Евтаназія: вбивство чи гуманність

Adoption
Date
  • 943 Переглядів
arzt-tod.jpg
Вбити не можна врятувати. А де у цьому реченні кому поставите ви? Ми пропонуємо мамам поміркувати над психологічними та філософськими аспектами проблеми, про яку продовжує говорити весь світ.


Саме слово "евтаназія", якщо його перекладати дослівно означає смерть легку, навіть приємну. Але чи може закінчення життя приносити щастя? Евтаназія - це позбавлення від страждань. Це надає цьому явищу дещо будистського значення. Звільнити душу з хворого тіла і відпустити її далі? Чим не милосердя? Карл Густав Юнг взагалі вважав, що все життя - це не що інше як підготовка до смерті.

У деяких країнах евтаназія дозволена офіційно (наприклад, у Бельгії, Люксембургу, Нідерландах, Швейцарії, і в деяких штатах США), але більшість вважають її вбивством, а не гуманністю. Евтаназія - це згода людини померти, тому вона радше має більше е спільного з самогубством. Її противники вважають, що такий спосіб закінчення життя надає забагато шансів для розширення меж вбивства. Лікарі можуть зрозуміти пацієнта якось не так, або взагалі прийняти рішення за нього. Розвиток медицини дає шанс на одужання майже всім. То чи можна когось цього шансу позбавляти?

"Наша мама" не агітує вас підтримувати жодну з сторін суперечки. Нашим завданням було тільки змусити вас подумати над цінністю життя та смерті і вибором між ними.

Читайте також:
Страх смерті у дітей
Причини дитячого самогубства

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: евтаназія, життя, смерть, Карл Густав Юнг, гуманізм, вбивство


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Система Orphus


Новини по темі

Виявляється, чоловік здатен закохуватися до 5-8 разів за життя. Факт доведено: до такого висновку дійшли дослідники Лондонського університету.

Вчені довели, що чоловіки кохають сильніше за жінок

Сімейні справи | 06:30, 08.02.2016

Виявляється, чоловік здатен закохуватися до 5-8 разів за життя. Факт доведено: до такого висновку дійшли дослідники Лондонського університету.

Чому так важливо усміхатися? Як сміх впливає на наше життя? Що про нас може розповісти звичка сміятися так чи інакше? Все це та багато іншого ви дізна

Який він у ліжку, можна дізнатись по його усмішці

Секс | 18:33, 06.02.2016

Чому так важливо усміхатися? Як сміх впливає на наше життя? Що про нас може розповісти звичка сміятися так чи інакше? Все це та багато іншого ви дізнаєтеся у нашому відео.

Як жити разом, коли це трапиться, - читай далі.

6 золотих правил для чоловіків, які почали жити разом з жінкою

Тато | 13:19, 06.02.2016

Як жити разом, коли це трапиться, - читай далі.

Безпосередність, відкритість до всього нового і уява допомагає їм ніколи не сумувати.  І нам теж, дивлячись на них.

5 відео з малюками, від яких ви будете сміятися до сліз

Дитина | 08:50, 06.02.2016

Безпосередність, відкритість до всього нового і уява допомагає їм ніколи не сумувати. І нам теж, дивлячись на них.

1. Поснідайте на самоті в улюбленій кондитерській

20 простих способів підійняти собі настрій

Психологія | 08:10, 06.02.2016

1. Поснідайте на самоті в улюбленій кондитерській

Топ-5 кращих екранізованих книг

Сімейні справи | 07:30, 06.02.2016

"Собака Баскервілей", Артур Конан ДойлРозповіді про Шерлока Холмса Артур Конан Дойл вважав розважальним чтивом і говорив, що вони відволікають його думки від більш серйозних речей. Більш серйозною річчю був великий історичний роман, який письменник м

Щасливими батьками стали... А ось про те, що ви ще й любляче подружжя, чомусь забули. Якщо це про вас, то пропонуємо вашій увазі 8 простих порад, як з

8 порад для стосунків, якщо ви стали батьками

Сімейні справи | 06:30, 06.02.2016

Щасливими батьками стали... А ось про те, що ви ще й любляче подружжя, чомусь забули. Якщо це про вас, то пропонуємо вашій увазі 8 простих порад, як зробити гармонійним ваше сімейне життя, коли у вас народилася маленька дитина.

Коментарі до новини

 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Надо подходить к этому осторожно. Но я за эвтаназию. Для многих - это избавление от ужасных мук. Вы видели, как умирают раковые больные? Я видела. Оба моих родителя умерли от рака. Мама, не смотря ни на что, хотела прожить до конца. А вот папа не хотел жить в таком виде и состоянии в последний месяц жизни. Почему, если человек в такой ситуации хочет умереть, не пойти ему навстречу.
 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Или инсультник, которого парализовало и который имеет редкие минуты просветления, а всё остальное время он мучается от болей, пролежней, запоров и прочих "прелестей"... Я хочу иметь право на эвтаназию для себя в случае, если я буду в том состоянии, что не смогу сама себя обслуживать.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: