Сексуальна сумісність: міфи і реальність

Adoption
Date
  • 3203 Переглядів
Сексологи стверджують, що значимість сексуальних відносин різна у чоловіків і жінок. Так, у чоловіків вона займає перше місце на шкалі значущості, а у жінок - всього лише третє. При цьому цінність партнера як сексуального об'єкта знижується з віком.

Для досягнення гармонії в цій сфері відносин необхідно враховувати ставлення партнера до сумісності.

Біоритми

Всі біоритми поділяються на два типи. Одні задані генетично і корекції не підлягають, інші - різновид пристосуванням організму до середовища - а, отже, може змінюватися у відповідь на зміни зовнішніх умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші біоритми не збігаються, то, швидше за все мова йде або про принципово різні піки сексуальної активності, або розбіжність совиного і жайворонкового розкладу, сильно скорочує час для спілкування і близькості. Іншими словами, у кожного в парі різні уявлення про те, коли ж слід займатися сексом.

Глобального неспівпадання біоритмів не буває. Навіть при дуже різній біоритмології, є проміжки часу, які зручні обом. Або, наприклад, можна зробити так, що сьогодні Ви займаєтеся сексом тоді, коли це подобається одному, а завтра тоді, коли іншому. Тому різниця в біоритмах партнерів сексуальне життя зруйнувати не може. Втім, не завадить виниклі проблеми обговорити. Однак, ні в якому разі не заводьте розмов у ліжку.

Темперамент

Поширена, але не дуже обговорювана ситуація: один хоче раз в два тижні, інакше просто необхідно, щоб це відбувалося, як мінімум, в 5 разів частіше. Проблема - різні темпераменти. Звичайно, глянцеві журнали привчили нас вважати, що порядна сучасна людина повинна хотіти сексу завжди і скрізь.

Відмінності в темпераменті, звичайно, можуть розладнати сексуальне життя. Але тільки тоді, коли партнери не прагнуть знайти компроміс. Найкращий рецепт подолати цю невідповідність - забути про себе і постаратися піти назустріч коханому. Причому зазвичай легше це зробити тому, хто в сім'ї відіграє роль веденого. А правильніше - щоб рух відбувався у бік того, хто більш темпераментний. Ну і, звичайно, треба розмовляти.

Сексуальна розкутість

Зазвичай чоловіки, більш розкуті в сексі, ніж жінки. Почувши від свого партнера пропозицію, спробувати що-небудь нове: іграшки чи інший вид сексу, головне - не говорити відразу "ні". Погодьтеся. Зрештою, він не потягне Вас в цю ж хвилину робити запропоноване. Ви ж у свою чергу покажете готовність підтримати його бажання. Після того, як Ви "гіпотетично" погодилися, спробуйте задати навідні запитання: чому він захотів такого і що саме очікує. Зрештою, в ході розмови Ви не тільки краще зрозумієте мотиви коханого, але і самі вирішите - зможете Ви піти на це чи ні.

Є версія, що для сексуальної гармонії в парі потрібно, щоб чоловік був в 1,09 рази вищим за жінку. Наприклад, у неї зріст - 172, у нього - 187,5 см. У Польщі було проведено дослідження, в якому взяли участь 600 пар у віці від 19 до 50 років. Вимірявши партнерів, дослідники зробили цікавий висновок: виявляється, чоловіки і жінки, самі того не усвідомлюючи, шукають супутника з такими фізіологічними даними, що коефіцієнт у більшості випадків дорівнює 1,09. І, як показала практика, взаємини в цих парах найбільш гармонійні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сексуальна сумісність, секс, біоритми


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Одним із найпоширеніших дитячих страхів є страх темряви. Психологи дали кілька порад, як допомогти дитині перебороти цей страх.

Чому діти бояться темряви і як перемогти цей страх?

Дитина | 07:00, 22.01.2023

Одним із найпоширеніших дитячих страхів є страх темряви. Психологи дали кілька порад, як допомогти дитині перебороти цей страх.

Підтримати людину, коли вона переживає стрес, завжди гарна ідея. Але нове дослідження показує, що підтримка може бути особливо важливою для тих, чия г

Вчені кажуть, що підтримка інших у стресові часи може зменшити ризик генетичної депресії

Здоров'я | 08:30, 21.01.2023

Підтримати людину, коли вона переживає стрес, завжди гарна ідея. Але нове дослідження показує, що підтримка може бути особливо важливою для тих, чия генетична структура підвищує ймовірність розвитку депресії.

У нашому житті зараз дуже багато стресу, ще й дощова осінь впливає на наш внутрішній стан, додаючи тривожності. Найчастіше ми намагаємося вирішити ці

Як допомогти собі, якщо відчуваєш тривожність?

Психологія | 07:00, 20.01.2023

У нашому житті зараз дуже багато стресу, ще й дощова осінь впливає на наш внутрішній стан, додаючи тривожності. Найчастіше ми намагаємося вирішити ці питання за допомогою їжі, обираючи не зовсім корисні варіанти. Спрацьовують харчові тригери.

Які слова, дії чи бездіяльність вбивають стосунки у парі? Психологиня назвала сім найпоширеніших причин проблем у партнерстві. Докторка Лаліта Суглані

7 найбільших проблем у стосунках

Сімейні справи | 12:00, 18.01.2023

Які слова, дії чи бездіяльність вбивають стосунки у парі? Психологиня назвала сім найпоширеніших причин проблем у партнерстві. Докторка Лаліта Суглані, дипломована психологиня із Бірмінгема, у своєму дописі в Instagram розповіла про головні проблеми,

Війна розлучила сім'ї. Чоловіки залишилися в Україні, захищають землю, бережуть будинки. Жінки відвезли від війни дітей та старих людей, вони влаштову

Чим небезпечна тривала розлука під час війни?

Сімейні справи | 10:00, 18.01.2023

Війна розлучила сім'ї. Чоловіки залишилися в Україні, захищають землю, бережуть будинки. Жінки відвезли від війни дітей та старих людей, вони влаштовуються на нових місцях, шукають роботу, налагоджують побут. Про те, чим небезпечна тривала розлука і

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: