувати сиве волосся?

Здоров'я | 09:30, 23.05.2024

Як тільки ми, жінки, бачимо на голоі перші волосинки, хочеться одразу їх висмикнути.Та чи можна це робити? І якщо так, чи врятує це від появи нової сивої волосини на тому ж місці?

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної

Як покращити стосунки зі «складними» батьками?

Сімейні справи | 06:20, 23.05.2024

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної поведінки. Але налагодити з ними стосунки можна, якщо дотримуватися кількох кроків.

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом ж

Шлюбний контракт: зрада чи раціональне рішення?

Сімейні справи | 01:20, 23.05.2024

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом життя, а також врегулювати певні питання.

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: