Захисти дитину від поганих снів

Adoption
Date
  • 1963 Переглядів
1. Заборони грати в активні ігри, дивитися мультфільми та страшні фільми перед сном. Зроби малюкові легкий заспокійливий масаж, почитай казку - проводити це потрібно в дитячій кімнаті. З дітьми старшого віку можна обговорити їхні плани на завтра.

3884_177508411.jpg (24.31 Kb)


Зверни увагу: у боротьбі з нічними страхіттями твоїм союзником може також стати спокійне обговорення неприємної події, яке трапилася напередодні.

2. Не дозволяй дивитися теленовини. У них занадто багато сцен насильства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голі жінки в рекламі чоловічих прикрас шокували світ (ФОТО)

3. Комп'ютерні ігри. Обмеж час, який малюк витрачає на комп'ютерні ігри. Просиджування за черговою «стрілялкою» або «гонками» може бути і причиною кошмарів, і безсоння.

4. Не ігноруй проблему. Повторювані кошмари можуть говорити про "денні" негаразди - дитина піддається насильству, прихованому тиску тощо, усунувши які, вирішаться і проблеми зі сном.

5. Допоможи дитині налаштуватися на сон. Наприклад, хвали її за будь-які прояви активності в нічному кошмарі - втеча від монстра, перемого над "бабаєм" тощо. Це допоможе малюкові усвідомити владу над сном і дозволить їм управляти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, сон, поганий сон, страшні сни, жахіття


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або

Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Дитина | 12:10, 03.03.2024

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Це захворювання чи звичайне явище?

Що робити, якщо ваша дитина розмовляє уві сні?

Дитина | 01:20, 03.03.2024

Це захворювання чи звичайне явище?

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжую

Коли дитині потрібен логопед?

Розвиток дитини | 00:30, 03.03.2024

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжують йти, а дитина не поспішає вимовляти ні слова, ні навіть склади. Чи це нормально? Де межа між норм

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: