Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Adoption
Date
  • 103 Переглядів
Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

1079_5.jpg (31.66 Kb)


Якщо ви на одній стороні — то це ваша проблема. І ви разом будете її вирішувати. Інакше дитина залишається одна.

Забирала сьогодні Саню зі школи. Поки чекала, мимоволі слухала розмову — мама якоїсь дівчинки спілкувалася з вчителькою. Дівчинка при цьому повільно одягалася неподалік. Вчителька дівчинкою була незадоволена. Відволікається, не любить математику, ручки втрачає, весь час стрибає, скільки можна стрибати, адже це школа, не дитячий сад.

Мама слухала вчительку і суворо дивилася на дочку.

- Чуєш? Аріна, ти чуєш? Підійди до нас!

Аріна у цей час понуро натягала на себе бузковий комбінезон. Потім вона довго боролася з шапкою, лямками портфеля, і нарешті знехотя підійшла ближче.

- Ти зрозуміла про що ми говорили? Ти погано поводишся. Мені доведеться розповісти все татові.

Дівчинка мовчки вивчала свої чоботи. Вони теж були бузковими, як і комбінезон.

- Тато може прийти до школи, я сама йому все розповім, — зауважила вчителька.

- Чудово! Аріна, ти чуєш? Завтра тато прийде до школи! — переможно закінчила мама.

Аріна продовжувала вивчати чоботи. Вона стояла навпроти матері і вчительки — одна. Вони удвох, з іншого боку. Навпроти. Білі проти червоних. Або навпаки.

І ось що я думаю. В цій конкретній ситуації я взагалі ніхто. Я не знаю ні маму, ні дівчинку, ні вчительку. Ні тим тата дівчини, якого зібралися завтра пригнати до школи.

Але я знаю одне.

В той момент, коли ти об'єднуєшся з кимось проти своєї дитини, нехай навіть на хвилинку, нехай по дрібниці, нехай по праведному приводу.

В цей момент ти її — дитину — втрачаєш.

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права. Якщо ви на одній стороні — то це ваша проблема. І ви разом будете її вирішувати.

Інакше дитина залишається одна.

Все, що потрібно в цей момент — стати на бік дитини. Навіть просто фізично. Зробити крок і перенести своє обурене тіло на іншу сторону. Встати поруч. Не навпроти, а поруч. Все!

Ми — разом. Так, Х'юстон, у нас проблеми. Ми втрачаємо ручки і не любимо математику. І стрибаємо. Х'юстон, ти Х'юстон або скаковий кінь, ну скільки можна стрибати?

Але ми — разом. І ми — в бузковому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, дитина, батьки на боці дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, бул

Повний гайд по дорослим жіночим іграшкам: як отримати задоволення

Сімейні справи | 13:46, 11.04.2024

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, були не досить приємними у використанні через жорстку текстуру. Сьогодні сучасна індустрія секс-девайсі

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні ста

Підказки батькам від психолога Юлії Гіппенрейтер

Психологія | 07:40, 11.04.2024

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні старання, досягнення чи мрії. І це не може не засмучувати. Саме тому сьогодні ділимося порадами психоло

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: