Як швидко вивчити англійську мову?

Adoption
Date
  • 369 Переглядів
Ви вже деякий час намагаєтесть вивчити чи вдосконалити свою англійську, але це складно вам вдається? Тоді зверніть увагу на наші поради, які допоможуть вам з вивченням іноземних мов.
99_english.jpeg (.8 Kb)

1. Пишіть диктанти

В інтернеті у вільному доступі повно найрізноманітніших диктантів. На цих сайтах ви знайдете диктанти для різних рівнів підготовки.

- Dictationsonline - тексти читають носії мови, є два рівня складності.

- Rong-chang - диктанти не розділені на рівні складності, але краще починати з першого і рухатися далі. Кожен диктант складається з 10 пропозицій. Є підказки.

- Breaking News English - відмінний варіант для тих, у кого рівень підготовки не нижче Intermediate. В основі диктантів - тексти реальних новин. Вони зачитуються на «живій» мові, що робить заняття ще цікавіше.

Якщо ви не хочете писати під диктовку такі тексти, не проблема. Просто слухайте пісні англійською, намагаючись занотовувати їх.

На такий диктант у вас піде від сили 10 хвилин. Його можна написати під час обідньої перерви.

2. Пишіть твори

Відмінна можливість підтягнути мову. Пишіть короткі есе на будь-які хвилюючі вас теми. Почніть з опису своїх захоплень, сім'ї, друзів, улюблених фільмів або історій з дитинства. Під час написання використовуйте словник або онлайн-перекладачі, щоб згадати забуті або дізнатися нові слова. З кожним разом ваш словниковий запас буде збілшуватися.

На написання невеликого есе на 7-10 речень у вас піде приблизно 20 хвилин.

3. Слухайте аудіокниги

Ідеальний варіант для тих, хто багато часу проводить в транспорті або добирається пішки на роботу. Ви просто вставляєте у вуха навушники і вбиваєте відразу двох зайців: і не нудно, і корисно. Починайте з простих дитячих книжок, які вам знайомі з дитинства. Ви здивуєтеся, почувши їх англійською. Це допоможе запам'ятати нові слова і краще сприймати швидку англійську мову на слух.

- Storynory - добірка дитячих казок для тих, хто тільки починає вивчати англійську. Зрозуміла вимова тексту і спокійний темп розповіді.

- Loyal Books - величезна колекція книг англійською, розбитих за жанрами.

- Scribl - тут є платні і безкоштовні книги, їх можна слухати онлайн, а можна скачати, але для цього потрібна реєстрація.

4. Вчіть неправильні дієслова

Роздрукуйте таблицю з неправильними дієсловами (які не підкоряються правилам англійської мови) і розбийте їх на групи по 5 слів. Кожен день беріться за нову п'ятірку. Є вільна хвилинка - просто читайте їх вголос. І так кілька разів на день, як ліки: вранці, в обід і ввечері перед їжею.

5. Використовуйте мобільні додатки

Куди вже без них? Існує безліч корисних програм, які допоможуть вивчити нові слова, правила граматику, вдосконалити вимову і взагалі зміцнити базу знань.

10 хвилин в день, поки відпочиваєте на дивані після робочого дня - і результат не змусить себе чекати.

А тепер давайте порахуємо: 1 година щодня - це 365 годин за рік. Але ж якщо присвятити стільки часу вивченню мови, це точно не пройде безрезультатно. І ви гарантовано зрушите з мертвої точки!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: іноземна мова, іноземні мови, англійська мова, англійська, навчання, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фахівці з Королівського університету Белфаста стверджують: нарцисизм підвищує успішність підлітків. До такого висновку вчені прийшли в ході дослідженн

Самозакохані діти краще вчаться

Дитина | 09:30, 29.06.2018

Фахівці з Королівського університету Белфаста стверджують: нарцисизм підвищує успішність підлітків. До такого висновку вчені прийшли в ході дослідження, в якому взяли участь 340 школярів. Дослідники оцінили рівень субклінічного нарцисизму у доброволь

Звісно, канікули на те і канікули, щоб дитина відпочила від школи, насолодилась дитинством і оздоровилася. Але повністю забувати про навчання не можна

Що робити влітку, аби школяр не забув про навчання?

Навчання | 10:00, 27.06.2018

Звісно, канікули на те і канікули, щоб дитина відпочила від школи, насолодилась дитинством і оздоровилася. Але повністю забувати про навчання не можна! У цьому переконані психологи. Що ж робити батькам, аби першого вересня їх діти не прийшли "з пусто

Державна санітарно-епідемічної служба (СЕС) радить дотримуватися таких норм рюкзака школяра.

Скільки повинен важити рюкзак першокласника?

Дитина | 10:00, 20.06.2018

Державна санітарно-епідемічної служба (СЕС) радить дотримуватися таких норм рюкзака школяра.

Вчений з Міннесоти провів дослідження, яке довело, що трієчники набагато успішніші відмінників.

Як батькам розуміти шкільні оцінки дітей?

Дитина | 15:30, 19.06.2018

Вчений з Міннесоти провів дослідження, яке довело, що трієчники набагато успішніші відмінників.

В XXI веке очень сложно без иностранного языка, поэтому не медлите, а изучайте и приучайте своих детей к различным языкам мира, ведь это полезно и раз

Нужен ли английский детям?

Дитина | 13:39, 19.06.2018

В XXI веке очень сложно без иностранного языка, поэтому не медлите, а изучайте и приучайте своих детей к различным языкам мира, ведь это полезно и развивает человека.

Батькам потрібно знати, що починати бесіди про роботу і кар'єру варто задовго до перехідного віку - краще, якщо це станеться ще в дитячому садку.

Важливо розповідати дітям про професії з раннього віку

Дитина | 12:30, 19.06.2018

Батькам потрібно знати, що починати бесіди про роботу і кар'єру варто задовго до перехідного віку - краще, якщо це станеться ще в дитячому садку.

Настало літо, дитина хоче відпочити після навчальних місяців в школі, але непотрібно забувати, що читати варто і влітку. Також ці способи підходять дл

10 способів, як заохотити дитину до читання

Дитина | 12:30, 15.06.2018

Настало літо, дитина хоче відпочити після навчальних місяців в школі, але непотрібно забувати, що читати варто і влітку. Також ці способи підходять для діток, які тільки починають читати.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.