У МОН відмінили червоні дипломи

Adoption
Date
  • 676 Переглядів
На сайті МОН опублікований наказ №1571 про те, що з 1 січня поточного року в Україні випускникам будуть видаватися дипломи нового зразка.

2434_yayayalrvapmppaa.jpg (40.19 Kb)

А саме, будуть видаватися такі документи про вищу освіту:
- диплом доктора наук;
- диплом доктора філософії;
- диплом доктора мистецтв;
- диплом магістра:
- диплом бакалавра;
- диплом молодшого бакалавра;
- зразок академічної довідки;
- додаток до дипломів європейського зразка.

При цьому, указ від 12 травня 2015 року більше не дійсний, а це значить, що тепер випускники не зможуть отримати так званий "червоний диплом", тобто документ про вищу освіту з відзнакою. В новому указі цей документ не передбачений.

Крім того, тепер особи з іноземним громадянством і особи без громадянства будуть отримувати дипломи із зазначенням року вступу і повною назвою навчального закладу України, куди вони вступили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: червоний диплом, МОН, міністерство освіти і науки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Звісно, мова не йде про першокласників, з якими потрібно працювати і в школі, і вдома. Але з якого віку дитина вже сама може виконувати домашні завдан

Коли і як перестати робити домашнє завдання з дитиною?

Школярі | 10:00, 19.02.2021

Звісно, мова не йде про першокласників, з якими потрібно працювати і в школі, і вдома. Але з якого віку дитина вже сама може виконувати домашні завдання, щоб батьки їй не допомагали і не перевіряли її?

Дуже важливо усвідомити, що навчатись читати - доволі складно особливо дитині віком 4-5 років, тому батькам варто запастись терпінням у цій справі.

Як навчити дитину читати по складах

Дитина | 07:00, 13.02.2021

Дуже важливо усвідомити, що навчатись читати - доволі складно особливо дитині віком 4-5 років, тому батькам варто запастись терпінням у цій справі.

Британські підлітки придумали "розумні" презервативи

Школярі | 14:00, 08.02.2021

Протизаплідні захисні засоби дозволяють виявляти інтимні інфекції на ранніх стадіях.

Часто батьки не хочуть втручатися у стосунки дитини з її однокласниками, вважаючи, що це лише погіршить ситуацію. Це призводить до того, що дитина дал

Якщо дитину ображають в школі: Що робити батькам?

Дитина | 05:00, 03.02.2021

Часто батьки не хочуть втручатися у стосунки дитини з її однокласниками, вважаючи, що це лише погіршить ситуацію. Це призводить до того, що дитина далі страждає. Як тоді бути батькам?

Дітям корисно вчитись гри на музичних інструментах

Дитина | 21:00, 27.01.2021

Вчені стверджують, мозок музиканта відрізняється структурним і функціональним зв'язком, який відчутній у звичайних людей.

Мабуть, немає таких батьків, які б не думали про освіту для своєї дитини. На щастя, і в нас вже закріпилося поняття про те, що без якісної освіти поті

Як дати своїй дитині найкращу освіту

Навчання | 19:18, 22.01.2021

Мабуть, немає таких батьків, які б не думали про освіту для своєї дитини. На щастя, і в нас вже закріпилося поняття про те, що без якісної освіти потім не може бути ні хорошої роботи зокрема, ні яскравого майбутнього загалом. Тому практично після нар

Корисні інтереси для дітей з аутизмом

Дитина | 22:00, 18.01.2021

Керрі Ноуелл, дитячий клінічний психолог з Центру MU Thompson, разом з колегами розробили опитування для осіб, які здійснюють догляд за підлітками з аутизмом, щоб оцінити їх особливі інтереси і визначити, чи заважають вони розвитку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: