Чи можна вагітним пити глінтвейн?

Adoption
Date
  • 576 Переглядів
Щороку 40 000 дітей народжуються з відхиленнями від норми, що виникають внаслідок внутрішньоутробного впливу алкоголю. Глінтвейн — це різновид солодкого алкогольного напою, що містить вино, цукор та фруктовий сік.

4243_luchshij-glintvejn-kak-sdelat-1140x755.jpg (52.61 Kb)

Вміст алкоголю в цих напоях коливається від 11 до 14 відсотків, що робить їх дуже токсичними для плода, що розвивається. Наслідки вживання алкоголю під час вагітності залежать від того, скільки і як часто ви вживаєте алкоголь. Департамент охорони здоров’я, загальні хірурги та гінекологи погоджуються, що вживання алкоголю на будь-якому етапі вагітності є небезпечним і може зашкодити розвитку вашої дитини на все життя.

Як алкоголь потрапляє до вашої дитини
Ваша дитина споживає все, що ви їсте під час вагітності. Ваш кровотік забезпечує поживними речовинами і киснем, але також несе алкоголь разом з іншими токсинами, які ви споживаєте.

Алкоголь у вашій крові проходить через стінку плаценти і блокує надходження необхідного кисню до дитини.

Ваша дитина метаболізує алкоголь повільніше, ніж доросла людина, що призводить до того, що алкоголь залишається в її крові протягом більш тривалого періоду часу. Споживання алькоголю небезпечне на будь-якому етапі вагітності, але за даними Американської асоціації вагітних, ризик неврологічного ураження, пов’язаного з алкоголем, найбільший у першому триместрі вагітності.

Розлад нервової системи, пов'язаний з алкоголем
Мозок вашої дитини починає розвиватися на третьому тижні вашої вагітності і продовжує рости до народження. Вживання лише однієї чашки глінтвейну на день викликає незворотні неврологічні ураження, відомі як розлад нервової системи, пов’язаний з алкоголем. Наслідки варіюються від соціальних, поведінкових проблем і проблем з увагою до низьких показників IQ та відхилень у навчанні. За словами невропатологів, діти, які піддалися впливу алкоголю пренатально, мають труднощі з використанням свого природного IQ через пошкодження білих клітин мозку. Результатом є те, що навіть розумні діти здаються «запізнілими» та нерозумними, оскільки їхні нейронні синапси повільні та неефективні.

Постійне і рясне надходження алкоголю в мозок вашої дитини спричиняє також фізичні відхилення, починаючи від деформації внутрішніх органів і кісток до розумової відсталості. Алкоголь також може вплинути на риси обличчя вашої дитини, включаючи менші, більш посаджені очі та аномально тонку верхню губу. У найважчій формі регулярне вживання глінтвейну під час вагітності може призвести до мертвонародженості вашої дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, алкоголь, глінтвейн, вагітна


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато вагітних жінок мають дефіцит біотину. Дефіцит біотину у дорослих може спричинити випадання волосся, висип на обличчі, оніміння, поколювання, де

Чи можна приймати біотин під час вагітності?

Вагітність та пологи | 00:30, 24.11.2022

Багато вагітних жінок мають дефіцит біотину. Дефіцит біотину у дорослих може спричинити випадання волосся, висип на обличчі, оніміння, поколювання, депресію, але він також може сприяти вродженим дефектам у немовлят, матері яких мають дефіцит вітаміну

На 14-му тижні вагітності — на початку другого триместру — ви ще не відчуєте ворушінь дитини, але багато чого відбувається всередині вашої матки. Ваша

Про що можна дізнатись під час 14-тижневого пренатального візиту?

Вагітність та пологи | 14:00, 23.11.2022

На 14-му тижні вагітності — на початку другого триместру — ви ще не відчуєте ворушінь дитини, але багато чого відбувається всередині вашої матки. Ваша дитина тепер розміром приблизно з ваш стиснутий кулак, практикує різні вирази обличчя та, можливо,

Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я дитини та людського розвитку, у жінок, які повідомили, що відчували депресію на ранніх термінах

Депресія під час вагітності, пов'язана з гестаційним діабетом

Вагітність та пологи | 23:00, 22.11.2022

Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я дитини та людського розвитку, у жінок, які повідомили, що відчували депресію на ранніх термінах вагітності, частіше розвивався гестаційний діабет на пізніх термінах вагітності.

У майбутніх мам є ще одна причина відмовитися від сигарет: нове дослідження пов’язує куріння під час вагітності зі змінами в ДНК плоду.

Куріння матері може змінити ДНК плода

Вагітність та пологи | 01:30, 22.11.2022

У майбутніх мам є ще одна причина відмовитися від сигарет: нове дослідження пов’язує куріння під час вагітності зі змінами в ДНК плоду.

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Вплив грипу на вагітність

Вагітність та пологи | 08:30, 21.11.2022

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низьк

Незвичайно спекотна або холодна погода може вплинути на вагу немовлят при народженні

Вагітність та пологи | 00:30, 21.11.2022

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низькою вагою, навіть якщо дитина не народилася передчасно.

З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в най

Чи може серцевий ритм жінки показувати, коли вона фертильна?

Вагітність та пологи | 19:00, 20.11.2022

З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в найбільш фертильному періоді свого менструального циклу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: