Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для себе - медики

Adoption
Date
  • 2657 Переглядів
Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно "ниють", то і ми стаємо песимістами. Більше того, такі люди погано впливають на наше з вами здоров'я!

3533_yayayalrvapmppaapi.jpg (41. Kb)


Багатьом відомо, що у людини на розумі і в думках, те і посилає її Всесвіт. Якщо людина живе, радіє життю і приймає всі його подарунки як належне, то доля посилає її ще більше удачі і щастя. Однак, якщо ж людина постійно чимось незадоволена, придумує собі якісь дрібні проблеми і труднощі, то саме це вона і отримує від вищих сил.

Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для самих себе (своїм ниттям вони притягують до себе ще більше проблем і неприємностей), але і для тих людей, що слухають їх скарги.

Чим загрожують скарги для тих, хто вислуховує страждальця?

1. Коли людина довгий час слухає про проблеми інших людей, вона втрачає свою життєву енергію. Ці пусті розмови, ніби висмоктують з неї сили. А ще, весь негатив від скаржника може перейти на того, хто його вислухав.
2. Багато скаржників починають нарікати на життя в надії на те, що людина запропонує йому свою допомогу і підтримку. Вони просто маніпулюють людьми.
3. Слухаючи про чужі проблеми, людина все одно так чи інакше пропускає цей негатив через себе, що може негативно позначитися на її самопочутті.
4. Навіть найзатятіші оптимісти втрачають віру в себе і свій успіх, коли послухають про чужі негараздах. А з часом і зовсім можуть перетворитися в таких же скигліїв, як і ті, що їх оточують.

Що робити, якщо страждальці постійно бажають «виплакатися»
Більшість людей не в змозі відмовити скаржнику в його прагненні «поплакатися в жилетку», їм не дозволяє це зробити почуття такту і виховання. Однак, до добра це не приведе, а тому потрібно намагатися уникати цих людей, і не розмовляти з ними на тему їх проблем.

Можна, приміром, як-то тактовно натякнути, що ці проблеми не стосуються людини, а тому вона не хоче брати участь у їх обговоренні. У розмові з цими людьми не можна показувати слабкість, краще відразу відмовитися від співчуття і пропозицій допомогти. Не варто переживати за тих людей, що крім ниття більше нічого не бажають робити.

Дуже важливо, щоб у кожної людини були свої особисті кордони, тобто вона могла у будь-який момент сказати «ні», «це мене не цікавить», «досить нарікати на життя» і т. д. Часто, люди бояться образити людину, здатися грубими. Але в іншому разі потрібно бути готовими до того, що інші будуть постійно ними користуватися і витягати з них життєву енергію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, депресія, стреси, люди-вампіри


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить

Як батькам знати, що у дитини стрес і як їй допомогти?

Дитина | 05:00, 23.02.2021

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить розуміння у мами з татом. Як батькам розпізнати стрес у своєї дитини?

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: