Евтаназія: вбивство чи гуманність

Adoption
Date
  • 555 Переглядів
arzt-tod.jpg
Вбити не можна врятувати. А де у цьому реченні кому поставите ви? Ми пропонуємо мамам поміркувати над психологічними та філософськими аспектами проблеми, про яку продовжує говорити весь світ.


Саме слово "евтаназія", якщо його перекладати дослівно означає смерть легку, навіть приємну. Але чи може закінчення життя приносити щастя? Евтаназія - це позбавлення від страждань. Це надає цьому явищу дещо будистського значення. Звільнити душу з хворого тіла і відпустити її далі? Чим не милосердя? Карл Густав Юнг взагалі вважав, що все життя - це не що інше як підготовка до смерті.

У деяких країнах евтаназія дозволена офіційно (наприклад, у Бельгії, Люксембургу, Нідерландах, Швейцарії, і в деяких штатах США), але більшість вважають її вбивством, а не гуманністю. Евтаназія - це згода людини померти, тому вона радше має більше е спільного з самогубством. Її противники вважають, що такий спосіб закінчення життя надає забагато шансів для розширення меж вбивства. Лікарі можуть зрозуміти пацієнта якось не так, або взагалі прийняти рішення за нього. Розвиток медицини дає шанс на одужання майже всім. То чи можна когось цього шансу позбавляти?

"Наша мама" не агітує вас підтримувати жодну з сторін суперечки. Нашим завданням було тільки змусити вас подумати над цінністю життя та смерті і вибором між ними.

Читайте також:
Страх смерті у дітей
Причини дитячого самогубства

Теги: евтаназія, життя, смерть, Карл Густав Юнг, гуманізм, вбивство

  • 0
(Votes: 0)

Система OrphusНовини по темі

Як обрати каблучку на заручини?

Як обрати каблучку на заручини?

29/08 Обираємо перстень для заручин.Символом каблучки є коло, що представляє нескінченність. Два кільця — у нареченого і нареченої — символізують математичний знак нескінченності. Таким чином, обручки молод...

Поради, які допоможуть підняти настрій

Поради, які допоможуть підняти настрій

29/08 Що робити з депресією та поганим настроєм?Дуже важливо усвідомити, що саме пригнічує вас, та знайти всі можливі варіанти виходу із даної ситуації. Пам'ятайте, немає такої проблеми, яку не можна виріши...

Як рідкісні імена впливають на дитину

Як рідкісні імена впливають на дитину

29/08 Вплив незвичного імені на життя дитини.Психологи переконані. що незвичне ймення може потягнути за собою доволі неприємні наслідки: таке ім'я може заважати прижитися в колективі, таких дітей дражнять, ...

Як

Як "приспати" свої нерви

28/08 Як заспокоїтись, коли емоції - через край?У китайців все просто: якщо ти нервуєш, поміняй місцями 27 предметів, так ти не тільки міняєш напрямок потоків енергії, але і заспокоюєшся.

Коментарі до новини

 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Надо подходить к этому осторожно. Но я за эвтаназию. Для многих - это избавление от ужасных мук. Вы видели, как умирают раковые больные? Я видела. Оба моих родителя умерли от рака. Мама, не смотря ни на что, хотела прожить до конца. А вот папа не хотел жить в таком виде и состоянии в последний месяц жизни. Почему, если человек в такой ситуации хочет умереть, не пойти ему навстречу.
 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Или инсультник, которого парализовало и который имеет редкие минуты просветления, а всё остальное время он мучается от болей, пролежней, запоров и прочих "прелестей"... Я хочу иметь право на эвтаназию для себя в случае, если я буду в том состоянии, что не смогу сама себя обслуживать.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: