Як знати, що дитина готова до прикорму?

Adoption
Date
  • 249 Переглядів
Вже руки аж чешуться, щоб дати дитині печиво чи супчик? А як знати, що ваш малюк вже готовий до прийому такої їжі?

8529_95_main5.jpg (25.04 Kb)


· Зверніть увагу на те, чи вміє ваш малюк сидіти (з підтримкою або самостійно).
· До моменту введення прикорму вага малюка з народження має подвоїтися.
· Ваш малюк, коли ви підносите його до столу, проявляє активний інтерес до їжі, що він там бачить: намагається вхопити шматочок хліба, стежить за тим, як їдять інші члени сім'ї.
· Якщо ви помічаєте, що дитина частіше просить їсти, або за знайомими вам ознаками визначаєте, що вона вже зголодніла, хоча час обіду або полудня ще не настав, отже, їй потрібен прикорм.
· Появу перших зубів багато педіатрів теж уважають важливою ознакою того, що дитина готова до нової їжі.

Ще раз варто зробити застереження: оскільки всі малюки різні, у всіх різні умови годування (грудне або штучне вигодовування, схильність до алергії, дефіцит або, навпаки, надлишок ваги), то і терміни, і схема введення прикорму можуть відрізнятися.
Наприклад, прикорм дітей, схильних до алергії, лікарі найчастіше радять починати не з фруктового, а з овочевого пюре. Якщо у дитини дефіцит ваги, тоді батькам, швидше за все, порадять починати вводити в раціон каші з різних злаків. Дітям з анемією рекомендується раніше вводити в меню м’ясо. У разі схильності до запорів спочатку в меню додають овочеві й фруктові пюре, свіжі фрукти, соки і вже тільки потім каші.

Пам’ятка для батьків щодо введення прикорму
Є кілька схем введення прикорму, і якщо дотримувати всіх правил, то батькам дуже легко заплутатися, які продукти і в якому віці можна, а головне — потрібно вводити. Зважати слід на те, що все-таки всі малюки різні. Хтось дуже легко налаштовується на новий продукт, хтось уважає за краще одноманітну їжу і ніяк не хоче «прийняти» нову страву. Тому мамам і татам варто спостерігати за своїм малюком, стежити за тим, що відбувається з дитячим організмом після того, як ви дали йому новий продукт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим годувати дитину, якщо у неї діарея


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, прикорм


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У дітей у віці від семи до дев'яти років, чиї матері протягом вагітності пили багато солодких напоїв, може бути підвищений ризик астми. Це встановили

Солодкі напої можуть викликати астму у дитини

Немовля | 23:30, 12.06.2018

У дітей у віці від семи до дев'яти років, чиї матері протягом вагітності пили багато солодких напоїв, може бути підвищений ризик астми. Це встановили співробітники Гарвардської медичної школи, повідомляє "The Deccan Chronicle".

Дослідники з Університету Альберта пояснюють: при вагітності і пологах у такому віці високий ризик ускладнень. Жінки старші 35 років нерідко народжуют

Чому пізня вагітність шкодить майбутньому малюку?

Вагітність та пологи | 12:30, 12.06.2018

Дослідники з Університету Альберта пояснюють: при вагітності і пологах у такому віці високий ризик ускладнень. Жінки старші 35 років нерідко народжують дітей з низькою вагою або раніше терміну. Це може мати негативні наслідки, розповідає "The Deccan

Як діагностувати дану проблему у дитини самим батькам? Адже чим швидше її виявити, тим краще для малюка. А виявити проблему досить легко - якщо маля н

Порушення слуху у дітей до року

Дитина | 10:00, 10.06.2018

Як діагностувати дану проблему у дитини самим батькам? Адже чим швидше її виявити, тим краще для малюка. А виявити проблему досить легко - якщо маля не лякається звуків, не реагує, коли ви до нього звертаєтесь, варто насторожитися.

Понад 11% дітей з'являються на світ передчасно. Недоношена дитина частіше стикається з хворобами і проблемами в розвитку. Проаналізувавши дані 23 досл

Недоношені діти є розумнішими

Немовля | 09:30, 10.06.2018

Понад 11% дітей з'являються на світ передчасно. Недоношена дитина частіше стикається з хворобами і проблемами в розвитку. Проаналізувавши дані 23 досліджень, вчені з'ясували: передчасно народжені діти в дорослому житті рідко досягають таких же успіхі

Смоктальні рухи немовляти сприяють формуванню у нього правильного прикусу. Але потрібно ретельно стежити за гігієною порожнини рота малюка.

Як грудне вигодовування впливає на зубки малюка?

Немовля | 23:30, 08.06.2018

Смоктальні рухи немовляти сприяють формуванню у нього правильного прикусу. Але потрібно ретельно стежити за гігієною порожнини рота малюка.

Годувати дитину грудним молоком можна, потрібно і корисно! Лактоза дуже корисна для немовляти.

Лактоза - навіщо вона потрібна?

Немовля | 12:30, 08.06.2018

Годувати дитину грудним молоком можна, потрібно і корисно! Лактоза дуже корисна для немовляти.

Традиція доволі давня - дарувати малюку срібну ложку. Навіщо це роблять - читайте далі.

Навіщо дитині дарувати срібну ложку?

Дитина | 14:00, 06.06.2018

Традиція доволі давня - дарувати малюку срібну ложку. Навіщо це роблять - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: