Як розпізнати наближення пологів?

Adoption
Date
  • 198 Переглядів
3314_13.jpg (19.28 Kb)

Живіт опускається вниз
Одна з найперших ознак наближення пологів – опущення живота. Так, зміститися він може за 2-4 тижні до потуг, але це вже вірна ознака, що плід нижче опускається до області тазу і вже готується побачити світ. Примітно, що у мам, які вже народжували, живіт може опускатися набагато пізніше, наприклад, за день до пологів.


Почастішання сечовипускання і постійні бажання опорожнити кишечник
Частота сечовипускань до кінця вагітності збільшується, проте перед самим днем пологів кількість візитів до вбиральні подвояться. Плюс до всього буде часто відвідуватися і бажання звільнити кишечник.

Справа в тому, що малюк своєю вагою тисне не тільки на сечовий міхур, а й на кишківник, від чого мама частіше відчуває відповідні позиви. Крім того, перед пологами в організмі стрімко збільшується рівень гормону простагландину, головна властивість якого - розслабляти шийку матки, а "побічним" його ефектом є здатність до послаблення кишкової мускулатури.

Відходить "пробка"
Попередженням, що до пологів залишилися лічені дні, а можливо навіть годинни, є відходження слизової пробки. Так, вагітна може виявити на нижній білизні світло-рожеві виділення з домішками крові, або ж прозорі або жовтуваті. З цього моменту потрібно бути до себе максимально уважною.

Відходять води
Це вірна ознака надриву околоплідного міхура. Після цього майбутня мама відзначить інтенсивне або слабке підтікання напівпрозорої рідини з піхви. Зазвичай після початку такого процесу пологи можуть початися протягом доби, тому планувати будь-які справи після такої ознаки не потрібно.

З'являються болі в животі - потуги
Незважаючи на численні історії, потуги не завжди дуже болючі, тим більше відразу. Часто вони починаються з ледве відчутних потягуваннь в області живота. Пізніше періодичність їх збільшується, а інтенсивність – посилюється. При цьому припустити, на скільки вони розтягнуться в часі – складно, тому відчувши перші потягування і скорочення в животі, збирайтеся в лікарню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, перейми, схватки


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Пологи у вертикальному положенні - мода чи дійсно ефективний спосіб полегшити процес?

Що таке вертикальні пологи та які їх мінуси?

Вагітність та пологи | 23:00, 01.10.2021

Пологи у вертикальному положенні - мода чи дійсно ефективний спосіб полегшити процес?

Від місяця, в якому жінка народила дитину, може залежати ймовірність і тривалість післяпологової депресії. Дослідження провела група вчених, що предст

Названо пору року, коли найкраще народжувати дітей

Вагітність та пологи | 12:00, 01.10.2021

Від місяця, в якому жінка народила дитину, може залежати ймовірність і тривалість післяпологової депресії. Дослідження провела група вчених, що представляють Університет штату Каліфорнія.

Живіт опускається внизОдна з найперших ознак наближення пологів – опущення живота. Так, зміститися він може за 2-4 тижні до потуг, але це вже вірна оз

Як розпізнати наближення пологів?

Пологи | 10:00, 28.09.2021

Живіт опускається внизОдна з найперших ознак наближення пологів – опущення живота. Так, зміститися він може за 2-4 тижні до потуг, але це вже вірна ознака, що плід нижче опускається до області тазу і вже готується побачити світ. Примітно, що у мам, я

Вчені довели, що після пологів у жінки змінюється голос.

Вчені назвали несподівану зміну в організмі після вагітності

Післяпологовий період | 17:00, 27.09.2021

Вчені довели, що після пологів у жінки змінюється голос.

Для когось із жінок пологи проходять легше, для когось складніше, але всі стверджують: боляче. Вчені навіть проводили дослідження, в ході якого з'ясув

Як пережити пологи без болю: корисні поради лікаря

Пологи | 10:00, 27.09.2021

Для когось із жінок пологи проходять легше, для когось складніше, але всі стверджують: боляче. Вчені навіть проводили дослідження, в ході якого з'ясували, що за рівнем болю пологи прирівнюються до кількох переломів кісток одночасно.

Хто з жінок схильний до ризику переношеної вагітності. Яка затримка пологів вважається безпечною для малюка. Які симптоми говорять про те, що пологи п

Затримка пологів: чим небезпечна і хто в групі ризику?

Вагітність та пологи | 17:00, 26.09.2021

Хто з жінок схильний до ризику переношеної вагітності. Яка затримка пологів вважається безпечною для малюка. Які симптоми говорять про те, що пологи пора стимулювати пологи? Читайте в статті.

Багато жінок, які двічі народжували, кажуть, що другі пологи швидші, інтенсивніші і легші. Чи справді це так, чи лише стереотип?

Чи правда, що другі пологи коротші за перші?

Пологи | 12:00, 25.09.2021

Багато жінок, які двічі народжували, кажуть, що другі пологи швидші, інтенсивніші і легші. Чи справді це так, чи лише стереотип?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: