Як швидко вивчити англійську мову?

Adoption
Date
  • 269 Переглядів
Ви вже деякий час намагаєтесть вивчити чи вдосконалити свою англійську, але це складно вам вдається? Тоді зверніть увагу на наші поради, які допоможуть вам з вивченням іноземних мов.
99_english.jpeg (.8 Kb)

1. Пишіть диктанти

В інтернеті у вільному доступі повно найрізноманітніших диктантів. На цих сайтах ви знайдете диктанти для різних рівнів підготовки.

- Dictationsonline - тексти читають носії мови, є два рівня складності.

- Rong-chang - диктанти не розділені на рівні складності, але краще починати з першого і рухатися далі. Кожен диктант складається з 10 пропозицій. Є підказки.

- Breaking News English - відмінний варіант для тих, у кого рівень підготовки не нижче Intermediate. В основі диктантів - тексти реальних новин. Вони зачитуються на «живій» мові, що робить заняття ще цікавіше.

Якщо ви не хочете писати під диктовку такі тексти, не проблема. Просто слухайте пісні англійською, намагаючись занотовувати їх.

На такий диктант у вас піде від сили 10 хвилин. Його можна написати під час обідньої перерви.

2. Пишіть твори

Відмінна можливість підтягнути мову. Пишіть короткі есе на будь-які хвилюючі вас теми. Почніть з опису своїх захоплень, сім'ї, друзів, улюблених фільмів або історій з дитинства. Під час написання використовуйте словник або онлайн-перекладачі, щоб згадати забуті або дізнатися нові слова. З кожним разом ваш словниковий запас буде збілшуватися.

На написання невеликого есе на 7-10 речень у вас піде приблизно 20 хвилин.

3. Слухайте аудіокниги

Ідеальний варіант для тих, хто багато часу проводить в транспорті або добирається пішки на роботу. Ви просто вставляєте у вуха навушники і вбиваєте відразу двох зайців: і не нудно, і корисно. Починайте з простих дитячих книжок, які вам знайомі з дитинства. Ви здивуєтеся, почувши їх англійською. Це допоможе запам'ятати нові слова і краще сприймати швидку англійську мову на слух.

- Storynory - добірка дитячих казок для тих, хто тільки починає вивчати англійську. Зрозуміла вимова тексту і спокійний темп розповіді.

- Loyal Books - величезна колекція книг англійською, розбитих за жанрами.

- Scribl - тут є платні і безкоштовні книги, їх можна слухати онлайн, а можна скачати, але для цього потрібна реєстрація.

4. Вчіть неправильні дієслова

Роздрукуйте таблицю з неправильними дієсловами (які не підкоряються правилам англійської мови) і розбийте їх на групи по 5 слів. Кожен день беріться за нову п'ятірку. Є вільна хвилинка - просто читайте їх вголос. І так кілька разів на день, як ліки: вранці, в обід і ввечері перед їжею.

5. Використовуйте мобільні додатки

Куди вже без них? Існує безліч корисних програм, які допоможуть вивчити нові слова, правила граматику, вдосконалити вимову і взагалі зміцнити базу знань.

10 хвилин в день, поки відпочиваєте на дивані після робочого дня - і результат не змусить себе чекати.

А тепер давайте порахуємо: 1 година щодня - це 365 годин за рік. Але ж якщо присвятити стільки часу вивченню мови, це точно не пройде безрезультатно. І ви гарантовано зрушите з мертвої точки!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: іноземна мова, іноземні мови, англійська мова, англійська, навчання, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ігри та вправи, які допоможуть розвинути дитині пам'ять.

Поради, як розвинути пам'ять дитині?

Розвиток дитини | 17:00, 29.03.2018

Ігри та вправи, які допоможуть розвинути дитині пам'ять.

До вашої уваги 5 хитрих лайфхаків, які допоможуть уникнути сімейних драматичних сцен вранці і почати день з гарного настрою.

Як вмовити дитину йти в садок чи школу, якщо вона не хоче?

Дитина | 10:00, 23.03.2018

До вашої уваги 5 хитрих лайфхаків, які допоможуть уникнути сімейних драматичних сцен вранці і почати день з гарного настрою.

У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого

5 способів мотивувати школяра вчитися краще

Навчання | 09:00, 23.03.2018

У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого навчання, адже у віці 6-9 років відбувається черговий стрибок розвитку. Психіка дітей в буквальному

Французский язык - один из наиболее распространенных в мире, сразу после английского и испанского. На нем свободно говорят жители бывших колоний Франц

Как побороть языковой барьер: языковые курсы во Франции

Дитина | 13:59, 21.03.2018

Французский язык - один из наиболее распространенных в мире, сразу после английского и испанского. На нем свободно говорят жители бывших колоний Франции (страны северной Африки и Америки, острова Океании и пр.). Зачастую изучение этого языка вызывает

Існує кілька ситуацій, при яких дитині перебувати в її класі просто небезпечно. Про них говоримо далі.

Коли дитині потрібно змінити школу?

Навчання | 01:00, 21.03.2018

Існує кілька ситуацій, при яких дитині перебувати в її класі просто небезпечно. Про них говоримо далі.

Скоро в школу? Маля навіть не хоче чути про навчання? Що ж робити?

Як зацікавити дитину школою?

Дошкільнята | 09:00, 20.03.2018

Скоро в школу? Маля навіть не хоче чути про навчання? Що ж робити?

Не рідко трапляється так, що батьки, прагнучи заохотити свою дитину добре вчитися, платять їй за оцінку

Чому не можна платити дитині за оцінку "відмінно"?

Дитина | 10:00, 15.03.2018

Не рідко трапляється так, що батьки, прагнучи заохотити свою дитину добре вчитися, платять їй за оцінку "5" чи "12", як тепер правильніше сказати. Однак, так робити категорично не можна. Пояснюємо чому.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.