Чого категорично не можна робити за дітей?

Adoption
Date
  • 101 Переглядів
Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

75_4.jpg (33.21 Kb)


Говорити

Помічали за собою таке? Коли, наприклад, вашу дитину питають, як його звуть, а ви відповідаєте. Ось вона, відправна точка — позбавити свою дитину права голосу значить позбавити його своєї думки.

Дружити

Батько може збудувати довірчі відносини. Але другом в повному сенсі цього слова своїм дітям бути не можна. Друг — це рівна тобі людина. А батько — це старший над тобою, апріорі батьківство і дружба не можуть бути однозначними.

Бажати

Батькам завжди здається, що вони краще знають, чого хоче дитина. Але це не так. Давати дитині капусту в той момент, коли він хоче ковбасу — це правильно з точки зору турботливої мами. Якщо дитина буде коритися маминими бажаннями, а не своїми, це пряма дорога до бесхребетного, безвольного дорослого.

Обслуговувати себе

Мамі завжди простіше натягнути на дитину колготки за дві хвилини, ніж чекати, поки дитина впорається з цим сама. Не нав'язуйте дитині звичку до того, що хтось зробить все за неї.

Вибирати

Якщо батькам подобається певна музика, блюдо або колір, це не означає, що їх діти повинні слухати, їсти або носити те ж саме. Це позбавляє індивідуальності.

Рахувати гроші

Для грамотного уміння розпоряджатися грошима, дітям потрібна можливість самостійно розпоряджатися своїми кишеньковими грошима. Контролювати можна і потрібно, але перераховувати гроші, які ви самі дали дитині не варто. Вона сама повинна розуміти, куди і на що вона їх витратила і що отримала в результаті.

Захоплюватися

Мама бачить дочку в балетній пачці, а дочка мріє випалювати по дереву? Мамі варто залишити балетну пачку у своїх мріях і купити доньці випалювач. Все просто. Велика кількість медалей і досягнень в те, що подобається мамі ніколи не доставить задоволення дитині. Позбавлене щастя дитинство автоматично сформує закомплексовану особистість.

Присвоювати успіхи

Батькам варто запам'ятати раз і назавжди — коли їх дитина приносить додому грамоту, то це його перемога, його досягнення. Дітям важливо розуміти свої успіхи, вони не повинні досягати їх для вас.

Вибирати подарунки

З того віку, коли дитина навчиться говорити, питайте у неї про те, що вона хотіла б отримати в подарунок. Це навчить її розуміти свою відповідальність і робити вибір.

Закохуватися

Ваша дитина — окрема особистість зі своїми пристрастями і своїм особистим життям. Вони вільні любити кого хочуть. Ви можете запитати, але не маєте права лізти в їхні сердечні таємниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: робити за дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Ви можете їх порахувати?

Україна має рекорд. Найбільша родина

Сімейні справи | 23:00, 02.04.2024

Ви можете їх порахувати?

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Чому діти і дорослі сприймають час по-різному?

Дитина | 07:40, 01.04.2024

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: