Страх перед пологами. Як його позбутися?

Adoption
Date
  • 2235 Переглядів
Це явище досить поширене, але його не слід боятися

Багатьох жінок не переконує той факт, що вони далеко не перші і не єдині, кому доводиться пройти через процес пологів, і їм здається, що вони не впораються з родовим болем. Іноді в основі цього лежать "страшилки", розказані мамою або подругами про "жахливмй, тваринний біль", іноді - сцени з фільмів, де народжують жінки репетують благим матом і корчаться в конвульсіях.

Перший крок до подолання цього стереотипу - зрозуміти, що пологи абсолютно не обов'язково повинні супроводжуватися диким болем. Вся справа в ставленні до нього.

Чоловіку, як і жінці, яка ще не народжувала, важко зрозуміти сенс родового болю. Щоб пояснити його, приведемо наступне порівняння.

Уявіть, що у вас зламана рука або нога. Це дуже боляче. Вам потрібно лікуватися, і біль пройде лише тоді, коли ліки зроблять свою справу.

Родову ж біль можна порівняти, скоріше, не зі зламаною ногою, а з витягуванням скалки. Не за інтенсивністю болю, а за його змістом.

Якщо ви витягуєте скалку, у цей момент вам дуже боляче. Нарив доводиться колупати голкою, і було б набагато легше його не чіпати. Але ви знаєте, що якщо ви перетерпите цей момент гострого болю, то ранка скоро загоїться, і від занози не залишиться й сліду.

Просто потрібно пройти через коротку мить болю заради появи немовляти на світ. Цей біль не нескінченний, навпаки, чим він інтенсивніший, тим ближчий його кінець.

Більшість жінок самі налаштовують себе на те, що доведеться терпіти страшні муки. І тоді все саме так і виходить. Але, якщо підійти до процесу народження свідомо, спробувати більше дізнатися про те, що відбувається з організмом жінки під час пологів, то цілком можна виробити позитивне ставлення до цього процесу, яке і дозволить подолати біль і звести її до мінімуму.

Дуже корисно для досягнення цієї мети відвідувати курси для вагітних - багато жінок після таких курсів зізнаються, що їм вдалося позбутися страху перед пологами. Слід почитати книги, присвячені природним пологам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Пологи, біль, страх. вагітність, інтенсивність, курси, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ознаки, які свідчать про неготовність до народження дітей

Мама | 18:30, 27.11.2020

Варто звернути увагу на ці ознаки.

Часто ми приймаємо закоханість за щире і вічне, а головне - взаємне кохання

Дрібниці, які не варто соромитись просити у чоловіка, або Як знати, чи варто з ним жити?

Сімейні справи | 00:40, 27.11.2020

Часто ми приймаємо закоханість за щире і вічне, а головне - взаємне кохання "до гробу". Отож, щоб перевірити, чи це справжні почуття, просто запитай себе, чи не боїшся ти попросити про наступні "речі" у свого коханого. Якщо тобі це робити незручно, з

У всіх є свої секрети. І, як вважають фахіці, є речі про які не можна розповідати нашим коханим чоловікам. Які ж саме?

Чого не можна розповідати своєму чоловікові?

Мама | 23:50, 26.11.2020

У всіх є свої секрети. І, як вважають фахіці, є речі про які не можна розповідати нашим коханим чоловікам. Які ж саме?

Істини, яка треба розповісти донечці

Психологія | 18:00, 26.11.2020

Усі батьки мріють вберегти дитину від всього поганого. Розкажіть донечці про чотири прості істини.

Багато жінок вірять, що їх коханий закохався у них саме через родзинку в характері чи у зовнішності. Можливо, так воно і є. Але якщо родзинок з'являєт

Він тобі за це не подякує: 10 речей, які виводять чоловіків із себе

Мама | 00:40, 26.11.2020

Багато жінок вірять, що їх коханий закохався у них саме через родзинку в характері чи у зовнішності. Можливо, так воно і є. Але якщо родзинок з'являється забагато, жінка перетворюється у кексик, який не завжди до вподоби її обранцеві.

Епідемія самотності: чому від цього страждають міленіали?

Психологія | 17:00, 25.11.2020

Вчені запевняють, що міленіалів (люди, які народилися на початку 80-х-2000-х років) можна назвати найсамотнішим поколінням.

Ознака, яка свідчить про стрес у дитини

Дитина | 08:00, 22.11.2020

Уникнути стресу у молодшому дошкільному віці справді страшно.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: