Евтаназія: вбивство чи гуманність

Adoption
Date
  • 607 Переглядів
arzt-tod.jpg
Вбити не можна врятувати. А де у цьому реченні кому поставите ви? Ми пропонуємо мамам поміркувати над психологічними та філософськими аспектами проблеми, про яку продовжує говорити весь світ.

Саме слово "евтаназія", якщо його перекладати дослівно означає смерть легку, навіть приємну. Але чи може закінчення життя приносити щастя? Евтаназія - це позбавлення від страждань. Це надає цьому явищу дещо будистського значення. Звільнити душу з хворого тіла і відпустити її далі? Чим не милосердя? Карл Густав Юнг взагалі вважав, що все життя - це не що інше як підготовка до смерті.

У деяких країнах евтаназія дозволена офіційно (наприклад, у Бельгії, Люксембургу, Нідерландах, Швейцарії, і в деяких штатах США), але більшість вважають її вбивством, а не гуманністю. Евтаназія - це згода людини померти, тому вона радше має більше е спільного з самогубством. Її противники вважають, що такий спосіб закінчення життя надає забагато шансів для розширення меж вбивства. Лікарі можуть зрозуміти пацієнта якось не так, або взагалі прийняти рішення за нього. Розвиток медицини дає шанс на одужання майже всім. То чи можна когось цього шансу позбавляти?

"Наша мама" не агітує вас підтримувати жодну з сторін суперечки. Нашим завданням було тільки змусити вас подумати над цінністю життя та смерті і вибором між ними.

Читайте також:
Страх смерті у дітей
Причини дитячого самогубстваТеги: евтаназія, життя, смерть, Карл Густав Юнг, гуманізм, вбивство
Система Orphus


Новини по темі

Жіночі журнали змінюють ставлення до інтиму

Жіночі журнали змінюють ставлення до інтиму

22/10 Жінка, журнали і сексСексологи виявили, що жіночі журнали впливають на психіку представниць прекрасної половини людства і змінюють їх ставлення до сексу.

Які подруги мають бути у кожної жінки?

Які подруги мають бути у кожної жінки?

22/10 5 типів подругПсихологи дійшли висновку, щоби жінка була щасливою, у неї має бути, як мінімум, 5 подруг, яких медики класифікували на типи:

Випадкові зв'язки руйнують психіку

Випадкові зв'язки руйнують психіку

22/10 Випадкові сексуальні контакти погано відбиваються на стані психічного здоров'яДослідники Каліфорнійського університету виявили, що скороминучі інтрижки руйнують наш душевний спокій та погано відбивают...

Найчастіші причини сімейних розлучень

Найчастіші причини сімейних розлучень

21/10 Причини розриву стосунківОдна з найбільш частих причин - нерозуміння. У період закоханості ми намагаємося здатися партнерові в найбільш виграшному світлі, часто при цьому приховуючи деякі свої риси ха...

Коментарі до новини

 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Надо подходить к этому осторожно. Но я за эвтаназию. Для многих - это избавление от ужасных мук. Вы видели, как умирают раковые больные? Я видела. Оба моих родителя умерли от рака. Мама, не смотря ни на что, хотела прожить до конца. А вот папа не хотел жить в таком виде и состоянии в последний месяц жизни. Почему, если человек в такой ситуации хочет умереть, не пойти ему навстречу.
 Коментує: Лео  | 4.08.2013 - 00:40
Или инсультник, которого парализовало и который имеет редкие минуты просветления, а всё остальное время он мучается от болей, пролежней, запоров и прочих "прелестей"... Я хочу иметь право на эвтаназию для себя в случае, если я буду в том состоянии, что не смогу сама себя обслуживать.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: