Як захистити дитину від першої осінньої простуди

Adoption
Date
  • 365 Переглядів
Кілька порад для батьків

7072_001.jpg (35.67 Kb)

Дитина народжується з багатими адаптаційними можливостями, які допомагають їй вижити в найрізноманітніших умовах. Ці можливості зменшуються з кожним днем, якщо в них немає необхідності, а завдання батьків - зберегти їх і використовувати на користь своєї дитини.

Готуйте імунітет малюка змалку: так, кімната дитини повинна бути світлою, сонячної, з можливістю провітрювання, і варіаціями ступеня відкриття вікна або кватирки. Оптимальна температура для новонародженого 18-20 градусів. Дорослими це відчувається як прохолодно, але для запуску захисних механізмів дитини - оптимально. Висока температура навколишнього середовища знижує захисні властивості організму, і при найменшому переохолодженні дитина захворіє.

Вдома дитина повинна бути одягнена так само, як дорослий. Тобто, якщо мама в одному халаті - дитина в одній сорочечці, якщо мама одягла шкарпетки - дитині потрібно надіти повзунки. Для прогулянки на дитину надягають на один шар одягу більше, ніж на дорослого.

Здається, що між харчуванням і загартовуванням зв'язку не проглядається, проте малюк, який правильно харчується і отримує всі необхідні компоненти з їжі, звичайно, буде більш стійкий до хвороб. Другий фактор, пов'язаний з їжею, це її температура. Багато мам підігрівають все, що потрапляє в рот дитині, навіть воду. Це неправильно і знижує захисні властивості організму. Гаряче харчування необхідно для дитини так само, як і вживання прохолодних і холодних напоїв, можливо навіть лід. Це гартує горло і знижує сприйнятливість до мікробів.

Те, що багато батьків вважають загартовуванням - обливання прохолодною водою після купання - насправді не загартовування, а процес, що стимулює короткочасний викид адреналіну під час холодового стресу, який і оберігає дитину від захворювання протягом кількох годин. При припиненні обливань припиняється і захист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: профілактика, застуда


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: