Десять правил виховання щасливої дитини

Adoption
Date
  • 271 Переглядів
Батьки, пам'ятайте це!

7479_o.jpg (42.03 Kb)


1. Люби дитину.

2. Не намагайся створити з дитини подобу собі. Приклади максимум зусиль, щоб малюк став самим собою і виріс справжньою особистістю.

3. Спілкуйся з дитиною тільки на рівних. Батьки не мають право принижувати дитину, брехати їй - в спілкуванні з батьками діти не повинні відчувати себе обділеними.

4. Кожну вільну хвилину свого часу приділяй дитині. Навчися жити в ім'я своїх дітей.

5. Дитина не повинна стати м'ячиком для биття. Ні в якому разі не зганяй на дітях свої образи, не намагайся самоствердитися за їх рахунок і не демонструй в спілкуванні з ними власні комплекси.

6. Ніколи не закривай очі на проблеми малюка - знаходь час для відповідей і роз'яснень, разом шукайте вихід з ситуації, що склалася. У житті дитини батьки повинні стати гарантом і постійною підтримкою.

7. Не заохочуй агресивність, надмірну амбітність і тягу до лідерства. Загалом має бути в міру - і дитина повинна вміти з дитинства контролювати свої бажання і емоції.

8. Завжди хвали малюка, якщо це виправдано. Але ніколи не роби це голослівно і демонстративно - дитина повинна знати, що батьки пишаються ним.

9. Умій бути доброю до чужих дітей. До них ти повинна ставитися так, як би хотіла, щоб ставилися чужі дорослі і до твого малюка.

10. Постав собі за мету - стати щасливою і самодостатньою особистістю. Тільки особистим прикладом ти навчиш дитину бути хорошою людиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Якщо ви стали помічати, що ваш малюк з кожен днем стає все більш упертішим, нервує і кричить

"Я сам": Криза 3 років і що про неї треба знати

Виховання | 08:00, 21.02.2021

Якщо ви стали помічати, що ваш малюк з кожен днем стає все більш упертішим, нервує і кричить "я сам", значить у нього криза 3 років. Що про неї потрібно знати батькам?

Звісно, іноді у батьків і дітей виникають непорозуміння, це нормально і у цьому немає нічого дивного. Проте, постійні конфлікти - це проблема, яку пот

Психологи розповіли, як уникати конфліктів з дитиною

Психологія | 07:00, 20.02.2021

Звісно, іноді у батьків і дітей виникають непорозуміння, це нормально і у цьому немає нічого дивного. Проте, постійні конфлікти - це проблема, яку потрібно викорінювати. Тому ми наводимо поради психологів, які знають, як уникнути конфліктних ситуацій

Хлопчикам корисно грати у відеоігри

Дитина | 17:00, 19.02.2021

Хлопчики, які регулярно грають у відеоігри у віці 11 років, рідше мають симптоми депресії через три роки.

Часто батьки помилково вважають, що хлопчика і дівчинку потрібно виховувати однаково - за одним шаблоном. Проте це неправильно. І якщо ти росла у колі

Чим виховання хлопчиків відрізняється від виховання дівчаток?

Дитина | 08:00, 12.02.2021

Часто батьки помилково вважають, що хлопчика і дівчинку потрібно виховувати однаково - за одним шаблоном. Проте це неправильно. І якщо ти росла у колі дівчаток, то виховувати сина буде складніше, бо поки зрозумієш, наскільки це інша "стихія", може пр

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими

Звідки беруться діти: Як говорити з дітьми про сексуальне виховання?

Дитина | 07:00, 12.02.2021

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими. Проте не варто "відбиватися" фразами: знайшли в капусті, лелека приніс, варто розповідати правду д

Діти - доволі ніжні створіння, потрібно уважно спостерігати за їх поведінкою, щоб не пропустити тривожні

Як побороти дитячу тривожність?

Дитина | 10:00, 09.02.2021

Діти - доволі ніжні створіння, потрібно уважно спостерігати за їх поведінкою, щоб не пропустити тривожні "дзвіночки", такі як тривожність, невпевненість в собі. Якщо вони є, як з ними боротися? Про це говоримо далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: