Регулярне статеве життя корисне для жіночого здоров’я

Adoption
Date
  • 10179 Переглядів
Багатьом представницям прекрасної статі відомо, що часто - не значить добре. І в такому випадку жіночий оргазм стає справжнім випробуванням чоловіка на міцність.
Жінки, які ведуть активне статеве життя, виглядають краще і відчувають себе також, а їх впевненість у собі росте. Регулярні статеві забави приводять в рух все гормони, рівень їх стає високим - це справляє позитивний вплив на ріст і стан волосся і нігтів.

Активна інтимне життя, за твердженням австралійських дослідників, допомагає дамам зберегти стійкість психіки, міцне здоров'я і стати довгожителем у порівнянні з тими жінками, які віддаються сексу менше 2-х разів за місяць. Такі дані вчені зуміли отримати, опитавши три сотні представниць слабкої статі, вік яких коливався в межах 20-65 років. При цьому у кожної дев'ятої респондентки був постійний партнер.

Цікаво, що багато жінок не залишалися задоволеними після близькості. І це підтверджують дані іншого дослідження, в якому взяли участь понад 5 тисяч осіб різної статі. Як показали результати, більше третини представниць прекрасної статі не досягали піку насолоди жодного разу в житті!, 25% регулярно імітують оргазм, 21% опитаних потребує додаткової стимуляції для отримання задоволення у вигляді мастурбації. Зате чоловіки хоча б раз за своє життя відчували оргазм, щоправда, третина також частенько його імітує.

Якщо врахувати, що для отримання насолоди сильній статі потрібно 2 хвилини 30 секунд, а слабкій - 12 хвилин, можна зробити висновок - кожен інтимний контакт для чоловіка - випробування. До речі, дослідження вчених Великобританії показало, що здатність жінки випробовувати оргазм закладена в генах. А тому ті представниці прекрасної статі, які складно, довгостроково або рідко досягають задоволення, вибирають найкращих чоловіків - витривалих, терплячих і дбайливих - тобто, ідеальних потенційних батьків. Зате дами, які легко отримують насолоду, воліють представників сильної статі з середніми показниками.

Варто берегти свого партнера, і при наявності труднощів із задоволенням звернутися до фахівця або хоча б поговорити зі своєю половинкою. Те, що він - найкращий з чоловіків - і так вже зрозуміло. Але ж після декількох годин перевірки на витривалість навіть ідеального представнику сильної статі захочеться зімітувати оргазм. Звідси ті 30% чоловіків, які прикидаються в сексі. Довіряйте своєму партнерові і намагайтеся спільно знайти рішення проблем, якщо вони мають місце бути у ваших інтимних відносинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: статеве життя


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Мами на прийомах у психотерапевтів зізнаються, що іноді їх дратують власні діти і саме через це маму з'їдає почуття провини, мовляв, - я погана мама.

Втома від дітей - ознака поганої матері?

Мама | 10:00, 16.09.2021

Мами на прийомах у психотерапевтів зізнаються, що іноді їх дратують власні діти і саме через це маму з'їдає почуття провини, мовляв, - я погана мама. Чи так воно насправді?

Виявляється, не лише ми, дорослі, страждаємо від стресів - у нас болить голова, падає настрій, знижується імунітет і працездатність. Усе це

Медики: Діти хворіють через... нерви

Профілактика і лікування | 07:00, 16.09.2021

Виявляється, не лише ми, дорослі, страждаємо від стресів - у нас болить голова, падає настрій, знижується імунітет і працездатність. Усе це "стається2 і з нашими дітьми. Лікарі переконані, що найчастіше саме через стреси діти часто хворіють.

Чому аналіз на сифіліс може бути хибнопозитивним?Під час вагітності всі здають аналіз на сифіліс. Але не потрібно панікувати, якщо він дав позитивний

Позитивний аналіз на сифіліс: причини

Консультації | 00:30, 16.09.2021

Чому аналіз на сифіліс може бути хибнопозитивним?Під час вагітності всі здають аналіз на сифіліс. Але не потрібно панікувати, якщо він дав позитивний результат.

Черговість народження дитини впливає на характер.Черговість появи дитини сприяє формуванню певних якостей у дитини. Про це пише в статті Гейл Гросс, в

Старша, молодша, середня і єдина дитина в сім'ї: як черговість народження впливає на характер?

Дитина | 21:00, 15.09.2021

Черговість народження дитини впливає на характер.Черговість появи дитини сприяє формуванню певних якостей у дитини. Про це пише в статті Гейл Гросс, відомий психолог-бихевиорист і педагог.

Очікуючи народження дитини, батьки насамперед прагнуть бачити її здоровою. Пізніше виникають й інші бажання: щоб вона стала успішною, давати собі раду

Як знати чи виросте дитина генієм?

Розвиток дитини | 07:00, 15.09.2021

Очікуючи народження дитини, батьки насамперед прагнуть бачити її здоровою. Пізніше виникають й інші бажання: щоб вона стала успішною, давати собі раду в житті й була, безперечно, з високим рівнем інтелекту. Проте ніколи не замислюються, що значить бу

Мозок може витворяти з організмом дуже незвичайні речі. Навіть зімітувати вагітність.

Що таке помилкова вагітність і які у неї ознаки?

Вагітність та пологи | 19:00, 14.09.2021

Мозок може витворяти з організмом дуже незвичайні речі. Навіть зімітувати вагітність.

Для кожної мами здоров`я її малюка — найбільша цінність і найсерйозніша відповідальність. Як зрозуміти, що в дитини болить? На це питання має відповіс

Поради батькам, у яких захворіла дитина

Сімейні справи | 12:00, 14.09.2021

Для кожної мами здоров`я її малюка — найбільша цінність і найсерйозніша відповідальність. Як зрозуміти, що в дитини болить? На це питання має відповісти педіатр або сімейний лікар, який її "веде". А от придбати ліки, що він призначив, можна не лише в

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: