Пологи у воді: безпечно чи ні?

Adoption
Date
  • 3292 Переглядів
Пологи у воді – порівняно новий метод, але він стає усе більше популярним серед жінок усього миру. Уважається, що це зручніше, простіше й здоровее для дитини – прийти в мир з меншим болем і більшою насолодою цим процесом. Отже, пологи у воді: переваги, недоліки – тема розмови на сьогодні.
Незважаючи на те, що пологи у воді – порівняно новий метод, але нині він стає усе більше популярним серед жінок усього миру. Є думки, що народжувати у воді зручніше, простіше. Це краще впливає й на майбутнє дитя, на його здоров'я.

Пологи у воді відрізняються від традиційних тим, що породілля періодично занурюється у ванну, джакузі або басейн з теплою водою. І обов'язково знаходиться у воді під час самих пологів, щоб дитина вийшла не в повітряне, а у водне середовище.

Пологи у воді не є ризикованими – ні для дитини, ні для матері. Але якщо ускладнення вагітності мали місце, або яким-небудь образом існує погроза для матері чи – цілком імовірно, що пологи у воді не підходять для вас.

Протипоказані пологи у воді жінкам з вузьким тазом, що страждають на хронічні захворювання (цукровий діабет, хвороби серцево-судинної системи), тощо.

Отже, пологи у воді мають як свої "за", так і "проти".

"За"

Вода, як відомо, позитивно впливає на жіночий організм у момент переймів, насамперед, вона полегшує біль. Це відбувається тому що, коли породілля перебуває у глибокому басейні, вона майже не відчуває свого тіла, оскільки вода підтримує її. М'язи стегон, спини, живота і родових шляхів в цей момент розслаблені. Щодо води, то гаряча вода знижує високий кров'яний тиск, тепла вода робить промежини пружними й знімає напругу. Це зменшує ймовірність розривів і необхідності накладати шви. У воді жінка розслабляється не лише фізично, але й психологічно. Під час пологів у воді зручно приймати будь-які пози, тому можна підібрати таку, в якій жінка почуватиме себе найбільш комфортно.

Проти

Для лікаря проводити водні пологи складніше, ніж «традиційні». Та й жінка поаивнна готова до того, що доведеться обійтися без застосування медикаментів.

Пологи у воді бувають затяжними, якщо зануритися в басейн занадто рано (до відкриття шийки на 6-8 см). Перейми бувають рідше. Хоча весь процес відбувається менш болісно і більш плавно, проте жінка втомлюється. Вода швидко вистигає, а в теплій воді через 3 - 4 години починає активно розмножуватися кишкова паличка. Тому кожні 2,5 - 3 години потрібно повністю змінювати воду.

Є ризик того, що дитина наковтається води. Легені немовляти влаштовані так, що при народженні вони обов'язково повинні розкритися. Таку можливість дає перший вдих новонародженого. Якщо ж він відбудеться під водою, життя малюка може опинитися в небезпеці.

Також небезпечні такі пологи й тим, що існує ризик виникнення рідкісного, небезпечного ускладнення - водної емболії (попадання води з басейну в кров породіллі).

У разі виникнення післяпологової кровотечі важко швидко надати медичну допомогу, ї про цим фактом не слід нехтувати.

Рішення про пологи у воді вагітна жінка має добре обдумати, порадившись з лікарями і родичами. Але якщо жінка вибрала «водний спосіб», краще робити це в пологовому будинку або клініці. Досвідчені фахівці при необхідності нададуть належну медичну допомогу.

ВІДЕО:
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, вода, перейми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Все дуже просто. Повідомляє сайт Наша мама.

Науковці: народжувати у понеділок геть небажано

Пологи | 19:00, 21.06.2020

Все дуже просто. Повідомляє сайт Наша мама.

Чого можна чекати? Повідомляє сайт Наша мама.

Дві найпоширеніші проблеми під час пологів

Пологи | 17:00, 18.06.2020

Чого можна чекати? Повідомляє сайт Наша мама.

Чого чекати майбутній матусі? Повідомляє сайт Наша мама.

Як готують маму до пологів під час спеціальних курсів

Пологи | 19:00, 17.06.2020

Чого чекати майбутній матусі? Повідомляє сайт Наша мама.

Що можете зробити ви, якщо хочете побачитим малюка чимскоріш? Повідомляє сайт Наша мама.

Як прискорити пологи: сім перевірених практикою способів

Пологи | 15:00, 17.06.2020

Що можете зробити ви, якщо хочете побачитим малюка чимскоріш? Повідомляє сайт Наша мама.

Ви це точно не пропустите. Повідомляє сайт Наша мама.

Чотири ознаки того, що почалися пологи

Пологи | 20:00, 15.06.2020

Ви це точно не пропустите. Повідомляє сайт Наша мама.

На які ознаки звернути увагу? Повідомляє сайт Наша мама.

Як зрозуміти, що у вагітної опустився живіт перед пологами

Пологи | 12:00, 13.06.2020

На які ознаки звернути увагу? Повідомляє сайт Наша мама.

Чому треба дотримуватися всіх рекомендацій лікарів? Повідомляє сайт Наша мама.

Що загрожує породіллі під час пандемії коронавірусу

Пологи | 18:00, 12.06.2020

Чому треба дотримуватися всіх рекомендацій лікарів? Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: