Партнерські пологи - не для всіх чоловіків

Adoption
Date
  • 1080 Переглядів
Кожна вагітна жінка при підготовці до пологів повинна добре подумати і зважити всі за і проти щодо того, чи варто брати з собою на пологи чоловіка. Жінка повинна розуміти, що не всі чоловіки здатні правильно і якісно підтримати свою дружину у важкий період, адже дуже часто трапляється так, що чоловік втрачає свідомість або самовладання на пологах.

6398_1339950239_702cf28e28b50cadefa94e8514293f1.jpg (31.42 Kb)


У тому випадку, якщо чоловік відмовляється бути присутнім на пологах, змушувати його не варто. Жінка не повинна на це ображатися.

Дуже часто трапляється так, що жінка вмовляє чоловіка йти на пологи, але при цьому він до цього не готовий. Необхідно враховувати, що на пологах може відбутися все, що завгодно, оскільки жоден навіть найдосвідченіший лікар не зможе заздалегідь спрогнозувати хід пологів. Не кожен чоловік зможе морально витримати картину, коли жінка народжує з ускладненнями, коли пологи стимулюють, коли необхідно робити розрізи і т.д.

У деяких випадках відбувається так, що після присутності чоловіка на пологах і після того, як він побачив страждання жінки, він боїться до неї наближатися, щоб не заподіяти їй шкоди. Від цього страждає сексуальне життя подружжя.

Якщо ж подружжя все-таки прийняли рішення про партнерські пологи, то до цієї події необхідно ретельно готуватися. Заздалегідь потрібно отримати необхідну інформацію для того, щоб все, що відбувається в пологовому залі не стало для чоловіка шоком. А ще краще домовитися з доктором, що якщо він побачить, що чоловік не зможе витримати протягом пологів, то попросить його вийти з палати і почекати в коридорі.

Партнерські пологи протипоказані тим чоловікам, які зловживають алкоголем, адже чоловік в стан алкогольного сп’яніння нічого, окрім додаткових проблем під час пологів принести не може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб схуднути, треба їсти 9 разів на день

Крім цього, спільні пологи не підходять тим чоловікам, які по своїй натурі є нетерплячими і надокучливими . Дуже часто таких мужів охоплює паніка, і вони перестають володіти собою і контролювати свої вчинки. У цьому випадку, якщо жінка дійсно потребує підтримки, то краще взяти з собою на пологи маму чи сестру.

Партнерські пологи не підходять тим чоловікам, яким з дитинства їх власні матері розповідали про муки пологів, намагаючись таким чином викликати до себе повагу і шанування. Але, при цьому вони не замислювалися про те, що розповідаючи про негативну сторону пологів, вони завдають дитині психологічну травму. Коли такий чоловік виростає, то він твердо впевнений у тому, що пологи – це жахливо і бути присутнім на них не варто.

Під впливом сучасного суспільства багато чоловіків впевнені в тому, що пологи – це не чоловіча справа і не варто в нього втручатися. Деякі чоловіки боятися, що їх друзі можуть просто засміяти і в цьому виявляється їх банальна боягузтво.

Партнерські пологи не підходять тим чоловікам, які сильно боятися мук своєї дружини і сприймають крик жінки як сигнал про допомогу, а не як необхідне і активна дія породіллі.

Крім цього, якщо чоловік не розуміє, навіщо він потрібен на пологах, то його також не варто брати з собою. Проте жінка може розповісти, що їй важлива підтримка і що майбутній малюк – це плід любові, а роль батька у його створенні не закінчується зачаттям.

Безумовно, існують чоловіки, які здатні прекрасно підтримати жінку, можуть зробити масаж, вчасно відвести в туалет, виконати будь-яке прохання, покликати доктора і т.д. І при цьому чоловік веде себе спокійно і врівноважено. Але, на жаль, таких чоловіків дуже мало.

Жінка повинна розуміти, що насильно змушувати чоловіка йти на пологи не варто, оскільки це груба помилка і нічого доброго з цього не вийти. Якщо ж чоловік виявляє бажання бути присутнім при пологах, то його необхідно до цього підготувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, роди, партнерські пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Домашні засоби, які довзолені майбутнім матусям

П'ять масок для красивого обличчя вагітної

Вагітність та пологи | 00:45, 28.07.2019

Домашні засоби, які довзолені майбутнім матусям


Намагайтеся залишатися спокійною

Як стрес під час вагітності впливає на малюка

Вагітність та пологи | 12:25, 10.07.2019

Намагайтеся залишатися спокійною

Що робити, якщо ви не можете привести себе до тями?

Депресія у вагітних: основні причини і способи лікування

Психологія | 11:00, 06.07.2019

Що робити, якщо ви не можете привести себе до тями?

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Які наслідки медикаментозного аборту для організму?

Вагітність та пологи | 12:31, 12.06.2019

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Права, які має вагітна при пологах.

Які права має жінка під час пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 08.06.2019

Права, які має вагітна при пологах.

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, п

У матці є свій мікроб ДНК

Вагітність та пологи | 23:30, 07.06.2019

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, помилкове.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: