Регулярне статеве життя корисне для жіночого здоров’я

Adoption
Date
  • 10413 Переглядів
Багатьом представницям прекрасної статі відомо, що часто - не значить добре. І в такому випадку жіночий оргазм стає справжнім випробуванням чоловіка на міцність.
Жінки, які ведуть активне статеве життя, виглядають краще і відчувають себе також, а їх впевненість у собі росте. Регулярні статеві забави приводять в рух все гормони, рівень їх стає високим - це справляє позитивний вплив на ріст і стан волосся і нігтів.

Активна інтимне життя, за твердженням австралійських дослідників, допомагає дамам зберегти стійкість психіки, міцне здоров'я і стати довгожителем у порівнянні з тими жінками, які віддаються сексу менше 2-х разів за місяць. Такі дані вчені зуміли отримати, опитавши три сотні представниць слабкої статі, вік яких коливався в межах 20-65 років. При цьому у кожної дев'ятої респондентки був постійний партнер.

Цікаво, що багато жінок не залишалися задоволеними після близькості. І це підтверджують дані іншого дослідження, в якому взяли участь понад 5 тисяч осіб різної статі. Як показали результати, більше третини представниць прекрасної статі не досягали піку насолоди жодного разу в житті!, 25% регулярно імітують оргазм, 21% опитаних потребує додаткової стимуляції для отримання задоволення у вигляді мастурбації. Зате чоловіки хоча б раз за своє життя відчували оргазм, щоправда, третина також частенько його імітує.

Якщо врахувати, що для отримання насолоди сильній статі потрібно 2 хвилини 30 секунд, а слабкій - 12 хвилин, можна зробити висновок - кожен інтимний контакт для чоловіка - випробування. До речі, дослідження вчених Великобританії показало, що здатність жінки випробовувати оргазм закладена в генах. А тому ті представниці прекрасної статі, які складно, довгостроково або рідко досягають задоволення, вибирають найкращих чоловіків - витривалих, терплячих і дбайливих - тобто, ідеальних потенційних батьків. Зате дами, які легко отримують насолоду, воліють представників сильної статі з середніми показниками.

Варто берегти свого партнера, і при наявності труднощів із задоволенням звернутися до фахівця або хоча б поговорити зі своєю половинкою. Те, що він - найкращий з чоловіків - і так вже зрозуміло. Але ж після декількох годин перевірки на витривалість навіть ідеального представнику сильної статі захочеться зімітувати оргазм. Звідси ті 30% чоловіків, які прикидаються в сексі. Довіряйте своєму партнерові і намагайтеся спільно знайти рішення проблем, якщо вони мають місце бути у ваших інтимних відносинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: статеве життя


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та доп

Психологи розповіли, як пояснити дитині, що мама з татом розлучаються

Психологія | 07:00, 28.06.2022

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та допомогти безболісно пережити розставання батьків.

До вашої уваги фрази, які засмучують вашого партнера більше, ніж ви думаєте.

4 фрази, які руйнують ваші стосунки

Сімейні справи | 08:00, 26.06.2022

До вашої уваги фрази, які засмучують вашого партнера більше, ніж ви думаєте.

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про п

Як розпізнати аб'юзера на початку стосунків

Психологія | 07:00, 26.06.2022

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про прощення. Другі не бачать нічого поганого в тому, щоб регулярно «виховувати» дружину і дітей за допом

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Чи впливають діти на щастя в шлюбі?

Сімейні справи | 05:00, 25.06.2022

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Чи щасливі пари, які не мають дітей?

Психологія | 12:00, 24.06.2022

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксуют

Хто частіше звертається за допомогою психолога: чоловіки чи жінки?

Психологія | 08:00, 24.06.2022

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксують приблизно з 2008 року.

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Про що треба думати щодня, якщо хочете бути щасливими

Психологія | 05:00, 24.06.2022

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: