Як стати супертатом: поради чоловікам

Adoption
Date
  • 3232 Переглядів
Бути хорошим батьком - це вміти слухати свою дитину і любити її не за щось, а всупереч усьому. Тато формує у дитини відчуття сили та впевненості у собі. Діти, які виростають в повноцінних щасливих родинах, виростають цілеспрямованими і досягають поставленої мети.
1. Будьте батьком і годувальником. Якщо вам доводиться багато працювати, постарайтеся об'єднати батьківство і роботу. Робіть частину роботи вдома. Коли-небудь візьміть на роботу дитину.

2. Приступайте до виховання відразу. Час, витрачений вами на дитину, з роками окупиться. станьте другом своєму малюкові, а дисципліна буде природним наслідком цієї прихильності.

3. Починайте з малого. Міняйте крихітці підгузники або пелюшки, купайте її, одягайте її, грайте з нею. Турбота про дитину допоможе вам краще її пізнати. Доведіть їй, що вам можна довіряти. Справжній авторитет означає, що дитина слухається, бо хоче, а не тому, що повинна. Ставши турботливим батьком, ви поступово навчите дитину довіряти вам.

Читайте також про роль батька у вихованні дитини.

4. Організуйте життя дитини. Батьки допомагають встановити рамки, які стримують імпульсивну дитячу поведінку. Якщо життя дитини добре організоване, вона відчуває себе в більшій безпеці. Так ви направите її сили на осмислену діяльність.

5. Формуйте здорову сексуальність. Дослідження дозволяють припустити, що батьки більше, ніж матері, впливають на ставлення дітей до сексуальності. Хлопчакам потрібен дбайливий батько, щоб навчитися цінувати власну мужність. Батькова турбота важлива і для доньок: вона необхідна для того, щоб дівчаткам подобалося бути жінками.

За матеріалами "Мама, дом, семья, дети".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тато, виховання, дитина


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Звичка, яка руйнує наш імунітет

Мама | 08:30, 26.02.2021

Вагома причина є менше солодкого. Детальніше - читайте у матеріалі.

Як пасивне куріння шкодить дитині?

Дитина | 06:20, 26.02.2021

Діти змушені бути пасивними курцями, якщо їхні батьки курять.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Метеочутливим людям потрібно бути обережними

Сімейні справи | 16:00, 25.02.2021

Лютневі морози змінюються на відлигу. Перепади температури негативно впливають на метеочутливих людей.

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: