Чи будуть ходити діти до школи з 5 років?

Adoption
Date
  • 153 Переглядів
Якщо ви не чули, що наші діти тепер можуть ходити до школи з 5ти років, то для вас буде цікавою наступна інформація.

2885_10_21_07.png (272.6 Kb)

Сергій Шкарлет, Виконуючий обов’язки міністра освіти і науки на своїй сторінці у Facebook написав про те, що відмова від 12-річної шкільної освіти – це фейк, а дітям варто розпочинати навчання з п’яти років.

"У деяких країнах ЄС навчання розпочинають із 5 років і закінчують у 17. Звучала така пропозиція і на сьогоднішній нараді в МОН із керівниками облуправлінь. Це варто обдумати, враховуючи стандарти Нової української школи, та обговорити на педрадах, в інститутах підвищення кваліфікації, з батьками", – написав Шкарлет.

Він додав, що наразі у МОН обговорюють всі "за" та "проти" такої ініціативи. А от експерти не впевнені, що це вдала ідея.

Так, державним стандартом дошкільної освіти України є "Базовий компонент дошкільної освіти". Саме там закріплені вимоги про те, у скільки років діти повинні йти до школи, в залежності від здобутих знань та розвитку – зарахування до школи відбувається саме с шести років.

Втім, навіть, якщо дитина не досягла шестирічного віку, її все ж можуть зарахувати до школи. Але лише при наявності довідки від психолога, що засвідчує її психологічну готовність до навчання.

Про те, яким за формою може бути таке раннє навчання, поки не знають навіть у міністерстві освіти. Сергій Шкарлет, порушуючи це питання, лише сказав, що це варто обдумати, враховуючи стандарти Нової української школи, та обговорити на педрадах, в інститутах підвищення кваліфікації, з батьками. І в найближчих планах таких змін не передбачається.

"Наголошую, що дискусія є відкритою, і допоки не будуть напрацьовані оптимальні варіанти, жодних рішень МОН не ухвалюватиме", – сказав в.о.міністра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школа, навчання, з 5 років, школярі, дитина


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Хлопчикам корисно грати у відеоігри

Дитина | 17:00, 19.02.2021

Хлопчики, які регулярно грають у відеоігри у віці 11 років, рідше мають симптоми депресії через три роки.

Звісно, мова не йде про першокласників, з якими потрібно працювати і в школі, і вдома. Але з якого віку дитина вже сама може виконувати домашні завдан

Коли і як перестати робити домашнє завдання з дитиною?

Школярі | 10:00, 19.02.2021

Звісно, мова не йде про першокласників, з якими потрібно працювати і в школі, і вдома. Але з якого віку дитина вже сама може виконувати домашні завдання, щоб батьки їй не допомагали і не перевіряли її?

Вакцина БЦЖ захищає дітей від багатьох хвороб

Щеплення | 14:00, 18.02.2021

Усі батьки бажають захистити свого малюка від небезпечних інфекцій.

У підлітків не рідко з'являється багато комплексів. Усе через те, що діти бувають жорстокі і висміюють усе, що не вписується в їх рамки. Однак, причин

Поради батькам: Якщо дитина-підліток комплексує через свою зовнішність

Сімейні справи | 05:00, 10.02.2021

У підлітків не рідко з'являється багато комплексів. Усе через те, що діти бувають жорстокі і висміюють усе, що не вписується в їх рамки. Однак, причина криється в іншому - у тому, що вдома дитині вчасно не сказали, що вона чарівна, що усі її недоліки

Британські підлітки придумали "розумні" презервативи

Школярі | 14:00, 08.02.2021

Протизаплідні захисні засоби дозволяють виявляти інтимні інфекції на ранніх стадіях.

Місце проживання впливає на підлітковий сон

Дитина | 15:30, 04.02.2021

Життя в шумному районі може негативно впливати на сон підлітків, погіршуючи пам'ять та мислення. Детальніше - читайте у нашому матеріалі.

Часто батьки не хочуть втручатися у стосунки дитини з її однокласниками, вважаючи, що це лише погіршить ситуацію. Це призводить до того, що дитина дал

Якщо дитину ображають в школі: Що робити батькам?

Дитина | 05:00, 03.02.2021

Часто батьки не хочуть втручатися у стосунки дитини з її однокласниками, вважаючи, що це лише погіршить ситуацію. Це призводить до того, що дитина далі страждає. Як тоді бути батькам?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: