Чи всі люди можуть бачити кольорові сни?

Adoption
Date
  • 65 Переглядів
Вам сняться кольорові сни? Як часто ви їх бачите? Чи замислювались ви взагалі над цими питаннями?

6818_xygln96_ta8.jpg (39.36 Kb)

Це цікаві питання, адже ще кілька десятків років тому автоматично передбачається, що зазвичай бачать чорно-білі сни, а кольорові можуть свідчити про якісь порушення психіки. Проте в останні десятиліття більшість людей розповідають, що бачать сни в яскравих кольорах.

Дослідники виявили, що близько 80% учасників молодше 30 років бачать кольорові сни. Серед 60-річних тільки 20% сказали, що бачать колір уві сні. Проте кількість людей, які мають кольорові сни з часом зростає. Дослідження підтверджують, що літні люди також мають більше чорно-білих снів, ніж молодші учасники.

Як не дивно, кольорові сни завжди були абсолютно нормальним явищем. Існує теорія, що чорно-білі сновидіння переважали серед людей тому, що кіно і телебачення були чорно-білими, і це вплинуло на сни. Тепер всі фільми ми дивимося в кольорі, і більшості людей знову сняться яскраві сни.
Проте є люди, які все одно бачать чорно-білі сни. І це відбувається зовсім не через любов до старих фільмів.

Ви любите порядок?
Коли сняться чорно-білі сни, це показує, що для цієї людини важливий порядок і структура. Адже в сполученні чорного та білому є особлива гармонія, простота і охайність, яка фактично не залишає місця для плутанини або багатозначності.

Якщо ви дуже педантична людина, або ви відчуваєте, що маєте бути організованою особою, можливо, чорно-білі сни це відображають саме це.

Пора зробити вибір
Коли ми говоримо про «чорне або біле» ми зазвичай маємо на увазі щось правильне або неправильне. Ці кольори символізують протилежність, контраст або поділ між поняттями або предметами У зв’язку з цим, чорно-білий сон може дуже ясно показати, де є правильні або неправильні рішення в якійсь ситуації. Або можливо, ваш розум підказує уникати роздвоєння, спонукає зробити вибір, прийняти те чи інше рішення.

Чорно-біла двоїстість
«Чорне та біле» тісно пов’язане з поняттям добра і зла. Навіть якщо ви не релігійна особа, символи чорного та білого широко присутні у всій сучасній культурі. Скажімо, згадайте символ інь-янь або уявіть бій між двома лицарями – у чорних обладунках на чорному коні та в білому одязі на білому коні. Все стає відразу зрозумілим. Якщо вам сняться чорно-білі сни, можливо у вашому розумі також відбувається боротьба між добром і злом на умі. Також може бути, що роздумуєте в такому ключі над своїм власним вибором або поведінкою когось іншого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сон, кольорові сни


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

"Сови" виконують роботу гірше, ніж "жайворонки"

Психологія | 16:00, 24.02.2021

"Сови" можуть в два рази частіше, ніж "жайворонки", погано працювати і бути підвищений ризик розвитку дострокового виходу на пенсію через інвалідність.

Чому взимку частіше виникають депресії?

Психологія | 11:00, 24.02.2021

Сезони впливають на наші емоції і соціальне життя. Негативні емоції можуть бути пригнічені влітку, тоді як сезонні афективні розлади досягають піку в темніші зимові місяці. Опіоїди регулюють як настрій, так і товариськість в мозку.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Чому варто відмовитись від сумних смайликів в мережі?

Психологія | 12:30, 23.02.2021

Нове дослідження, проведене вченими з Школи психології Університету Оттави, показало, що використання негативних смайликів в текстових повідомленнях викликає негативне сприйняття відправника незалежно від його істинного наміру.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: