Критика: як реагувати?

Adoption
Date
  • 2185 Переглядів
critika.jpg

Пропонуємо вашій увазі кілька порад, які допоможуть вам "володіти" собою, коли вас критикують.Ти завжди маєш бути готова до зустрічі з тим, хто тебе критикує, адже так часто саме закиди в бік роботи засмучують і забирають сили для руху далі. І якщо в деяких випадках критика є необґрунтованою, все ж до неї варто прислухатися і зробити певні висновки. А головне - розпізнати справедливу критику та врахувати її в подальшому.

1. Зрозумій, що всі помиляються. Якщо ти впевнена, що всі свої завдання виконуєш на 100% - перестань обманювати себе. Кожна людина робить помилки і ти - не виняток. Тільки коли зрозумієш, що не є ідеалом, вислуховувати критику буде в рази простіше.

2. Двічі перевіряй свою роботу. Так ти виправиш помилки, будеш впевнена в логіці і навряд чи потрапиш під розстріл критика. А якщо й потрапиш, тоді у тебе є зброя - впевненість у своїй роботі.

3. Не приймай все близько до серця. Якщо співробітник критикує тебе, пам'ятай, що це не обов'язково означає, що він недолюблює тебе або що ти недостатньо хороша для роботи. Можливо, він просто знає, що ти здатна на більше.

4. Слухай уважно. Якщо будеш ігнорувати критичні зауваження - ти приречена повторювати ті самі помилки знову і знову. Роби нотатки і постійно нагадуй собі, як вирішити цю проблему. Цей етап є найскладнішим, оскільки ти мусиш визнати свою помилку і працювати над нею. Але сила духу все поборе!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прищі на обличчі: які органи хворіють

5. Розпізнавай критику і відсівай непотрібні напади. Будь розсудливою і не сприймай кожен закид як істину.

6. Погоджуйся з частиною критики. Дуже важливо розпізнати в зауваженні зерно правди і використовувати його в своїх цілях - стати краще і більше не допустити такої помилки. Тому не йди всупереч, крім того, якщо ти погодишся з зауваженням боса - ваша командна робота буде більш згуртованою.

7. Не ображайся. Навіть якщо тобі дуже неприємно - ніколи не розкисай і не тримай зла на критика. Дуже часто це роблять для твого ж блага - зі сторони видніше і як сукня сидить, і як робота виконана.

І наостанок пам'ятай, що ніяка критика не має псувати тобі настрій! Будь щаслива, незважаючи ні на що, і тоді будь-яка робота буде вдаватися тобі без помилок!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, жінка, мама, спілкування


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фрази, які травмують психіку дитини на все життя

Сімейні справи | 12:00, 17.04.2021

"Не заважай мені, зроби щось"Як розповіла психологиня, батьки зазвичай говорять цю фразу, коли вони втомлені та потребують відпочинку, але не варто саме так формулювати це, бо діти починають думати, що справа мами чи тата важливіша за них. Якщо батьк

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Малюнки можуть розказати про психологічний стан дитини

Психологія | 11:00, 16.04.2021

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скор

Футбол збуджує чоловіків більше, ніж інтим

Тато | 09:30, 16.04.2021

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скорочень.

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у

Лослідження: Люди щасливіші, коли багато часу проводять в сім'ї

Сімейні справи | 08:00, 16.04.2021

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у звичних повсякденних справах і розвагах, робить членів сім'ї щасливішими. Авторка дослідження та доц

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Поради, як виховати дитину оптимістом

Виховання | 12:00, 15.04.2021

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Майже кожен, розмірковуючи над своїм життям, хоч раз звинувачував у якихось проблемах своїх батьків.

Травма дитинства: Як пробачити своїх маму і тата?

Психологія | 10:00, 15.04.2021

Майже кожен, розмірковуючи над своїм життям, хоч раз звинувачував у якихось проблемах своїх батьків.

Досвід показує, що стосунки вітчима з пасинком мають важливе значення для щастя та безпеки сім'ї, а тому вони мають знайти між собою спільну мову.

Поради, як вітчиму налагодити стосунки з дитиною

Тато | 08:00, 15.04.2021

Досвід показує, що стосунки вітчима з пасинком мають важливе значення для щастя та безпеки сім'ї, а тому вони мають знайти між собою спільну мову.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: