Успішна вагітність: звички від яких варто відмовитись

Adoption
Date
  • 137 Переглядів
Якщо ви мрієте про дитину, то краще відмовитись від цих шкідливих звичок.

Перед вагітність треба відмовитись від цих звичок1. Найбільш очевидні - це тютюнопаління та алкоголь. Їх потрібно повністю викинути зі свого життя. Припиніть спілкування з завзятими курцями, так як ви будете змушені контактувати з шкідливим тютюновим димом.

2. Якщо робота пов'язана з клінінгом, то варто змінити сферу діяльності: агресивна побутова хімія не кращим чином позначається на репродуктивній системі.

Навіть вдома варто замінити "сильні" чистячі засоби на більш щадні.

3. Нервова система повинна бути в повному порядку, тому варто навчитися уникати стресових ситуацій або навчитися виробляти правильне ставлення до того, що нас дратує.

4. Також мало хто знає про те, що більшість лікарських препаратів негативно відбиваються на репродуктивній системі. Тому протягом року доведеться відмовитися від безсистемного вживання таблеток при перших ознаках нездужання.

5. Крім іншого, доведеться відмовитися від регулярної інтимної близькості: для зачаття потрібнп сперма високої якості. Це означає, що чоловікові доведеться утримуватися від контакту не менше 3 днів безпосередньо перед овуляцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття, вагітність, звички


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені виявили, що якщо цукровий діабет 1 типу у жінок діагностують в ранньому віці, то місячні у них починаються пізніше, а менопауза – раніше.

Хвороба, яка сильно скорочує дітородний вік жінки

Мама | 12:00, 14.10.2021

Вчені виявили, що якщо цукровий діабет 1 типу у жінок діагностують в ранньому віці, то місячні у них починаються пізніше, а менопауза – раніше.

Високі концентрації гормону стресу в організмі жінки перед зачаттям пов'язані зі збільшенням імовірності народження дівчинки. Це підтвердили в дослідж

Рівень стресу під час зачаття впливає на стать дитини

Зачаття | 05:00, 13.10.2021

Високі концентрації гормону стресу в організмі жінки перед зачаттям пов'язані зі збільшенням імовірності народження дівчинки. Це підтвердили в дослідженні науковці з Кембриджу.

Вчені ідентифікували нові генетичні варіанти, пов'язані зі збільшенням тривалості репродуктивного періоду. Доклінічні експерименти показали, що цими г

Знайдено гени, які продовжують репродуктивний вік жінки

Мама | 10:00, 09.10.2021

Вчені ідентифікували нові генетичні варіанти, пов'язані зі збільшенням тривалості репродуктивного періоду. Доклінічні експерименти показали, що цими генами можна керувати. Наприклад, їх придушення збільшило тривалість репродуктивного періоду у самок

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед ваг

Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю?

Плануємо дитину | 08:00, 09.10.2021

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед вагітністю його роблять, щоб діагностувати спадкові захворювання, які батьки можуть передати дитині.

Вчені створили штучні антитіла, які паралізують сперматозоїди. На цей час новий протизаплідний препарат ще не випробовували на людях.

Створили антитіла, які запобігають вагітності

Мама | 12:00, 08.10.2021

Вчені створили штучні антитіла, які паралізують сперматозоїди. На цей час новий протизаплідний препарат ще не випробовували на людях.

В умовах тривалої пандемії Covid 19 сенсу відкладати вагітність - немає. Якщо ви планували зачаття до кращих часів, то варто переглянути свою позицію.

Вагітність під час пандемії: як планувати?

Вагітність та пологи | 09:00, 08.10.2021

В умовах тривалої пандемії Covid 19 сенсу відкладати вагітність - немає. Якщо ви планували зачаття до кращих часів, то варто переглянути свою позицію.

З неможливістю зачати дитину стикаються до 25% пар репродуктивного віку у світі. Приблизно половина всіх таких випадків пов'язана з чоловічими чинника

Виявлено нову причину чоловічого безпліддя

Плануємо дитину | 08:00, 08.10.2021

З неможливістю зачати дитину стикаються до 25% пар репродуктивного віку у світі. Приблизно половина всіх таких випадків пов'язана з чоловічими чинниками.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: