Чого не можна прощати чоловікові

Adoption
Date
  • 3988 Переглядів
07_07_2010_otvertish.jpg

Щоб не втратити повагу до себе самої, як реагувати на образи чоловіка? Самопожертва і відданість - одна з основ міцних стосунків, але що робити, коли поведінка партнера давно вийшла за рамки дозволеного?
З якого моменту треба турбуватися, чи все гаразд у ваших стосунках з коханим чоловіком?

Якщо він регулярно ігнорує вас, не відповідає на єсмс і дзвінки є, то варто задуматися. Якщо ви настільки не важливі для нього, якщо чоловіка не хвилює те, що з вами могло щось трапитись, якщо він не вважає за потрібне пам'ятати ваш день народження і той факт, що на полуницю у вас алергія, якщо ваші почуття його не хвилюють, то таке ставлення не можна прощати. Хвилинна пристрасть не замінить елементарної поваги до вас.

У тому випадку, коли ви випадково дізнаєтеся про обман, нехай навіть і невинний, подумайте, чому це відбулося. Що вже говорити, якщо чоловік регулярно вас обманює. Коли між партнерами немає довіри, то й любов згасає дуже швидко, все частіше лунають скандали і звинувачення. Подумайте, наскільки ви готові миритися з обманом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіщо він - шлюбний контракт?!

Шантаж теж не кращий супутник любові. Якщо ви весь час живете за принципом "якщо ти цього не зробиш , то я ..." говорить про те, що вам обом доводиться погрозами вибивати до себе увагу і любов. Чи потрібні вам примусові почуття? Не потурайте маніпуляціям, не дозволяйте погрозами використовувати вас.

Не можна прощати чоловікові його несерйозність, ні той факт, що він не тримає своє слово і не виконує обіцянки. На такого чоловіка не можна покластися, а значить, ви самі по собі і вам ні на кого розраховувати. Чи готові ви до цього?

Якщо чоловік просто користується вами, живе за ваш рахунок, поглинаючи куплені і приготовані вами страви, ніяк не беручи участь у спільному побуті, не допомагаючи вам ні фінансово, ні фізично, таке ставлення не можна прощати чоловікові. Потрібно розуміти, що ви не його матуся, а він не маленький хлопчик. Він доросла людина і повинен брати на себе певну відповідальність, допомагаючи вам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, сім'я, сімейні справи, любов, чоловік, жінка


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

►

Чого ніколи не можна говорити молодій мамі?

Сімейні справи | 07:00, 06.03.2021

► "Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Жінки розповіли, яких чоловіків вважають сексуальними

Секс | 21:00, 05.03.2021

Компанія OnBuy опитала понад 4,5 тисячі жінок у Великобританії, щоб дізнатися, якими рисами володіють чоловіки, яких вони вважають найкращими коханцями.

Батьки, які втратили дитину мають підвищений ризик аритмії

Сімейні справи | 13:30, 05.03.2021

Згідно з дослідженням, проведеним вченими Департаментом громадської охорони здоров'я Каролінського інституту, у батьків, які пережили смерть дитини, ризик фібриляції передсердь був на 15% вищим. Робота опублікована в European Heart Journal.

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Метеочутливим людям потрібно бути обережними

Сімейні справи | 16:00, 25.02.2021

Лютневі морози змінюються на відлигу. Перепади температури негативно впливають на метеочутливих людей.

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: