Про які неприємності свідчать виділення із сосків

Adoption
Date
  • 965 Переглядів
Виділення із сосків у багатьох жінок викликають занепокоєння. Не можна точно сказати, що даний симптом є тривожним дзвіночком, а й закривати очі на свій стан не варто.

Періодичні виділення з молочних залоз можуть виникати з різних причин. Помітивши їх у себе, багато жінок починають панікувати. В голові з'являються образи страшних захворювань, наприклад, раку. Однак рак - це останнє, про що варто переживати. Виділення із сосків, як правило, з'являються через мастопатії, папіломи або звичайного переохолодження грудей.

Рідина може з'являтися як з одних грудей, так і з обох. Виділення можуть бути різного кольору. Наприклад, в репродуктивному віці жінки відзначають зелені або коричневі виділення, що, як правило, свідчить про мастопатію.

Прозора рідина з'являється з сосків вагітних жінок. Зазвичай таке відбувається в період виношування малюка, а також під час і після лактації. Причина - занадто чутливі соски. Якщо ж ви закінчили годувати дитину грудьми більше півроку тому, а рідина у вигляді молозива продовжує виділятися, відвідайте лікаря. В ході обстежень будуть виявлені причини захворювання. При необхідності призначено лікування.

Часто ці симптоми виникають в результаті такого захворювання як галакторея. Причини його виникнення можуть бути різними. Це проблеми зі щитовидною залозою, гормональним фоном, нирками.

Про серйозну патологію варто задуматися, якщо з сосків виділяється чорна рідина. Можливо, це ракова пухлина, яка зосередилася в області соска. Крім виділень змінюється форма і забарвлення соска, з'являється сильний свербіж грудей. Іноді замість темної рідини може виділятися кров. Незважаючи на те, що захворювання має досить-таки страшні симптоми, воно досить непогано піддається лікуванню.

Ще одним захворюванням, через яке можуть з'являтися виділення з грудей, є мастопатія. Спочатку з тих чи інших причин відбуваються зміни гормонального фону. Далі з'являються кістозні ущільнення в грудях. При маститі виділяється гній, який утворюється в тканинах молочних залоз. Також рідина з сосків може бути викликана внутріпротковою папилломою. Це доброякісна пухлина невеликого розміру, яка з'являється в молочних протоках. Причини її появи досі невідомі, але вона легко піддається лікуванню.

Ектазія - запалення молочних залоз. Захворювання виникає у жінок після сорока років. Лікування проводять антибіотиками, компресами. При сильно уражених ділянках вдаються е хірургічного втручання. Також поява рідини з сосків може бути викликано звичайної травмою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жіноче здоров'я, лікування, груди, виділення, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вживання в їжу фаст-фуду негативно відбивається навіть на здоров'я дорослих людей, не кажучи вже про його вплив на незміцнілий організм дитини.

Як фаст-фуд впливає на організм людини

Харчування | 08:00, 10.06.2019

Вживання в їжу фаст-фуду негативно відбивається навіть на здоров'я дорослих людей, не кажучи вже про його вплив на незміцнілий організм дитини.

Регулярне голодування є корисною практикою для здоров'я, проте дуже важливо робити це з розумом. Про це повідомили дієтологи.

Як правильно влаштовувати розвантажувальні дні

Харчування | 06:20, 10.06.2019

Регулярне голодування є корисною практикою для здоров'я, проте дуже важливо робити це з розумом. Про це повідомили дієтологи.

Лікарі стверджують, що, згідно з висновками останнього дослідження, різні підсолоджувачі вживають приблизно 25% дітей і 40% дорослих. Але як вони впли

Штучні підсолоджувачі можуть бути небезпечні для дітей

Дитина | 22:00, 09.06.2019

Лікарі стверджують, що, згідно з висновками останнього дослідження, різні підсолоджувачі вживають приблизно 25% дітей і 40% дорослих. Але як вони впливають на організм - читайте далі.

Медики попереджають про небезпеку куріння під час вагітності.

Електронні сигарети небезпечні для вагітних

Я вагітна | 14:00, 09.06.2019

Медики попереджають про небезпеку куріння під час вагітності.

Коли настане перша менструація після пологів - детальніше читайте в матеріалі.

Коли починаються місячні після пологів

Пологи | 09:30, 09.06.2019

Коли настане перша менструація після пологів - детальніше читайте в матеріалі.