Як швидко вивчити англійську мову?

Adoption
Date
  • 490 Переглядів
Ви вже деякий час намагаєтесть вивчити чи вдосконалити свою англійську, але це складно вам вдається? Тоді зверніть увагу на наші поради, які допоможуть вам з вивченням іноземних мов.
99_english.jpeg (.8 Kb)


1. Пишіть диктанти

В інтернеті у вільному доступі повно найрізноманітніших диктантів. На цих сайтах ви знайдете диктанти для різних рівнів підготовки.

- Dictationsonline - тексти читають носії мови, є два рівня складності.

- Rong-chang - диктанти не розділені на рівні складності, але краще починати з першого і рухатися далі. Кожен диктант складається з 10 пропозицій. Є підказки.

- Breaking News English - відмінний варіант для тих, у кого рівень підготовки не нижче Intermediate. В основі диктантів - тексти реальних новин. Вони зачитуються на «живій» мові, що робить заняття ще цікавіше.

Якщо ви не хочете писати під диктовку такі тексти, не проблема. Просто слухайте пісні англійською, намагаючись занотовувати їх.

На такий диктант у вас піде від сили 10 хвилин. Його можна написати під час обідньої перерви.

2. Пишіть твори

Відмінна можливість підтягнути мову. Пишіть короткі есе на будь-які хвилюючі вас теми. Почніть з опису своїх захоплень, сім'ї, друзів, улюблених фільмів або історій з дитинства. Під час написання використовуйте словник або онлайн-перекладачі, щоб згадати забуті або дізнатися нові слова. З кожним разом ваш словниковий запас буде збілшуватися.

На написання невеликого есе на 7-10 речень у вас піде приблизно 20 хвилин.

3. Слухайте аудіокниги

Ідеальний варіант для тих, хто багато часу проводить в транспорті або добирається пішки на роботу. Ви просто вставляєте у вуха навушники і вбиваєте відразу двох зайців: і не нудно, і корисно. Починайте з простих дитячих книжок, які вам знайомі з дитинства. Ви здивуєтеся, почувши їх англійською. Це допоможе запам'ятати нові слова і краще сприймати швидку англійську мову на слух.

- Storynory - добірка дитячих казок для тих, хто тільки починає вивчати англійську. Зрозуміла вимова тексту і спокійний темп розповіді.

- Loyal Books - величезна колекція книг англійською, розбитих за жанрами.

- Scribl - тут є платні і безкоштовні книги, їх можна слухати онлайн, а можна скачати, але для цього потрібна реєстрація.

4. Вчіть неправильні дієслова

Роздрукуйте таблицю з неправильними дієсловами (які не підкоряються правилам англійської мови) і розбийте їх на групи по 5 слів. Кожен день беріться за нову п'ятірку. Є вільна хвилинка - просто читайте їх вголос. І так кілька разів на день, як ліки: вранці, в обід і ввечері перед їжею.

5. Використовуйте мобільні додатки

Куди вже без них? Існує безліч корисних програм, які допоможуть вивчити нові слова, правила граматику, вдосконалити вимову і взагалі зміцнити базу знань.

10 хвилин в день, поки відпочиваєте на дивані після робочого дня - і результат не змусить себе чекати.

А тепер давайте порахуємо: 1 година щодня - це 365 годин за рік. Але ж якщо присвятити стільки часу вивченню мови, це точно не пройде безрезультатно. І ви гарантовано зрушите з мертвої точки!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: іноземна мова, іноземні мови, англійська мова, англійська, навчання, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Америки змогли знайти найефективніший спосіб перетворити дитину в відмінника і прищепити їй інтерес до будь-якої діяльності.

Як дитині прищепити інтерес до науки?

Дитина | 12:30, 02.10.2018

Вчені з Америки змогли знайти найефективніший спосіб перетворити дитину в відмінника і прищепити їй інтерес до будь-якої діяльності.

Ми розповіли про 4 способи, як привчити дитину до читання.

Як заохотити дитину до читання?

Дитина | 12:30, 21.09.2018

Ми розповіли про 4 способи, як привчити дитину до читання.

Методи, які зможуть зацікавити дитину до нових предметів в школі.

Способи, які покажуть, що фізика і хімія - це цікаво

Дитина | 15:30, 17.09.2018

Методи, які зможуть зацікавити дитину до нових предметів в школі.

Якщо ви вирішили придбати стіл для дитини, то варто звернути увагу на декілька критеріїв. Тоді ви точно не прогадаєте з вибором.

Правильно підібраний стіл - здорова дитина

Дитина | 18:26, 15.09.2018

Якщо ви вирішили придбати стіл для дитини, то варто звернути увагу на декілька критеріїв. Тоді ви точно не прогадаєте з вибором.

Хімія - захоплювальний, але досить складний предмет, освоїти який вдається далеко не кожному. Але є прекрасний спосіб як вивчити таблицю Менделєєва і

Цікавий спосіб, як легко вивчити таблицю Менделєєва

Школярі | 17:00, 13.09.2018

Хімія - захоплювальний, але досить складний предмет, освоїти який вдається далеко не кожному. Але є прекрасний спосіб як вивчити таблицю Менделєєва і зацікавити хімією учнів. Він підійде як для дітей, так і для дорослих.

Чи потрібно школярам допомагати у вирішенні домашнього завдання, і як це правильно робити - читайте далі.

Для батьків-початківців: як робити уроки з дітьми?

Сімейні справи | 17:00, 10.09.2018

Чи потрібно школярам допомагати у вирішенні домашнього завдання, і як це правильно робити - читайте далі.

Здорові звички справді потрібно розвивати якомога раніше. Чим раніше дитина їх сформує, тим менше зусиль потребуватиме при використанні їх у своєму по

5 навичок, яких треба навчити школяра

Школярі | 10:00, 08.09.2018

Здорові звички справді потрібно розвивати якомога раніше. Чим раніше дитина їх сформує, тим менше зусиль потребуватиме при використанні їх у своєму повсякденному житті.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.