Чому секс не завжди буває вдалим

Adoption
Date
  • 3018 Переглядів
Кожен чоловік мріє, щоб про нього жіноча стать відгукувався як про найсексуальнішого і найпривабливішого, але секс не завжди буває вдалим. Іноді трапляються збої... Банальна ситуація: або статевий акт так і не відбувся, або підсумок його не задовольнив партнерку. Це життя, а в ньому, як відомо, буває все. Але якщо сексуальні невдачі наздоганяють Вас з партнером занадто часто, то варто задуматися про причини.

Якщо процес не може початися, на це звичайно може бути кілька причин. Перша з них - елементарна. Це втома партнера. Не варто "насідати" на свого супутника життя, якщо він з'явився з роботи пізно увечері вичавлений як лимон. Зайві докучання можуть обернутися власним розчаруванням. Звичайно, для деяких чоловіків секс - це відпочинок, але не для всіх.

Навчіться вгадувати сексуальний настрій партнера - це не остання складова благополучного інтимного життя. Інша причина - нервовий стан, схильність до стресів. Багато чоловіків, замучені проблемами на роботі (зниження зарплати, страх втратити місце), не здатні щодня розслаблятися і отримувати задоволення. Секс - це аж ніяк не тільки фізіологія, це сукупність психологічних і фізичних аспектів, і це треба враховувати.

А тому варто спробувати разом навчитися повноцінно відпочивати. Наприклад, виїхати на уїк-енд за місто або в будь-який інше місто і оселитися в маленькому затишному готелі в номері з широким ліжком. А взагалі - неважливо, де Ви проведете вільний час, головне, щоб Ви були двоє, і ніякого ноутбука і інших бід цивілізації, що нагадують про повсякденність.

Не всі вміють медитувати, але ваша особиста медитація повинна бути приблизно такою: "Ніяких думок про роботу, документи, політичні події! Тільки насолода поточним моментом, навколишньою красою і один одним!"

Крім того, варто ввести в раціон корисні елементи - білок, цинк і магній, які підкріплять Ваші сили. Є, однак, проблема, яку вирішити не так просто. Вона носить складну назву "еректильна дисфункція". У цьому випадку є потреба звернутися до фахівця.

А іноді у партнерів трапляється розбіжність сексуальних темпераментів. Буває так, що жінці секс потрібен куди частіше, ніж її супутнику. Але насильно милим не будеш. І справа тут зовсім не в тому, що Ви йому приїлися, просто Ваші сексуальні потреби з часом неоднаково змінилися.

Тим не менш, одноманітність сексуального життя і її повна передбачуваність часто призводять до сексуальної нудьги. Партнер вже не заводиться з півоберту? Вихід в такому випадку очевидний - треба терміново внести в сексуальне життя елементи експромту, змінити час, місце, пози ...

Якщо ж Вам ніяк не вдається відчути оргазм, ситуація складніша. Ваш партнер досяг піку насолоди, а Ви, як кажуть, в "прольоті"? Натякніть йому, що він може довести Вас до оргазму іншими способами. Однак, коли чоловік страждає передчасною еякуляцією постійно, йому все ж краще звернутися до фахівця.

І останнє, про що варто згадати, це про Вашу реакцію на сексуальні невдачі чоловіка. Вона повинна бути доброю, тактовною і підбадьорюючою, начебто Ви не були розчаровані ... Адже ймовірність повторення сексуального пробілу багато в чому залежить від того, як поведе себе жінка в ситуації, коли чоловік зніяковів. Дайте йому можливість повірити в себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, стрес, еректильна дисфункція, передчасна еякуляція


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Психологічний тест Люшера для тих, кому потрібна підказка, як жити далі

Психологія | 12:00, 26.05.2022

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Що чоловік ніколи не прощає жінці?

Психологія | 12:00, 25.05.2022

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може

Як контролювати смартфон дитини?

Дитина | 08:30, 25.05.2022

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може щось приховувати від вас. Як підлітки, так і дорослі використовують текстові повідомлення для швидк

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роз

Мудра єврейська притча про те, як стати хорошою мамою

Мама | 05:00, 23.05.2022

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роздавала підзатильники і голосно нарікала на життя.

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у сво

Як на дитині позначаються сварки батьків?

Психологія | 10:00, 16.05.2022

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у своїх реакціях, оскільки вони здатні зробити домашню атмосферу похмурою та загрозливою, а дітей безпора

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успад

Що дитина успадковує завжди лише від тата?

Сімейні справи | 08:00, 16.05.2022

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успадкувати тільки від свого батька. Які саме – про це далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: