5 моментів поведінки в соцмережах, які можуть коштувати вам кар'єри

Adoption
Date
  • 56 Переглядів
Мало хто знає, але активність в мережі може як допомогти, так і перешкодити в побудові кар'єри. Як вести себе в соціальних мережах, щоб інтернет-активність посприяла пошуку роботи?

7079_sotsseti-i-rabota.jpg (37.05 Kb)


Близько 75% роботодавців вивчають профіль кандидатів в соцмережах перед тим, як взяти на роботу нового співробітника.

Ось вам кілька рекомендацій:

1. Фільтруйте свої фотографії

Перше, що кидається в очі - це картинка. Приділіть особливу увагу своїм фотографіям. Занадто відверті фотографії неприпустимі незалежно від того, на яку посаду ви претендуєте. Ваші знімки з подорожей розкажуть про ваші активності, а фотографії з дітьми - про сімейні цінності. Позитивний ефект принесуть фотографії, які відображають трудову діяльність - відвідування конференцій і курсів.
А ще - не забувайте про кількість якісних фотографій: три - це мало, а 300 - дуже багато.

2. Про настрої публікацій

Не використовуйте нецензурну лексику та образи інших користувачів мережі. Не допускайте граматичні помилки і негативні висловлювання на адресу колишніх колег.

3. Не більше години на день

Не присвячуйте соцмережам занадто багато часу. Надмірна активність насторожить роботодавців. Про яку серйозну роботу може йти мова, якщо ви кожну годину публікуєте нові пости?

4. Ваші інтереси розкажуть про вас багато нового

Якщо ви перебуваєте в спільнотах під назвою "клуб ледачих людей" або в групі "невиправних баб", то це не з дуже хорошого боку характеризує вас. Підпишіться на різні групи за захопленнями - мистецтво, спорт або подорожі.

5. Пишіть про себе тільки правду

Час від часу оновлюйте актуальну інформацію про себе. Тому ще раз перевірте, щоб інформація про освіту, попередньє місце роботи і контакти відповідала тому, що написано в резюме.

На сторінках соцмереж можна залишати повідомлення про те, що ви шукаєте роботу. Особливу увагу приділіть LinkedIn, Instagram і Facebook. У цих соцмережах можна розміщувати інформацію про свою професійну діяльність.

Досвідчений роботодавець не стане приймати рішення про ваше прийняття, спираючись тільки на інформацію в соціальних мережах. Однак, подивившись ваш аккаунт, він зможе переконатися в тому, що ви гідні зайняти хорошу посаду в його компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: соціальні мережі, Instagram, Facebook, пошук роботи, шукаю роботу, мама на роботі, мама фрілансер, мама шукає роботу, як знайти хорошу роботу, аккаунт в соціальних мережах, мама в соцмережах, соцмережі, правильний профіль


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дорослі знають, що всі хвороби від нервів. Діти такими знаннями не володіють, але хворіють в 80% випадків від емоцій, - так кажуть психологи. Що таке

Психосоматика дитячих хвороб: винні не віруси, а переживання дитини

Дитина | 00:30, 21.10.2021

Дорослі знають, що всі хвороби від нервів. Діти такими знаннями не володіють, але хворіють в 80% випадків від емоцій, - так кажуть психологи. Що таке психосоматика? І чому хворіють часто діти?

Зниження статевого потягу - це одна з найпоширеніших проблем в сімейних взаєминах. Дуже часто з цим неприємним явищем стикаються саме представниці пре

Як підвищити лібідо після пологів?

Мама | 08:30, 19.10.2021

Зниження статевого потягу - це одна з найпоширеніших проблем в сімейних взаєминах. Дуже часто з цим неприємним явищем стикаються саме представниці прекрасної статі.

Після книги «Французькі діти не плюються їжею», автор Памела Друкерман вирішила створити цілу серію про французьке виховання. Наступний її шедевр нази

Ідеальних мам не існує, або чому французькі батьки не здаються

Мама | 23:00, 18.10.2021

Після книги «Французькі діти не плюються їжею», автор Памела Друкерман вирішила створити цілу серію про французьке виховання. Наступний її шедевр називається «Французькі батьки не здаються».

Всі ми чули про те, що любов лікує. Але вчені вирішили перевірити, чи так це насправді. Вони провели багато досліджень і виявилося, що ніжні почуття д

Любов насправді зцілює від хвороб: цікаві дослідження вчених

Психологія | 01:30, 18.10.2021

Всі ми чули про те, що любов лікує. Але вчені вирішили перевірити, чи так це насправді. Вони провели багато досліджень і виявилося, що ніжні почуття до другої половинки здатні буквально зцілити людину? Як? Читайте нижче.

Дитяче виховання - справа тонка, яке вимагає індивідуального підходу до кожної дитини. У кожній країні, до батьків, які виховують дитину, застосовують

Поради з виховання: діти та батьки у Франції

Дитина | 19:00, 17.10.2021

Дитяче виховання - справа тонка, яке вимагає індивідуального підходу до кожної дитини. У кожній країні, до батьків, які виховують дитину, застосовуються різні вимоги: так, наприклад, в нашій країні ляпас по попі і підвищений тон не вважаються криміна

Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

Покоління «Великого пальця»: хто вони - ті, кого ми виховуємо?

Дитина | 09:00, 17.10.2021

Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

Водіння автомобіля в сонному стані дуже небезпечно не тільки для водія і пасажирів, а й для всіх інших учасників дорожнього руху. Сотні нещасних випад

6 дієвих способів відігнати сон, якщо хочеться спати за кермом

Мама | 08:30, 17.10.2021

Водіння автомобіля в сонному стані дуже небезпечно не тільки для водія і пасажирів, а й для всіх інших учасників дорожнього руху. Сотні нещасних випадків на дорозі трапляються саме тому, що на водію позначається відсутність відпочинку, і за кермом зл

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: