Вагітність після пологів: чому симптоми такі "прозорі"?

Adoption
Date
  • 11397 Переглядів
kokiouytrffghj.jpgНе дивлячись на те, що завагітніти відразу після пологів практично неможливо, особливо, якщо жінка годує грудьми, нерідко трапляються повторні випадки вагітності. Безумовно, багато жінок в післяпологовому періоді розслабляються, не дуже приділяють увагу контрацепції. Вагітність після пологів так само можлива, як звичайна запланована вагітність.

Як наголошують лікарі, менструальний цикл (поява місячних) відновлюється через півтора - два місяці після пологів, за умови, що жінка не годує грудьми Це означає, що у жінки, відповідно відновлюється і фертильність (здатність до зачаття). І хоча деякі фахівці вважають, що овуляція, а отже і запліднення може відбутися в перші два тижні після пологів, вагітність навряд чи можлива.

Багато жінок вважають, що грудне вигодовування є надійним заходом запобігання від не бажаної вагітності. Безперечно, багато в чому вони праві. Але завагітніти жінка, що годує грудьми, може за таких умов:

- годування здійснюється не по годинах, а на вимогу дитини;
- якщо грудне вигодовування поєднується з штучним;
- якщо дитина рідко бере груди вночі .

Читайте також: "Причини "завмирання" вагітності".

Розпізнати вагітність в післяпологовому періоді досить складно, особливо на ранніх термінах. Багато "звичних" проявів вагітності відсутні або практично не виражені. Характерні ознаки вагітності після пологів: зміни у складі грудного молока, зменшення обсягу виробленого молока, підвищена чутливість молочних залоз, прояви раннього токсикозу, загальне нездужання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, грудне вигодовування, контрацептиви


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Звичайно, забороняється виконувати фізичні навантаження протягом місяця після пологів. Через 8-10 тижнів можна робити вправи для відновлення фігури, я

Вправи, які допоможуть відновити фігуру після пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 25.04.2019

Звичайно, забороняється виконувати фізичні навантаження протягом місяця після пологів. Через 8-10 тижнів можна робити вправи для відновлення фігури, які саме - читайте далі.

Рождение ребенка для каждой женщины – настоящее счастье. Однако вместе с тем важно понимать, что, получая смысл жизни, придется что-то отдать. А это н

Как похудеть после родов?

Післяпологовий період | 13:11, 28.03.2019

Рождение ребенка для каждой женщины – настоящее счастье. Однако вместе с тем важно понимать, что, получая смысл жизни, придется что-то отдать. А это не только бессонные ночи, переживания за здоровье и благополучие крохи, а и собственная красота.

Ще в 2014 році дослідження показало, що 5-10% молодих татів відчувають себе пригніченими і змученими. У нових дослідженнях це питання розглядалося док

Чому чоловіки переживають післяпологову депресію

Тато | 09:30, 26.03.2019

Ще в 2014 році дослідження показало, що 5-10% молодих татів відчувають себе пригніченими і змученими. У нових дослідженнях це питання розглядалося докладніше.

Пружні груди - це одна з мрій жінки, особливо після народження малюка. Адже це красиво і привабливо.

Даоський масаж для пружності грудей

Косметологія | 09:30, 10.02.2019

Пружні груди - це одна з мрій жінки, особливо після народження малюка. Адже це красиво і привабливо.

Вчені довели, що пренатальна депресія мами може вплинути на характер дитини, особливо якщо проходить на тлі стихійних лих.

Материнська депресія може впливати на темперамент дитини

Мама | 23:30, 06.02.2019

Вчені довели, що пренатальна депресія мами може вплинути на характер дитини, особливо якщо проходить на тлі стихійних лих.

Післяпологова депресія може бути не тільки в жінки, а й чоловіка. Причому, депресія у батька виробляє несподіваний ефект на його дітей, якщо в нього н

Післяпологова депресія батька впливає на дітей

Тато | 23:30, 28.12.2018

Післяпологова депресія може бути не тільки в жінки, а й чоловіка. Причому, депресія у батька виробляє несподіваний ефект на його дітей, якщо в нього немає доньки. Як показало дослідження, післяпологова депресія у чоловіків пов'язана з емоційними проб

Практично у всіх жінок змінюється фігура під час вагітності і після пологів - і часто не в кращу сторону.

Як одягатися після пологів

Мама | 09:30, 19.12.2018

Практично у всіх жінок змінюється фігура під час вагітності і після пологів - і часто не в кращу сторону.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: