10 поз для зачаття

Adoption
Date
  • 37854 Переглядів
Якщо ви готові до цього найважливішої події у вашому житті - зачаття дитини, вам буде цікаво дізнатися які пози підходять для цього найкраще.
Наукова практика багатьох пар підтверджуює, що «грамотний» секс сприяє швидкому заплідненню.

Пози для зачаття дитини
  
Отже, кращою позою для зачаття визнана місіонерська. Тому що саме в даній позі сперма після сім'явиверження не випливає з піхви, на відміну від позицій стоячи і жінка зверху. Дослідження підтверджують, що в місіонерській позі під час еякуляції виділяється найбільша кількість сперми, яка моментально потрапляє в шийку матки. Також хороші шанси на зачаття дитини дають пози «догги-стайл» і секс на боці.

Чимале значення мають фізіологічні особливості жінки, які допоможе визначити гінеколог. Наприклад, лікарі радять жінкам із загином матки зачинати дитину в позі «догги-стайл», а якщо шийка знаходиться вище матки - підійде місіонерська позиція.

Крім того, існують пози, що дозволяють з більшою ймовірністю зачати хлопчика або дівчинку.

Пози для зачаття дитини - хлопчика
 
Побутує думка, що для того щоб зачати хлопчика, необхідно займатися сексом напередодні овуляції. Це засновано на тому, що «сперматозоїди-хлопчики» рухаються швидше, ніж дівчатка, і тому вони швидше досягають фінішу - яйцеклітини. Саме тому, якщо ви хочете хлопчика, займатися сексом краще не за 4-5 днів до овуляції, а перед нею.

Ідеальною позою для зачаття хлопчика вважається глибока поза, з найбільшим проникненням. Адже ці сперматозоїди хоч і дуже швидкі, проте, живуть недовго, тому треба постаратися максимально скоротити їх шлях до яйцеклітини.

Варто звернути увагу на те, що Y-сперматозоїди не переносять тепла і гинуть при підвищеній температурі тіла.

А значить, чоловік перед цим відповідальним актом не повинен відвідувати баню, сауну і будь-якого іншого перегріватися.
Важливий і жіночий оргазм, який повинен відбуватися одночасно з чоловічим або раніше. Це необхідно, тому що під час оргазму жіноча піхву виділяє особливий секрет, що допомагає Y-сперматозоїдам довше жити.
 
 
Пози для зачаття дитини - дівчинки
 
 
Для зачаття дівчинки ви повинні займатися сексом за 2-3 дні до овуляції, а під час і після неї протягом двох днів не займатися сексом. Дівчатка або Х-сперматозоїди живуть набагато довше за своїх братів, тому вони мають шанс дістатися до яйцеклітини через 2-3 дні після проникнення в піхву.
Для того щоб зачати дівчинку, поза повинна бути не глибокою, таким чином, ви збільшуєте шлях сперматозоїдів до яйцеклітини і даєте шанс більш повільним і довготривалим «дівчаткам».

У цьому випадку жінці краще не випробовувати оргазм, який допомагає Y-сперматозоїдам. А Х-сперматозоїди відмінно живуть і в лужному середовищі піхви.

Однак не рекомендується використовувати такий метод парам, у яких є проблеми із зачаттям. Адже це може віддалити час запліднення.
 
А що після? 
 
У деяких джерелах можна знайти інформацію про те, що жінка після статевого акту повинна деякий час лежати з піднятими ногами або притискати їх до грудей.

Цей метод не має наукового підтвердження, однак спробувати буде не зайвим. Справа в тому, що сперматозоїдам властиво пересуватися за допомогою джгутиків, і опинившись в піхві, вони відразу починають своє сходження і приблизно через п'ять хвилин виявляються в шийці матки. Тому парам не варто переживати через позу, сперма, що витекла та інші фактори. Навіть якщо сперма витече, у піхву все одно залишаться мільйони сперматозоїдів. Тому якщо сперматозоїди активні, а жінці, яка не має захворювань матки, - хвилюватися не варто.

Підводячи підсумок, можна відзначити, що кращою позою для зачаття дитини є ваша індивідуальна поза. Адже кожна жінка має своє відмінну від інших будову піхви, вигин матки і т.д. Тому, вибираючи позу, найкраще звернутися до гінеколога, який зможе врахувати ваші фізіологічні особливості

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Зачаття, поза, дівчинка, хлопчик, дитина


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

В стремлении красиво оформить детскую комнату, молодые родители нередко обращаются в интернет-магазины, покупая там красивые детские фотообои, предлож

Распространенные заблуждения, мешающие правильно выбрать детские фотообои

Сімейні справи | 18:20, 19.10.2019

В стремлении красиво оформить детскую комнату, молодые родители нередко обращаются в интернет-магазины, покупая там красивые детские фотообои, предложенные в достаточно большом ассортименте. Сегодня для малышей, для подростков, для юношей и девушек в

Жовтень вже активно вступив у свої права, а це означає, що у наших оселях та на вулиці оселився холод. До початку опалювального сезону ще залишається

Як зробити так, щоб восени було тепло

Сімейні справи | 04:02, 09.10.2019

Жовтень вже активно вступив у свої права, а це означає, що у наших оселях та на вулиці оселився холод. До початку опалювального сезону ще залишається трохи часу, а температура вночі навіть опускається нижче нульової позначки. Це означає, що ми мусимо

Серьги из серебра пользуются особым спросом вот уже на протяжении нескольких лет.

Трендовые серебряные серёжки сезона 2019-2020

Сімейні справи | 11:20, 02.10.2019

Серьги из серебра пользуются особым спросом вот уже на протяжении нескольких лет.

Дети обожают играть, прыгать, бегать и кататься. Именно поэтому родители всевозможными методами стремятся не отбить желание у ребенка вести активный о

Детские самокаты: на что ориентироваться при покупке

Сімейні справи | 11:49, 31.07.2019

Дети обожают играть, прыгать, бегать и кататься. Именно поэтому родители всевозможными методами стремятся не отбить желание у ребенка вести активный образ жизни: покупают велосипеды, самокаты, ходят на детские площадки, где чада имеют возможность изб

Интернет-магазины домашнего текстиля: обзор разновидностей

Сімейні справи | 16:34, 26.07.2019

Как сложно разобраться обычному человеку в стилевом разнообразии оформления интерьерова, также сложно и  подобрать под каждый из них текстиль. А он играет немаловажную роль в общей атмосфере интерьера. Найти нужный вариант можно в интернет-магазине.

Необходимая финансовая подушка для каждой мамы возможна!

Как получить кредит на карту маме в декрете

Сімейні справи | 23:10, 20.06.2019

Необходимая финансовая подушка для каждой мамы возможна!

Як пояснити малюку все і не відчувати сором?

Що робити, якщо дитина стала свідком вашого сексу

Сімейні справи | 12:30, 11.06.2019

Як пояснити малюку все і не відчувати сором?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: