5 помилок про червоне і біле вино

Adoption
Date
  • 723 Переглядів
Любителі вина стають заручниками стереотипів.
8766_vino.png (365.14 Kb)


Помилка №1
Всі ми знаємо, що пляшка повинна закриватись дерев'яним корком. Тільки в цьому випадку вино хороше, а все інше сурогат. Однак все більше виробників починають користуватися гвинтовими металевими кришками - так зручніше. Крім того, саме дерево, провалившись всередину або розкришите, може зіпсувати смак напою.

Помилка №2
Біле треба пити холодним, а червоне - теплим. Не псуйте вино, не треба нічого морозити, так ви позбавите напій смаку і запаху. 12-14 градусів - нормальна температура.

Перегріте вино буде мати смак грубим, так мовити, відчуватиметься спирт. Рекомендована температура для червоного вина: 16-18 градусів.

Помилка №3
Червоне - до м'яса, біле - до риби. Це ще одна помилка: при подачі вина до страви важливий не продукт, а його колір. Наприклад, під курячу грудку доречно подати біле вино, а під стейк з лосося - рожеве.

Помилка №4
Старе вино краще, ніж молоде. Хто б сперечався, але ціна пляшки з підвалу замку в Бургундії не кожному по кишені. Тому якщо ви вибираєте недорогий напій, то пийте молоде вино, оскільки потім воно просто втрачає свій смак.

Помилка №5
Десерти та фрукти приємно запивати вином - ця думка міцно засіла в головах обивателів. Однак пам'ятайте, що шоколад повністю змінить смак напою, він здасться нудним і різким. Самі цукерки опиняться на контрасті дуже солодкими. З фруктами схожа історія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вино, червоне вино, біле вино, алкогольні напої, помилки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

"Сови" виконують роботу гірше, ніж "жайворонки"

Психологія | 16:00, 24.02.2021

"Сови" можуть в два рази частіше, ніж "жайворонки", погано працювати і бути підвищений ризик розвитку дострокового виходу на пенсію через інвалідність.

Чому взимку частіше виникають депресії?

Психологія | 11:00, 24.02.2021

Сезони впливають на наші емоції і соціальне життя. Негативні емоції можуть бути пригнічені влітку, тоді як сезонні афективні розлади досягають піку в темніші зимові місяці. Опіоїди регулюють як настрій, так і товариськість в мозку.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Чому варто відмовитись від сумних смайликів в мережі?

Психологія | 12:30, 23.02.2021

Нове дослідження, проведене вченими з Школи психології Університету Оттави, показало, що використання негативних смайликів в текстових повідомленнях викликає негативне сприйняття відправника незалежно від його істинного наміру.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: