Евтаназія: вбивство чи гуманність

Adoption
Date
  • 584 Переглядів
arzt-tod.jpg
Вбити не можна врятувати. А де у цьому реченні кому поставите ви? Ми пропонуємо мамам поміркувати над психологічними та філософськими аспектами проблеми, про яку продовжує говорити весь світ.

Саме слово "евтаназія", якщо його перекладати дослівно означає смерть легку, навіть приємну. Але чи може закінчення життя приносити щастя? Евтаназія - це позбавлення від страждань. Це надає цьому явищу дещо будистського значення. Звільнити душу з хворого тіла і відпустити її далі? Чим не милосердя? Карл Густав Юнг взагалі вважав, що все життя - це не що інше як підготовка до смерті.

У деяких країнах евтаназія дозволена офіційно (наприклад, у Бельгії, Люксембургу, Нідерландах, Швейцарії, і в деяких штатах США), але більшість вважають її вбивством, а не гуманністю. Евтаназія - це згода людини померти, тому вона радше має більше е спільного з самогубством. Її противники вважають, що такий спосіб закінчення життя надає забагато шансів для розширення меж вбивства. Лікарі можуть зрозуміти пацієнта якось не так, або взагалі прийняти рішення за нього. Розвиток медицини дає шанс на одужання майже всім. То чи можна когось цього шансу позбавляти?

"Наша мама" не агітує вас підтримувати жодну з сторін суперечки. Нашим завданням було тільки змусити вас подумати над цінністю життя та смерті і вибором між ними.

Читайте також:
Страх смерті у дітей
Причини дитячого самогубстваТеги: евтаназія, життя, смерть, Карл Густав Юнг, гуманізм, вбивство
Система Orphus
Новини по темі

Як покращити своє життя вже сьогодні

Як покращити своє життя вже сьогодні

01/10 Правила життяПодумайте про все, що заважає вам досягти бажаної мети.

Сьогодні вже не те, що вчора (ФОТО)

Сьогодні вже не те, що вчора (ФОТО)

01/10 Наше життя зазнає серйозних змінЯкщо цей вечір огорнув вас спогадами про минуле, ми хочемо продовжити цю вашу "подорож".

Туалети для дітей-трансвеститів

Туалети для дітей-трансвеститів

01/10 Про зміну статі задумуються дітиВ Каліфорнії для дітей у дитячих садках створено туалети для третьої статі. Детальніше про це дізнавалася "Наша мама".

Для тих, хто хоче зберегти сім'ю

Для тих, хто хоче зберегти сім'ю

01/10 Тонкощі сімейного життяНайголовніша хитрість, яку повинна знати кожна жінка, - це формування у чоловіка звички на себе: будьте для нього тією єдиною, без якої він життя не мислить. Для цього потрібно ...

Коментарі до новини

 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Надо подходить к этому осторожно. Но я за эвтаназию. Для многих - это избавление от ужасных мук. Вы видели, как умирают раковые больные? Я видела. Оба моих родителя умерли от рака. Мама, не смотря ни на что, хотела прожить до конца. А вот папа не хотел жить в таком виде и состоянии в последний месяц жизни. Почему, если человек в такой ситуации хочет умереть, не пойти ему навстречу.
 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Или инсультник, которого парализовало и который имеет редкие минуты просветления, а всё остальное время он мучается от болей, пролежней, запоров и прочих "прелестей"... Я хочу иметь право на эвтаназию для себя в случае, если я буду в том состоянии, что не смогу сама себя обслуживать.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: