Плюси і мінуси пологів вдома

Adoption
Date
  • 543 Переглядів
Чи варто зважуватися на такий крок?

1080_pp7.jpg (36.83 Kb)


Під час пологів вдома їхні переваги в основному психологічного характеру. Жінка знаходиться в звичній для неї обстановці, її оточують рідні люди. До того ж, і дитина не буде відчувати додаткового стресу від переїзду з пологового будинку додому, криків інших новонароджених дітей, ходіння туди-сюди медичного персоналу. У клініці навіть запахи здатні викликати стрес, а це не дуже добре для породіллі. Адже пологи проходять легше, коли жінка спокійна.

Втім, мінусів домашніх пологів набагато більше. Якщо ти думаєш над тим, чи варто народжувати вдома, зверни увагу на такі моменти. Під час пологів існує чимало ризиків для здоров'я матері і малюка.

- Занадто слабкі скорочення матки. У лікарні, якщо спостерігається слабкість родових сил, лікар допоможе відновити перейми. А в крайньому випадку може провести і операцію кесаревого розтину.

- Занадто сильні скорочення матки. При бурхливій ​​родовій діяльності може статися розрив матки. Тоді без медичного втручання не обійтися.

- Відходження вод до початку перейм. Якщо плід буде знаходитися довгий час без води, він може бути інфікований. У пологовому будинку роблять профілактику, щоб це ускладнення не виникало. Якщо води виливаються до пологів, нерідкі випадки випадання петель пуповини. У цьому випадку без медичної допомоги дитина може не вижити.

- Слабкі потуги. Вони становлять небезпеку для здоров'я малюка, тому що він може надовго застрягти головою в кістковому кільці. У клініці лікар, якщо помітить таке, стимулює потуги.

- Брак кисню у малюка. В такому випадку дитину потрібно швидко витягати з матки, щоб вона не задихнулася. Це може зробити тільки кваліфікований медперсонал.

- Акушерські кровотечі. При народженні посліду або в інших випадках можуть виникати сильні кровотечі в породілей. Іноді вони бувають настільки інтенсивними, що без лікарського втручання не обійтися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Переваги та недоліки епідуральної анестезії

Вагітність та пологи | 17:00, 26.01.2021

Чи варто використовувати епідуралку - читайте у нашому матеріалі.

Які речі брати у пологовий будинок?

Пологи | 19:00, 15.12.2020

Варто дотримуватись списку.

Якщо вагітність минає без ускладнень, жінці можна і потрібно гуляти на свіжому повітрі, займатися йогою або гімнастикою для вагітних, аеробікою, плава

Як правильно приготуватись до пологів і народження дитини?

Вагітність та пологи | 07:00, 21.11.2020

Якщо вагітність минає без ускладнень, жінці можна і потрібно гуляти на свіжому повітрі, займатися йогою або гімнастикою для вагітних, аеробікою, плаванням, фітнесом. Головне правило — чергувати періоди помірної фізичної активності без перепочинку з п

Якщо ви мрієте про погодок, задумайтеся. Повідомляє сайт Наша мама.

Три проблеми зі здоров'ям, які можуть викликати швидкі другі пологи

Пологи | 13:00, 07.10.2020

Якщо ви мрієте про погодок, задумайтеся. Повідомляє сайт Наша мама.

Зустрічаємо малюка легко. Повідомляє сайт Наша мама.

Як підготувати тіло до легких пологів: 9 порад

Пологи | 16:00, 06.10.2020

Зустрічаємо малюка легко. Повідомляє сайт Наша мама.

Пояснює Уляна Супрун.

Чи потрібно після пологів з'їдати плаценту?

Пологи | 12:10, 01.09.2020

Пояснює Уляна Супрун.

Мрієте побачити малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Як прискорити пологи народними способами

Пологи | 16:00, 26.08.2020

Мрієте побачити малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: