Плюси і мінуси пологів вдома

Adoption
Date
  • 338 Переглядів
Чи варто зважуватися на такий крок?

1080_pp7.jpg (36.83 Kb)


Під час пологів вдома їхні переваги в основному психологічного характеру. Жінка знаходиться в звичній для неї обстановці, її оточують рідні люди. До того ж, і дитина не буде відчувати додаткового стресу від переїзду з пологового будинку додому, криків інших новонароджених дітей, ходіння туди-сюди медичного персоналу. У клініці навіть запахи здатні викликати стрес, а це не дуже добре для породіллі. Адже пологи проходять легше, коли жінка спокійна.

Втім, мінусів домашніх пологів набагато більше. Якщо ти думаєш над тим, чи варто народжувати вдома, зверни увагу на такі моменти. Під час пологів існує чимало ризиків для здоров'я матері і малюка.

- Занадто слабкі скорочення матки. У лікарні, якщо спостерігається слабкість родових сил, лікар допоможе відновити перейми. А в крайньому випадку може провести і операцію кесаревого розтину.

- Занадто сильні скорочення матки. При бурхливій ​​родовій діяльності може статися розрив матки. Тоді без медичного втручання не обійтися.

- Відходження вод до початку перейм. Якщо плід буде знаходитися довгий час без води, він може бути інфікований. У пологовому будинку роблять профілактику, щоб це ускладнення не виникало. Якщо води виливаються до пологів, нерідкі випадки випадання петель пуповини. У цьому випадку без медичної допомоги дитина може не вижити.

- Слабкі потуги. Вони становлять небезпеку для здоров'я малюка, тому що він може надовго застрягти головою в кістковому кільці. У клініці лікар, якщо помітить таке, стимулює потуги.

- Брак кисню у малюка. В такому випадку дитину потрібно швидко витягати з матки, щоб вона не задихнулася. Це може зробити тільки кваліфікований медперсонал.

- Акушерські кровотечі. При народженні посліду або в інших випадках можуть виникати сильні кровотечі в породілей. Іноді вони бувають настільки інтенсивними, що без лікарського втручання не обійтися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

В чому криється небхідність проведення операції?

Резус-конфлікт - причина проведення амніотомії

Я вагітна | 13:00, 14.02.2020

В чому криється небхідність проведення операції?

Чому важливо тренуватися до народження крихітки?

Правильне дихання допоможе під час пологів

Пологи | 17:00, 13.02.2020

Чому важливо тренуватися до народження крихітки?


Переживаєте щодо пологів?

Скільки окситоциту вводять в організм породіллі

Пологи | 14:00, 10.02.2020

Переживаєте щодо пологів?

Чи потрібне хірургічне втручання?

Як відбуваються пологи при діагнозі "вузький таз"

Пологи | 12:00, 09.02.2020

Чи потрібне хірургічне втручання?


Коли лікарі йдуть на такий крок?

Дві причини проведення амніотомії під час пологів

Пологи | 18:00, 02.02.2020

Коли лікарі йдуть на такий крок?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: