Американці створили маску, яка знищує віруси

Adoption
Date
  • 332 Переглядів
Як це відбувається? Повідомляє сайт Наша мама.

8840_9.jpg (19.66 Kb)


Команда дослідників з Массачусетського технологічного інституту створила захисну маску для обличчя, яка інактивує віруси за допомогою тепла, повідомляє НВ.

Автори показали, що такий пристрій може вбивати майже всі віруси, які проходять через нього з потоком повітря.


"Це абсолютно нова концепція маски, оскільки вона в першу чергу не блокує вірус. Насправді він дозволяє вірусу проходити через маску, але уповільнює і інактивує його", — говорить Майкл Страно, професор хімічної інженерії в Массачусетському технологічному інституті.


"Маски, які ми носимо зараз, призначені для уловлювання частинок вірусу. Вони дійсно забезпечують захист, але ніхто не думає про інактивацію вірусу і стерилізацію повітря. Це мене здивувало", — каже Страно.

Дослідники підрахували, наскільки швидко часточки коронавірусу розкладаються при різних температурах і умовах захоплення, і виявили, що при температурі близько 90 градусів Цельсія можна домогтися зменшення вірусних частинок в тисячу або мільйон разів, в залежності від остаточного розміру маски. Вони також показали, що ця температура може бути досягнута шляхом пропускання електричного струму через мідну сітку товщиною 0,1 міліметра.

Поточні прототипи включають 9-вольтів батарею, яка забезпечує достатньо енергії для нагріву маски протягом декількох годин і охолоджує повітря перед тим, як його будуть вдихати.

За словами дослідників, маски з підігрівом будуть дорожче, ніж тканинні маски або хірургічні маски, але вони можуть бути корисні в ситуаціях, коли ризик впливу високий, а вартість не викликає занепокоєння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коронавірус, Covid-19, маска


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Тривожні симптоми повинні спонукати звернутись до лікаря.

Причини і лікування кольорового лишаю

Профілактика і лікування | 22:00, 28.07.2021

Тривожні симптоми повинні спонукати звернутись до лікаря.

Кава - один з найпопулярніших напоїв у світі. Вчені неодноразово доводили його користь для організму. Однак є й мінуси вживання, особливо в дуже гаряч

Кава, яка підвищує ризик розвитку раку

Профілактика і лікування | 11:30, 28.07.2021

Кава - один з найпопулярніших напоїв у світі. Вчені неодноразово доводили його користь для організму. Однак є й мінуси вживання, особливо в дуже гарячому вигляді. Така кава може підвищити ризик раку.

Питання, яке цікавить багатьох.

Відновлення нюху після коронавірусу

Мама | 17:00, 27.07.2021

Питання, яке цікавить багатьох.

Нове дослідження, представлене в журналі Gut, передбачає, що у дітей з аутизмом є особливий мікробіом. Він не пов'язаний з особливостями дієти і відрі

Мікробіом для лікування аутизму на ранній стадії

Дитина | 14:00, 27.07.2021

Нове дослідження, представлене в журналі Gut, передбачає, що у дітей з аутизмом є особливий мікробіом. Він не пов'язаний з особливостями дієти і відрізняється недостатньо розвиненим діапазоном і обсягом бактерій.

Напад серцевої аритмії можна вгамувати самостійно.

Як вгамувати серцеву аритмію без ліків

Профілактика і лікування | 11:00, 27.07.2021

Напад серцевої аритмії можна вгамувати самостійно.

Було проведене дослідження, де взяло участь близько 1500 канадських жінок.

Жіночі засоби гігієни, які шкодять здоров'ю

Мама | 23:00, 26.07.2021

Було проведене дослідження, де взяло участь близько 1500 канадських жінок.

Дослідження показують, що при зараженні один симптом коронавірусу частіше проявляється у повністю вакцинованих людей в порівнянні з нещепленими.

Симптом коронавірусу, який виникає у вакцинованих

Здоров'я | 11:30, 26.07.2021

Дослідження показують, що при зараженні один симптом коронавірусу частіше проявляється у повністю вакцинованих людей в порівнянні з нещепленими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: