Що розповість форма брів про характер жінки?

Adoption
Date
  • 608 Переглядів
Прямі та широкі? Або вузькі і кирпаті? Брови визначають не тільки погляд людини. За допомогою них можна відкоригувати риси обличчя. А ще вони можуть розповісти про характер і долю.

28_brovi.jpg (30.39 Kb)


Риси обличчя багато говорять про характер. Як зрозуміти по формі брів, що за людина стоїть перед вами?

1. Товсті брови
Натуральні широкі брови говорять про відкритість своєї власниці. Вона - прямолінійна і дуже впевнена в собі. Часом її позиція і прямолінійність сильно ображає інших людей.

2. Брови ниточки
Тонка лінія брів говорить, що перед вами стоїть людина з сильним внутрішнім стрижнем. Заради своєї мети, вона гори зверне і піде по головах. Це - блискучі кар'єристи. А ось друзями хорошими вони не будуть.

3. Довгі брови
Довга лінія брів свідчить про велику кількість енергії у своєї власниці. Її життя вирує, рясніє і б'є ключем.

4. Короткі брови
Дівчата з такими бровами обходять плітки і інтриги стороною. Їх цікавить спокійна дружня атмосфера. Якщо не хочете щоб за вашою спиною щось говорили, вибирайте володарку коротких брів до себе в подруги.

5. З різким вигином
Такі брови говорять про перфекціонізм і складний характер. У таких людей має бути все ідеально: стосується це особистому житті або роботи. Власниці таких брів терпіти не можуть, коли щось іде не за планом. Багато їх не люблять за надто високі вимоги до інших.

6. Прямі брови
Вони злегка маскулінні, тому надають своїм власницям сильні риси характеру. Такі жінки - організовані, врівноважені, стримані і прораховують своє життя на три кроки вперед.

7. Напівкруглі брови
Власниці брів з легким плавним вигином - справжні благодійники. Вони готові віддати себе всю добрих справ. Вони дбайливі й ніжні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: життя, характер, темперамент, вплив брів на характер і темперамент, типи темпераменту, як визначити характер, брови, форма брів, мама, краса, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори - психологи

Виховання | 06:20, 20.07.2024

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: