Евтаназія: вбивство чи гуманність

Adoption
Date
  • 678 Переглядів
arzt-tod.jpg
Вбити не можна врятувати. А де у цьому реченні кому поставите ви? Ми пропонуємо мамам поміркувати над психологічними та філософськими аспектами проблеми, про яку продовжує говорити весь світ.

"Наша мама" проводить опитування у нашій групі вконтакте. Для нас дуже важлива ваша думка. Заходьте та голосуйте.

Саме слово "евтаназія", якщо його перекладати дослівно означає смерть легку, навіть приємну. Але чи може закінчення життя приносити щастя? Евтаназія - це позбавлення від страждань. Це надає цьому явищу дещо будистського значення. Звільнити душу з хворого тіла і відпустити її далі? Чим не милосердя? Карл Густав Юнг взагалі вважав, що все життя - це не що інше як підготовка до смерті.

У деяких країнах евтаназія дозволена офіційно (наприклад, у Бельгії, Люксембургу, Нідерландах, Швейцарії, і в деяких штатах США), але більшість вважають її вбивством, а не гуманністю. Евтаназія - це згода людини померти, тому вона радше має більше е спільного з самогубством. Її противники вважають, що такий спосіб закінчення життя надає забагато шансів для розширення меж вбивства. Лікарі можуть зрозуміти пацієнта якось не так, або взагалі прийняти рішення за нього. Розвиток медицини дає шанс на одужання майже всім. То чи можна когось цього шансу позбавляти?

"Наша мама" не агітує вас підтримувати жодну з сторін суперечки. Нашим завданням було тільки змусити вас подумати над цінністю життя та смерті і вибором між ними.

Читайте також:
Страх смерті у дітей
Причини дитячого самогубства

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: евтаназія, життя, смерть, Карл Густав Юнг, гуманізм, вбивство

Система Orphus

Новини по темі

За статистикою, понад 60 пар зі 100 розлучаються. Звісно, на те є безліч причин і факторів. Але сьогодні ми поговоримо про трішки інше - як зміцнити с

14 порад, які зміцнять ваші стосунки

Секс | 22:30, 27.01.2015

За статистикою, понад 60 пар зі 100 розлучаються. Звісно, на те є безліч причин і факторів. Але сьогодні ми поговоримо про трішки інше - як зміцнити свої стосунки?

В арсеналі у жінок є багато хитрощів і переваг (іноді їх навіть сама дама не усвідомлює), які змусять чоловіка втратити голову від пристрасті.

Жіночі штучки, які зводять чоловіків з розуму

Психологія | 21:40, 27.01.2015

В арсеналі у жінок є багато хитрощів і переваг (іноді їх навіть сама дама не усвідомлює), які змусять чоловіка втратити голову від пристрасті.

Можете бути закохані до нестями, але як тільки справа дійде до побутових дрібниць, тут ви зрозумієте, наскільки важливо вміти цінувати стосунки і того

Як правильно кохати чоловіка

Мама | 07:50, 27.01.2015

Можете бути закохані до нестями, але як тільки справа дійде до побутових дрібниць, тут ви зрозумієте, наскільки важливо вміти цінувати стосунки і того, хто поряд.

Чоловіки обожнюють слухати свою кохану жінку, але ні для кого не секрет, що іноді дами просто перегинають палицю. Сьогодні до вашої уваги фрази, які в

Фрази жінок, які змушують чоловіків плакати

Психологія | 01:10, 27.01.2015

Чоловіки обожнюють слухати свою кохану жінку, але ні для кого не секрет, що іноді дами просто перегинають палицю. Сьогодні до вашої уваги фрази, які вводять чоловіків у стан шоку.

Жінки з маленьким втягнутим соском готові підкорятися чоловічим бажанням. Зовні покірні, але це саме той вир, у якому, самі знаєте, що водиться.

Жіночі соски розкажуть про характер жінки

Мама | 23:50, 26.01.2015

Жінки з маленьким втягнутим соском готові підкорятися чоловічим бажанням. Зовні покірні, але це саме той вир, у якому, самі знаєте, що водиться.

Ви постійно в напрузі і лише накопичуєте негатив? Потрібно негайно його відпустити, інакше ризикуєте самі себе зарити в яму.

Як позбутися негативної енергії і стресу

Психологія | 23:20, 26.01.2015

Ви постійно в напрузі і лише накопичуєте негатив? Потрібно негайно його відпустити, інакше ризикуєте самі себе зарити в яму.

Стосунки між тещею і зятем - висміяні анекдотами, оспівані піснями та народними приказками. Чому вони отримали такий відтінок? І що взагалі чоловікам

Чого хочуть чоловіки від своєї тещі

Психологія | 22:50, 26.01.2015

Стосунки між тещею і зятем - висміяні анекдотами, оспівані піснями та народними приказками. Чому вони отримали такий відтінок? І що взагалі чоловікам потрібно від матерів їхніх коханих?Насправді, жоден чоловік не бажає, щоб теща була його ворогом. А

Коментарі до новини

 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Надо подходить к этому осторожно. Но я за эвтаназию. Для многих - это избавление от ужасных мук. Вы видели, как умирают раковые больные? Я видела. Оба моих родителя умерли от рака. Мама, не смотря ни на что, хотела прожить до конца. А вот папа не хотел жить в таком виде и состоянии в последний месяц жизни. Почему, если человек в такой ситуации хочет умереть, не пойти ему навстречу.
 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Или инсультник, которого парализовало и который имеет редкие минуты просветления, а всё остальное время он мучается от болей, пролежней, запоров и прочих "прелестей"... Я хочу иметь право на эвтаназию для себя в случае, если я буду в том состоянии, что не смогу сама себя обслуживать.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: