5 істин про сімейне життя, які краще дізнатися до шлюбу

Adoption
Date
  • 1113 Переглядів
Коли люди одружуються, вони мріють бути щасливими до кінця своїх днів. Але сімейне життя не завжди безхмарне. І є істини про шлюб, які краще дізнатися до того, як вам поставлять штамп в паспорті.

1234_5_istin_do_shlyubu_vznati.jpg (33.99 Kb)

Безумовної любові до партнера не існує. Хто б вам не говорив, що ви будете завжди любити партнера - це не так. Ваш чоловік - не ваша дитина. А тільки до дітей виникає безумовна любов на все життя. Ви не зобов'язані любити чоловіка просто так, як і він вас. Шлюб - це робота двох людей.

Перші два роки після народження дитини - найважчі. Готуйтеся до того, що вам буде важко і ваші відносини пройдуть чималі випробування. Діти дарують радість, але вони також змінюють весь уклад життя. Тому вам доведеться навчитися заново вирішувати конфлікти з чоловіком, шукати способи спілкування, розмовляти, не накопичуючи претензії і образи.

Секс не завжди буде головним. І виходити заміж тільки, тому що вам в ліжку з цією людиною добре - нерозумно. Адже протягом вашого сімейного життя будуть моменти, коли секс піде з першого плану. Народження дітей, проблеми зі здоров'ям, стрес на роботі - на лібідо впливатимуть багато факторів. Навчіться стимулювати своє лібідо: переглядом кіно, читанням еротичних книг - всім, що вам допомагає. І не тисніть на чоловіка, якщо він відмовляється від близькості.

Робіть все, що приносить радість у ваші стосунки. Ласкаво називайте партнера, цілуйтеся, зробіть каву в ліжко. Іноді складно це робити, адже в багатьох сім'ях покоління наших батьків не було прийнято ніжно ставитися до чоловіка при дітях. І ми вважаємо, що ніжність у відносинах - це щось ганебне.

Припиніть суперечки про внесок в сім'ю. Дуже багато сімейних скандалів відбувається на ґрунті з'ясування того, хто більше вкладає в сім'ю: той, хто приносить гроші або той, хто виховує дітей. Це безглузда суперечка, і в ній ніколи не буде переможця. Адже кожен вкладає свою частку в стосунки. Потрібно навчитися ділити обов'язки. Чоловік повинен допомагати з дітьми і по дому, а дружина вносити свою мінімальну частку до сімейного бюджету. Зрештою, весь світ жінки не повинен обертатися навколо підгузників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні відносини, сімейна психологія, сімейне життя, сім'я, відносини, шлюб, любов у шлюбі, інститут шлюбу


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх

Що чоловіки люблять у жінках?

Сімейні справи | 09:00, 01.12.2021

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільн

Українці зізналися, у якому віці втрачали цноту, і чи зрада - причина розірвати шлюб

Сімейні справи | 05:00, 01.12.2021

Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільного додатку. Так, експерти опитали 1060 українців та дізналися все про сексуальне життя респондентів

Які помилки роблять жінки у стосунках з чоловіками?

Сімейні справи | 21:00, 30.11.2021

"Якщо він любить мене - він все зрозуміє без слів", "він здогадається сам" ... Це типові жіночі помилки.

Професор економіки Браян Каплан вважає, що сучасні пари повинні озирнутися назад і запозичити дуже корисний досвід своїх бабусь та дідусів.

Революційні ідеї: чому варто заводити більше дітей, але менше турбуватися

Сімейні справи | 14:00, 29.11.2021

Професор економіки Браян Каплан вважає, що сучасні пари повинні озирнутися назад і запозичити дуже корисний досвід своїх бабусь та дідусів.

Як виростити щасливу дитину і не перестаратися у вихованні? Хто такий

Головні правила для усвідомлених батьків, які допоможуть виховати дітей щасливими

Сімейні справи | 10:00, 29.11.2021

Як виростити щасливу дитину і не перестаратися у вихованні? Хто такий "усвідомлений батько"? Той, хто не припускається помилок? Про це ми дізналися від психологів і тепер ділимося з вами.

Більша прихильність бабусь до онуків пояснюється емоційною емпатією.

Вчені виявили, чому бабусі люблять своїх онуків більше, ніж дітей

Сімейні справи | 07:00, 29.11.2021

Більша прихильність бабусь до онуків пояснюється емоційною емпатією.

На акаунт молодої мами в TikTok підписано близько 900 тисяч користувачів!

Дівчина знімає смішні ролики про мам, в яких кожна пізнає себе

Сімейні справи | 12:00, 28.11.2021

На акаунт молодої мами в TikTok підписано близько 900 тисяч користувачів!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: