Як жінки принижують себе в очах чоловіків?

Adoption
Date
  • 169 Переглядів
Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажання. Вони в буквальному сенсі моляться на чоловіка, підносять його до рівня Бога, ставлять на п’єдестал і поклоняються. І ось саме таких жінок, шалено закоханих і тих, хто чинить все для предмета свого обожнювання, чоловіки і не цінують, не поважають. А чому?

4717_v4keefwgjueymlizgen9rw-wide.gif (1.67 Mb)


ому що ніхто не буде любити людину, яка не любить саму себе. І мало того, що не любить. Ще й не поважає. Такі жінки всім своїм виглядом показують, що не гідні бути коханими.

2 основні речі, які ні за яких обставин не треба робити жінці:

1. Все пробачати
Абсолютно все. Є речі, які прощати просто не можна. Наприклад, систематичні походи наліво. У якихось поодиноких випадках такий вчинок можна пробачити і забути. Але якщо він повторюється знову і знову… Це як же треба не любити себе і не поважати, щоб закривати на таке очі? А фізична розправа? А приниження? Ні, ні за що терпіти таке не можна.

2. Завжди ставити потреби чоловіка вище за свої власні
Іноді це доцільно і нормально. Але якщо жінка абсолютно завжди ставить на перше місце бажання чоловіка, якщо вона все робить заради нього, але нічого заради себе – це не діло. В першу чергу любити потрібно себе Цінувати себе. Догоджати собі. І лише потім – іншим. Справа не в егоцентризмі, а в здоровій любові до себе.

Лише щаслива, наповнена любов’ю жінка буде в силах дарувати любов і енергію оточуючим: чоловікові, дітям, батькам.

Забувати про себе не можна ні в якому разі!

джерело: https://coffeewithmilk.com.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: любити себе, стосунки, жінка, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

5 порад від психолога, як правильно кохати чоловіка

Мама | 10:00, 28.07.2021

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

Фiнaнcoвa cитyaцiя кoжнoгo зaлeжить вiд йoгo cтилю життя i пoвoджeння iз гpiшми. Hepiдкo люди iз oднaкoвим дocтaткoм мaють aбcoлютнo piзнi piвнi життя

5 звичoк, якi пpoгpaмyють нас нa бiднicть

Психологія | 08:00, 28.07.2021

Фiнaнcoвa cитyaцiя кoжнoгo зaлeжить вiд йoгo cтилю життя i пoвoджeння iз гpiшми. Hepiдкo люди iз oднaкoвим дocтaткoм мaють aбcoлютнo piзнi piвнi життя. Oднi зaвдяки eкoнoмiї й плaнyвaнню бюджeтy пpимнoжyють зaoщaджeння. Iншим бpaкyє гpoшeй нa життя.

В глибині душі у кожної з нас живе маленька дівчинка, якій подобалося слухати казки. Напевно, одна з них була найулюбленішою. До речі, саме вона може

Ваша улюблена дитяча казка розкриє всі таємниці про ваш характер

Психологія | 05:00, 28.07.2021

В глибині душі у кожної з нас живе маленька дівчинка, якій подобалося слухати казки. Напевно, одна з них була найулюбленішою. До речі, саме вона може багато про вас розповісти.

Дорослим варто проявляти більше співчуття та розуміння до дитини, яка плаче. Дієво використовувати такі фрази

3 фрази, які заспокоять дитину під час плачу

Дитина | 12:30, 27.07.2021

Дорослим варто проявляти більше співчуття та розуміння до дитини, яка плаче. Дієво використовувати такі фрази

У хвилини, коли вами опановує розпач від нескінченної побутової рутини, коли вам здається, що ви нікчемні по всіх фронтах, і нічого-то у вас не виходи

Що бачить дитина у своїй мамі насправді?

Психологія | 07:00, 27.07.2021

У хвилини, коли вами опановує розпач від нескінченної побутової рутини, коли вам здається, що ви нікчемні по всіх фронтах, і нічого-то у вас не виходить, згадайте в таку хвилину про те, що у вас є як мінімум один вірний фанат. Який буде захоплюватися

Зазвичай подібні ситуації ставлять батьків у глухий кут - вони просто не розуміють, що робити з малюком - забороняти, відволікати, припиняти всіма мож

Дитина пізнає себе: як реагувати батькам

Психологія | 14:00, 26.07.2021

Зазвичай подібні ситуації ставлять батьків у глухий кут - вони просто не розуміють, що робити з малюком - забороняти, відволікати, припиняти всіма можливими способами?

Одного разу йшов по дорозі старий мудрий чоловік, розглядав природу і милувався весняними яскравими фарбами. Тут він побачив чоловіка, який ніс на пле

Мама і тато можуть навчити дитину бути щасливою

Психологія | 12:00, 26.07.2021

Одного разу йшов по дорозі старий мудрий чоловік, розглядав природу і милувався весняними яскравими фарбами. Тут він побачив чоловіка, який ніс на плечах неймовірно великий тягар. Було помітно, як у нього від такої тяжкості підкошуються ноги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: