Як швидко вивчити англійську мову?

Adoption
Date
  • 124 Переглядів
Ви вже деякий час намагаєтесть вивчити чи вдосконалити свою англійську, але це складно вам вдається? Тоді зверніть увагу на наші поради, які допоможуть вам з вивченням іноземних мов.
99_english.jpeg (.8 Kb)


1. Пишіть диктанти

В інтернеті у вільному доступі повно найрізноманітніших диктантів. На цих сайтах ви знайдете диктанти для різних рівнів підготовки.

- Dictationsonline - тексти читають носії мови, є два рівня складності.

- Rong-chang - диктанти не розділені на рівні складності, але краще починати з першого і рухатися далі. Кожен диктант складається з 10 пропозицій. Є підказки.

- Breaking News English - відмінний варіант для тих, у кого рівень підготовки не нижче Intermediate. В основі диктантів - тексти реальних новин. Вони зачитуються на «живій» мові, що робить заняття ще цікавіше.

Якщо ви не хочете писати під диктовку такі тексти, не проблема. Просто слухайте пісні англійською, намагаючись занотовувати їх.

На такий диктант у вас піде від сили 10 хвилин. Його можна написати під час обідньої перерви.

2. Пишіть твори

Відмінна можливість підтягнути мову. Пишіть короткі есе на будь-які хвилюючі вас теми. Почніть з опису своїх захоплень, сім'ї, друзів, улюблених фільмів або історій з дитинства. Під час написання використовуйте словник або онлайн-перекладачі, щоб згадати забуті або дізнатися нові слова. З кожним разом ваш словниковий запас буде збілшуватися.

На написання невеликого есе на 7-10 речень у вас піде приблизно 20 хвилин.

3. Слухайте аудіокниги

Ідеальний варіант для тих, хто багато часу проводить в транспорті або добирається пішки на роботу. Ви просто вставляєте у вуха навушники і вбиваєте відразу двох зайців: і не нудно, і корисно. Починайте з простих дитячих книжок, які вам знайомі з дитинства. Ви здивуєтеся, почувши їх англійською. Це допоможе запам'ятати нові слова і краще сприймати швидку англійську мову на слух.

- Storynory - добірка дитячих казок для тих, хто тільки починає вивчати англійську. Зрозуміла вимова тексту і спокійний темп розповіді.

- Loyal Books - величезна колекція книг англійською, розбитих за жанрами.

- Scribl - тут є платні і безкоштовні книги, їх можна слухати онлайн, а можна скачати, але для цього потрібна реєстрація.

4. Вчіть неправильні дієслова

Роздрукуйте таблицю з неправильними дієсловами (які не підкоряються правилам англійської мови) і розбийте їх на групи по 5 слів. Кожен день беріться за нову п'ятірку. Є вільна хвилинка - просто читайте їх вголос. І так кілька разів на день, як ліки: вранці, в обід і ввечері перед їжею.

5. Використовуйте мобільні додатки

Куди вже без них? Існує безліч корисних програм, які допоможуть вивчити нові слова, правила граматику, вдосконалити вимову і взагалі зміцнити базу знань.

10 хвилин в день, поки відпочиваєте на дивані після робочого дня - і результат не змусить себе чекати.

А тепер давайте порахуємо: 1 година щодня - це 365 годин за рік. Але ж якщо присвятити стільки часу вивченню мови, це точно не пройде безрезультатно. І ви гарантовано зрушите з мертвої точки!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: іноземна мова, іноземні мови, англійська мова, англійська, навчання, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

А який тип батьків ви чи ваші знайомі?

Типи батьків, яких уникають вчителі

Школярі | 17:00, 04.12.2017

А який тип батьків ви чи ваші знайомі?

Цілком серйозно. Звіт Світового економічного форуму говорить про те, що вже до 2020 року, за найскромнішими оцінками, роботи займуть 5 млн робочих міс

Чому навчати дітей - професії майбутнього

Розвиток дитини | 14:00, 23.11.2017

Цілком серйозно. Звіт Світового економічного форуму говорить про те, що вже до 2020 року, за найскромнішими оцінками, роботи займуть 5 млн робочих місць в 15 розвинених країнах. А футурологи оксфордського дослідження 2013 року, вважають, що в найближ

Співробітники громадського дослідницького університету Пердью (США, штат Індіана) зацікавилися темою раннього дитячого навчання. Вони протестували доб

Вчити дитину математики потрібно з раннього дитинства

Дитина | 17:00, 15.11.2017

Співробітники громадського дослідницького університету Пердью (США, штат Індіана) зацікавилися темою раннього дитячого навчання. Вони протестували добровольців - дітей у віці від 3 до 5 років. Дослідників цікавило, як часто батьки займаються з малюка

Учені з Нідерландів проаналізували результати тестування 281 095 школярів з 33 країн світу. Дослідники дійшли до висновку: в школах, де більшість учні

Хлопчики краще вчаться, якщо у школі більше дівчаток

Школярі | 14:00, 13.11.2017

Учені з Нідерландів проаналізували результати тестування 281 095 школярів з 33 країн світу. Дослідники дійшли до висновку: в школах, де більшість учнів - дівчатка, дітям легше концентруватися на навчанні і отримували більш високі оцінки з читання.

На Заході школярі визначаються з професією до 16 років.

Як в школах за кордоном допомагають вибрати професію

Дитина | 14:00, 06.11.2017

На Заході школярі визначаються з професією до 16 років.

Допоможіть дитині бути

Як допомогти дитині адаптуватися у школі?

Дитина | 17:00, 31.10.2017

Допоможіть дитині бути "своїм" у середовищі та не критикувати за низьку оцінку.

Як пробудити в школярі інтерес до навчання?

Школярі | 12:30, 24.10.2017

Багатьом батькам знайома ситуація, коли після школи дитина насамперед поспішає до свого комп'ютера. Він збирається грати, а уроки почекають. Щоб чергу все ж дійшла, потрібно поєднати гру і навчання.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.