Страх перед пологами. Як його позбутися?

Adoption
Date
  • 2045 Переглядів
Це явище досить поширене, але його не слід боятися
Багатьох жінок не переконує той факт, що вони далеко не перші і не єдині, кому доводиться пройти через процес пологів, і їм здається, що вони не впораються з родовим болем. Іноді в основі цього лежать "страшилки", розказані мамою або подругами про "жахливмй, тваринний біль", іноді - сцени з фільмів, де народжують жінки репетують благим матом і корчаться в конвульсіях.

Перший крок до подолання цього стереотипу - зрозуміти, що пологи абсолютно не обов'язково повинні супроводжуватися диким болем. Вся справа в ставленні до нього.

Чоловіку, як і жінці, яка ще не народжувала, важко зрозуміти сенс родового болю. Щоб пояснити його, приведемо наступне порівняння.

Уявіть, що у вас зламана рука або нога. Це дуже боляче. Вам потрібно лікуватися, і біль пройде лише тоді, коли ліки зроблять свою справу.

Родову ж біль можна порівняти, скоріше, не зі зламаною ногою, а з витягуванням скалки. Не за інтенсивністю болю, а за його змістом.

Якщо ви витягуєте скалку, у цей момент вам дуже боляче. Нарив доводиться колупати голкою, і було б набагато легше його не чіпати. Але ви знаєте, що якщо ви перетерпите цей момент гострого болю, то ранка скоро загоїться, і від занози не залишиться й сліду.

Просто потрібно пройти через коротку мить болю заради появи немовляти на світ. Цей біль не нескінченний, навпаки, чим він інтенсивніший, тим ближчий його кінець.

Більшість жінок самі налаштовують себе на те, що доведеться терпіти страшні муки. І тоді все саме так і виходить. Але, якщо підійти до процесу народження свідомо, спробувати більше дізнатися про те, що відбувається з організмом жінки під час пологів, то цілком можна виробити позитивне ставлення до цього процесу, яке і дозволить подолати біль і звести її до мінімуму.

Дуже корисно для досягнення цієї мети відвідувати курси для вагітних - багато жінок після таких курсів зізнаються, що їм вдалося позбутися страху перед пологами. Слід почитати книги, присвячені природним пологам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Пологи, біль, страх. вагітність, інтенсивність, курси, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Кілька дуже важливих підказок

Як підготуватися до народження дитини: 7 лайфхаків

Психологія | 18:00, 09.02.2020

Кілька дуже важливих підказок

Перший рік життя дитини - випробовування для обох батьків

Малюк плаче, а батько не реагує: чи варто скандалити?

Психологія | 14:00, 16.01.2020

Перший рік життя дитини - випробовування для обох батьків

Будьте спокійні і методичні

Чотири способи подолати дитячі страхи

Виховання | 16:00, 03.01.2020

Будьте спокійні і методичні
Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: