Як зрозуміти, що скоро почнуться пологи?

Adoption
Date
  • 368 Переглядів
У міру збільшення терміну вагітності кожна жінка замислюється, як зможе розпізнати початок пологів. Особливо це актуально для майбутніх матусь, хто виношує свого первістка. Розпізнати цей момент можна за певними ознаками та змінами, що відбуваються з жіночим організмом.

8515_11.jpeg (29.69 Kb)

Багато вагітних жінок побоюються того, що не зможуть зрозуміти, що пологи вже починаються, і не встигнуть доїхати до пологового будинку. Насправді організм заздалегідь готуватиметься до того, щоб дитина з'явилася на світ. Явними фізіологічними ознаками, що вказують на наближення пологів, є:

- Дихання полегшується, йде задишка, відчувається незвична легкість. Це пов'язано з тим, що матка опускається вниз і тиск на діафрагму знижується. Жінці стає не лише легше дихати, а й пересуватися.
- Звичайні виділення змінюються. Вони стають ряснішими. Більш того, їх забарвлення може стати більш насиченим, навіть дещо коричневим. І тут вже важливо стежити за тим, як швидко зволожується білизна. Збільшення кількості виділень, можливо, пов'язане з підтіканням навколоплідних вод, а це ознака наближення пологів. Легкого коричневого відтінку побоюватися не варто, це нормально. Небезпечні явні кров'яні виділення.
- Зниження ваги. Маса тіла перед пологами може знизитися. Причому одразу може «піти» до кілограма. Це пов’язано з тим, що надлишки рідини напередодні пологів організм виводить активніше.
- Звільнення кишківника. Перед самими пологами організм намагається позбавитися вмісту кишечника якнайкраще. Стілець може стати рідкішим. Це закладено самою природою.
- Деякі жінки можуть відчувати нудоту. Вона виникає і натомість частих скорочень матки. М'язи живота можуть почати напружуватися. Причому це відбувається саме собою і ніяк не може контролюватись. Жінка відчуває спазми, наче живіт працює як при фізичних заняттях на прес.

Інші ознаки, на які варто звернути увагу
В останній тиждень перед пологами з'являється бажання частіше ходити до туалету. Але якщо рідина вийшла без позивів та неконтрольованої, швидше за все, це відійшли води. Плутанина найчастіше виникає при першій вагітності. Розпізнати навколоплідні води можна за відсутністю запаху та кольору.

Перед самими пологами організм починає підготовку до цього процесу. Такі фізіологічні зміни виявляються особливою симптоматикою:

- напруга живота;
- перші ще нечасті перейми, які виглядають як біль трохи нижче за живіт, який нагадує той, що з'являється при менструації;
- іноді поява виділень кров'янистого характеру.

Біль у крижах і попереку часто служить початком переймів. Вона може бути непостійною, але поступово посилюється. На це варто звернути увагу, так як можливо такі спазми сигналізують про перейми, що наближаються.

Важливо розуміти, що води, що відійшли або перші перейми – явна причина відправитися в пологовий будинок, але ніяк не привід для паніки. Швидше за все, ви не тільки встигнете спокійно доїхати, але ще й проведете деякий час в очікуванні почастішання переймів у передпологовому відділенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, перейми, схватки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Епідуральна анестезія - це один з методів місцевого знеболювання, при якому препарат вводиться в епідуральний простір. Він знаходиться між твердою обо

Епідуральна анестезія під час пологів: чи варто її боятися?

Пологи | 10:30, 02.07.2024

Епідуральна анестезія - це один з методів місцевого знеболювання, при якому препарат вводиться в епідуральний простір. Він знаходиться між твердою оболонкою спинного мозку та хребцями. Там розташовуються спинномозкові коріння нервових закінчень орган

Один цікавий факт, який з'ясували вчені з Великобританії та Німеччини, - виявляється, якщо малюк народився раніше терміну, найімовірніше, він матиме п

Як передчасні пологи впливають на інтелектуальний розвиток дитини?

Пологи | 06:20, 30.06.2024

Один цікавий факт, який з'ясували вчені з Великобританії та Німеччини, - виявляється, якщо малюк народився раніше терміну, найімовірніше, він матиме проблеми з математикою.

Вчені з'ясували, як тип харчування і спека можуть призвести до передчасних пологів, а здорова дієта та прохолодна погода сприяють своєчасним пологам.

Чинники, які впливають термін пологів

Пологи | 01:20, 30.06.2024

Вчені з'ясували, як тип харчування і спека можуть призвести до передчасних пологів, а здорова дієта та прохолодна погода сприяють своєчасним пологам.

Виявляється, схильність до астми може виникнути у дитини задовго до її народження.

Причиною астми у дитини може стати депресія мами або кесарів розтин

Вагітність та пологи | 12:10, 27.06.2024

Виявляється, схильність до астми може виникнути у дитини задовго до її народження.

У період спеки, особливо влітку, вагітній варто уникати перебування під сонцем з 11 ранку до 4 дня. Адже це може нашкодити і мамі, і майбутній дитині,

Спека підвищує ризик передчасних пологів

Пологи | 14:50, 31.05.2024

У період спеки, особливо влітку, вагітній варто уникати перебування під сонцем з 11 ранку до 4 дня. Адже це може нашкодити і мамі, і майбутній дитині, і обернутися передчасними пологами.

Якщо майбутня мама прийняла рішення народжувати малюка за кардоном, особливо коли в Україні йде війна, не правильно її відмовляти від цього. Але вагіт

Пологи за кордоном: що треба знати?

Пологи | 10:30, 27.05.2024

Якщо майбутня мама прийняла рішення народжувати малюка за кардоном, особливо коли в Україні йде війна, не правильно її відмовляти від цього. Але вагітна має знати, як підготуватись до народження малюка в іншій країні.

Багато пар бояться партнерських пологів, оскільки вважають, що вони можуть негативно відбитися на їхніх стосунках, або ж нанести травму чоловікові і

Як партнерські пологи впливають на маму, тата і їхні стосунки?

Пологи | 00:30, 15.05.2024

Багато пар бояться партнерських пологів, оскільки вважають, що вони можуть негативно відбитися на їхніх стосунках, або ж нанести травму чоловікові і "відбити" його сексуальне бажання. Чи так це насправді?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: