Який вік найкраще підходить для вагітності

Adoption
Date
  • 1651 Переглядів
Про це у нашому матеріалі. Повідомляє сайт Наша мама.

146818042_0.jpg (109.79 Kb)

Вчені з Асоціації репродуктивної медицини в Нью-Джерсі одностайні: біологічний годинник - це цілком реальна річ. Особливості їх роботи - це те, що тобі обов'язково варто враховувати при плануванні вагітності.

Так, жінка досягає оптимального піку для виношування і народження дитини до 20 років. Це досить сумна новина для тих, хто зосереджений на кар'єрі або з певних обставин просто не готовий мати дітей в даний період часу. Наприклад, починаючи з 2000 року все більше жінок народжували дітей тільки після 35 років. Насправді це не означає, що жінка після 20 років не здатна народити здорову дитину. Однак з кожним роком імовірність кесаревого розтину, підвищеного тиску під час вагітності, передчасних пологів або викидня сильно підвищуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Антибіотики та вагітність: важливі моменти, які варто пам'ятати

Є й інше дослідження з цього приводу, яке стверджує: чим більший вік матері, тим здоровіші у неї народжуються діти. З 2001 по 2007 рік вчені досліджували десятки тисяч британських дітей і довели, що чим старшими були матері в момент пологів, тим менша ймовірність того, що немовлятам потрібна медична допомога в перші роки життя. Незважаючи на все, що говорять вчені, пам'ятай банальну головну істину: діти повинні народжуватися в любові. Це - найголовніша умова. Якщо вагітність буде плодом любові - не сумнівайся і не переживай - все в будь-якому випадку буде ідеально! На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: cosmo.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, Я вагітна, вік, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як і будь-які небезпечні фталати

Освіжувачі повітря можуть викликати викидень

Вагітність та пологи | 12:00, 21.03.2020

Як і будь-які небезпечні фталати

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їКоментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: