7 правил щасливого шлюбу

Adoption
Date
  • 1673 Переглядів
434.jpg

Емансипація, що подарувала жінці фінансову свободу і жорстокий ритм кам'яних джунглів, змушує її з усім справлятися самій.

Звикнувши бути сильною, жінка навіть в період закоханості кидає всі свої сили не на те, що б культивувати свою жіночність, а на те, щоб змінити чоловіка. І здійснює першу і головну помилку на шляху до серйозних стосунків.


Хоч би ми як лізли зі шкіри, а наш обранець - сформована особистість і його просто так не зміниш. А в окремих випадках, як то кажуть, тільки могила виправить!

А тому, щоб не псувати своє життя на сварки через дрібні непорозуміння, краще навчитися сприймати подружнє життя таким, яким його нам подають реалії сьогодення.

1. Чоловік не зміниться!

Так-так. І якщо, виходячи за нього заміж, ви надіялись, що він через свої почуття до вас буде змінювати свої уподобання, звички, - то ви глибоко помилились! Ніяка любов до жінки не змусить чоловіка забути про фінал ліги чемпіонів! Так що змиріться.

2. Мудрість і терпеливість

Якщо ви все-таки зважилися створити ідеального чоловіка, ніколи не дорікайте за його недоліки. Чоловік, насамперед, шукає жінку, що приймає його таким, який він є. А вже повіривши в це, він готовий розбиватися в пух і прах, аби зробити кохану щасливою.

Обов'язково співпереживайте його невдачам і вселяйте в нього віру у те, що він здатен перемагати. І, звичайно ж, разом з ним радійте його успіхам!

3. Тримайте себе в формі

Не дозволяйте сірим будням зіпсувати сімейне щастя. Будьте для чоловіка непередбачуваною, влаштовуйте для нього маленькі свята, щоб він відчував, що його люблять і потребують. Повірте, тоді й коханим оточить вас ніжністю і коханням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фото у соціальних мережах розкажуть про стосунки пари

4. Підтримуйте

Постійно вселяйте в нього думку, що ви одна знаєте, що він найкращий на світі. Ви вірите у нього, як ніхто інший, і цінуєте його як особистість. Але при цьому, на відміну від інших, не посягайте на його свободу. Не забувайте розмовляти з ним, цікавитися тим, що його хвилює і турбує.

5. Не контролюйте

Незважаючи на бажання цілком володіти коханою людиною, поважай його право побути наодинці. Не потрібно контролювати чоловіка 24 години на добу. Навіть якщо допустити, що чоловік підсвідомо шукає жінку, схожу на його матір, то нарівні з материнською ласкою в його підсвідомості лежить страх до фрази на кшталт "Бігом додому".

6. Саморозвиток

Намагайтеся бути цікавою для партнера. Розвивайтеся, ставте цілі і досягайте їх.

7. Навчіться любити і розуміти

Вибудовуючи серйозні стосунки, пам'ятайте, що доведеться пройти низку відмов, образ, сварок і непорозуміння. Намагайся не влаштовувати істерик і сцен. Ставтеся до всього по-філософськи і з розумінням. Навчіться любити і розуміти - і себе, і свого коханого.

І тоді все у тебе обов'язково вийде!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, почуття, любов, шлюб, щастя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

►

Чого ніколи не можна говорити молодій мамі?

Сімейні справи | 07:00, 06.03.2021

► "Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Жінки розповіли, яких чоловіків вважають сексуальними

Секс | 21:00, 05.03.2021

Компанія OnBuy опитала понад 4,5 тисячі жінок у Великобританії, щоб дізнатися, якими рисами володіють чоловіки, яких вони вважають найкращими коханцями.

Батьки, які втратили дитину мають підвищений ризик аритмії

Сімейні справи | 13:30, 05.03.2021

Згідно з дослідженням, проведеним вченими Департаментом громадської охорони здоров'я Каролінського інституту, у батьків, які пережили смерть дитини, ризик фібриляції передсердь був на 15% вищим. Робота опублікована в European Heart Journal.

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Метеочутливим людям потрібно бути обережними

Сімейні справи | 16:00, 25.02.2021

Лютневі морози змінюються на відлигу. Перепади температури негативно впливають на метеочутливих людей.

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: