П'ять причин змінити школу дитині

Adoption
Date
  • 1737 Переглядів
На наш вибір тієї чи іншої школи може впливати багато факторів: зручне місце розташування, знайома хороша вчителька, відмінні відгуки знайомих. Але трапляється так, що вибір не виправдовує надій.
3921.jpg (130.86 Kb)

1. Учитель-мучитель. 
Дитина дуже боїться свого вчителя, що цілком суперечить освітнього процесу, особливо якщо це відбувається в початковій школі. Вона занадто суворо карає за погану, на її погляд, поведінку. Може надавати потиличників, або ще гірше - бити лінійкою, якщо школяр не знає відповідь.
  
Діти через страх відмовляються щось питати у вчителя, чи навіть відвідувати уроки. Така вчителька може залишити поганий слід на психіці дитини, краще йти від неї.
  
2. Погана атмосфера в класі. 
Діти поділилися на два табори: двієчники і відмінники, дівчатка і хлопчики, любимчики і інші. Буває й гірше, коли всі проти одного, вибрали дитини-жертву і труять його всі разом. Не має значення, в якому таборі перебуває дитина, така ситуацію не вчить нічому доброму, крім агресії і відсутність жалю до ближнього.
 
На жаль, діти не можуть самостійно поліпшити атмосферу, тут потрібна допомога дорослого. Якщо ніякі заходи вчителів і батьків не діють, краще шукати нову школу, поки дитина не звик до цькування інших, або бути в ролі жертви.
  
3. Школяра віднесли до категорії "важкий учень". 
Діти всі різні і у всіх свої темпераменти, особливості в характері, здатності до навчання, але ніщо з цього не може впливати на те, як вчитель ставиться до дитини.
 
Кажуть, що немає поганих учнів, двієчників чи хуліганів, а є поганий учитель. Хороший учитель до кожної дитини має знайти підхід. Питання в тому, чи хоче він це зробити чи ні, чи йому простіше навішати певний ярлик, і позбутися від відповідальності.
  
4. У початковій школі не може дитина завести друзів.
 
Справа в тому, що в цей період мета не просто навчити дитину читати, писати і рахувати. Найголовніше тут навчити її спілкуватися з іншими. У школі воно просто так не складається, тут потрібен час і участь класного керівника.

У деяких школах вчителі провокують на жорстку конкуренцію, наприклад, роблять стенд, де щотижня вивішують фотографії 5 кращих і гірших учнів. Це може негативно вплинути на дитину і вона закриється від всіх.
 
5. Оцінки хороші, а знань нуль. 
Це звичайно не означає, що школяр нічого не знає. Мається на увазі, що у нього відсутня цілісна картина світу. Знання від домашнього завдання вистачає максимум на тиждень, потім все забувається або стирається, а не накопичується так, як воно повинно бути при отриманні освіти. Може в цій школі методи навчання не дуже гарні для вашої дитини, варто пробувати і не втрачати часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школяр, школа, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Психологи мають кілька порад

В яому віці дитину краще всього віддавати в школу

Школярі | 19:30, 22.10.2019

Психологи мають кілька порад


Чи можна цього уникнути?

Говорять вчені: школа нищить дитяче здоров'я

Школярі | 23:30, 08.10.2019

Чи можна цього уникнути?

Чому виникає проблема і як може допомогти фізкультура?

Як попередити викривлення хребта у школяра

Школярі | 17:15, 25.09.2019

Чому виникає проблема і як може допомогти фізкультура?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: