Що робота в офісі робить з нашою психікою?

Adoption
Date
  • 2026 Переглядів
Сидячи їхати на роботу, сидячи проводити робочий день, сидячи, повертатися додому... Що довше ми сидимо – то сильніше відчуваємо стрес, стверджують вчені.

4231_woman-in-office-500x328.jpg (38.72 Kb)

Те, що досить багато проблем несе в собі сидячий спосіб життя для фізичного здоров'я – давно не новина. Мало хто здогадується, що офісні будні приносять мало не більшу шкоду, ніж, наприклад, праця вантажників. Малорухлива робота може призвести до таких сюрпризів, як ожиріння, проблеми серцево-судинної системи, неприємності з суглобами і багатьох інших захворювань. Тепер стало відомо, що на психологічному стані сидячий спосіб життя теж позначається.

Дослідники з групи, очолюваної Мішель Кілпатрик (Michelle Kilpatrick) з Університету Тасманії, провели експеримент, в якому обчислювали взаємозв'язок між часом, проведеним сидячи, і виниклим станом пригніченості. Для цього було залучено 3367 учасників, які оцінили свій психологічний стан (симптоми тривожності, депресії) за останні 4 тижні. Також вони дали оцінку своєї фізичної активності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відбілити зуби в домашніх умовах

Після обробки результатів стало очевидно, що існує зв'язок між сидячим способом життя і емоційним станом. Ті респонденти, які проводили більше 6 годин на день сидячи, сильніше відчували тривогу і стрес, ніж ті, хто сидів на роботі не більше 3 годин. Також була помічена різниця в результатах жінок і чоловіків – жінки виявилися більш схильні до погіршення психологічного самопочуття через щоденного сидіння.

Примітно, що випробовувані, які після проведеного сидячи шестигодинного робочого дня вели активний спосіб життя і відвідували тренажерний зал, показали ті ж результати, що й інші учасники експерименту.

Це означає, що шкода психологічному здоров'ю приносить саме тривалий період, проведений в нерухомості, а не відсутність фізичних навантажень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: робота, жінки, вчені, експеримент, стрес, спосіб життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Новоиспеченная мамочка, которая до прибавления в семье поддерживала свою фигуру в тонусе и не желающая смиряться с недовольством своим телом, желает в

Тренажерный зал после родов: когда возвращаться?

Здоров'я | 10:23, 26.11.2019

Новоиспеченная мамочка, которая до прибавления в семье поддерживала свою фигуру в тонусе и не желающая смиряться с недовольством своим телом, желает вернуться в тренажерный зал и продолжить занятия. Некоторые женщины чуть ли не после возвращения из р

Прогревание, точечный массаж носовых пазух, закапывание луковой настойкой, промывание носа солевым раствором или препаратом Аква Марис, содержащим мор

Гормональные препараты для промывки носа: состав, влияние на организм, как пользоваться

Здоров'я | 10:05, 19.06.2019

Прогревание, точечный массаж носовых пазух, закапывание луковой настойкой, промывание носа солевым раствором или препаратом Аква Марис, содержащим морскую воду, ионы кальция, магния и хлора (подробная инструкция Аква Марис в упаковке), применение сос

Вживання в їжу фаст-фуду негативно відбивається навіть на здоров'я дорослих людей, не кажучи вже про його вплив на незміцнілий організм дитини.

Як фаст-фуд впливає на організм людини

Харчування | 08:00, 10.06.2019

Вживання в їжу фаст-фуду негативно відбивається навіть на здоров'я дорослих людей, не кажучи вже про його вплив на незміцнілий організм дитини.

Регулярне голодування є корисною практикою для здоров'я, проте дуже важливо робити це з розумом. Про це повідомили дієтологи.

Як правильно влаштовувати розвантажувальні дні

Харчування | 06:20, 10.06.2019

Регулярне голодування є корисною практикою для здоров'я, проте дуже важливо робити це з розумом. Про це повідомили дієтологи.

Лікарі стверджують, що, згідно з висновками останнього дослідження, різні підсолоджувачі вживають приблизно 25% дітей і 40% дорослих. Але як вони впли

Штучні підсолоджувачі можуть бути небезпечні для дітей

Дитина | 22:00, 09.06.2019

Лікарі стверджують, що, згідно з висновками останнього дослідження, різні підсолоджувачі вживають приблизно 25% дітей і 40% дорослих. Але як вони впливають на організм - читайте далі.

Медики попереджають про небезпеку куріння під час вагітності.

Електронні сигарети небезпечні для вагітних

Я вагітна | 14:00, 09.06.2019

Медики попереджають про небезпеку куріння під час вагітності.

Коли настане перша менструація після пологів - детальніше читайте в матеріалі.

Коли починаються місячні після пологів

Пологи | 09:30, 09.06.2019

Коли настане перша менструація після пологів - детальніше читайте в матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: